НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

"Без телефона- животът не е щастлив" На страница 1, 2  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Техника и комуникации за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
sirarpi
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 01.03.2006
ASL пари: 89
Откъде е: Видин
Играчи
СтатусОфлайн

"Без телефона- животът не е щастлив" 
Мнение Добавено: 07.04.2006 21:23:51
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Темата" Жена и телефон" потояно дразни мъжете. От къде е при тях тази увереност, че че ние не можем да се разделим с телефоната слушалка?

горе
Преглед на ASL сайта на sirarpi Изпрати лично съобщение на sirarpi
^Tedi^
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 06.02.2006
ASL пари: 13
Откъде е: София

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.04.2006 22:34:43
Абе сигурно можем,ама за не повече от един два дни. Много щастлив Аз лично толкова съм свикнала да имам телефон под ръка, че ми е некомфортно да излезна и за един час без GSMа си.При мен за сега времето на почасовите телефони разговори е в застой, защото нещо много поскъпнаха тарифите и предпчитам с хората,с които мога да си говоря с часове да се видя лично, излиза доста по-евтино.Домашния телефон мога да иползвам много рядко, но мобилния- непрекъснато.

^mimi^
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 06.04.2006
ASL пари: 459

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.04.2006 22:40:48
Аз сущо не мога без телефона си, макар че на мен не ми звунят много много. Един ден си го бях забравила в нас и направо полудях, чуствах се като" муха без глава":):) Много щастлив
горе
Преглед на ASL сайта на ^mimi^ Изпрати лично съобщение на ^mimi^ Изпрати писмо на ^mimi^
koko_vidin
Изключително активен
Изключително активен

Пол Мъж
Възраст: 30
Регистриран: 06.04.2006
ASL пари: 117
Откъде е: vidin

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.04.2006 18:28:10
Аз мога без телефона си обаче когато не е с мен имам някакво чувство на празнота и по някой път изпадам в паника като си пипна джоба и телефона не е с мен а чак после се сещам, че съм го оставил нарочно.
горе
Преглед на ASL сайта на koko_vidin Изпрати лично съобщение на koko_vidin
alkoxolnoto_petance
Стар познат
Стар познат

Пол Жена

Регистриран: 07.04.2006
ASL пари: 1

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.04.2006 17:28:08
Защото една трета от жените наистина трудно се разделят с телефонната слушалка. За съжаление мъжете са склонни да слагат всичко под един знаменател, а и е много приятно за тях да се шегуват на тази тема.
горе
Преглед на ASL сайта на alkoxolnoto_petance Изпрати лично съобщение на alkoxolnoto_petance
alkoxolnoto_petance
Стар познат
Стар познат

Пол Жена

Регистриран: 07.04.2006
ASL пари: 1

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.04.2006 17:32:59
Мъжете също биха клюкарствали с удоволствие по телефона, но техните клюки не са походящи за телефон, защото обикновено те коментират жените - как изглеждат, как са облечени и най-вече коментират морала им.
горе
Преглед на ASL сайта на alkoxolnoto_petance Изпрати лично съобщение на alkoxolnoto_petance
инчето
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 13.04.2006
ASL пари: 17
Откъде е: Китен

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.04.2006 21:02:29
Смеещ се Нямам подобни проблеми.Не ми звънят често и аз не говоря много по телефона.Е, всъщност,звънят ми,но за домашни.Не звъня аз.Иначе ако някой ми погледне кутията с смс-ите на джиесема ще види поне 100 есемеса,като 90 от тях ще са от един човек.Като ми доскучае му пращам смс или пък той на мен и си провеждаме дълги разговори.И все пак ще кажа,че това е момче,за да сме наясно,че и момчетата са същите Много щастлив .
горе
Преглед на ASL сайта на инчето Изпрати лично съобщение на инчето ICQ номер Skype име
GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Възраст: 38
Регистриран: 08.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: Пловдив майна:)
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.04.2006 23:15:11
Сигурно е приятно да си лафиш с приятелки по домашния, но напоследък това излиза все по-скъпо. Следващата статия е от он-лайн изданието на Стандарт:

БТК готви нова секира със сметките за телефон. Компанията вдига месечната такса за домашните абонати с левче, до 11,50 лв., а за фирмите - с 1,50, до 18 лева. Сумата набъбва с начисляването на ДДС. Премахват се и евтините градски разговори през нощта. Тарифите от 21 до 7 часа ще са по-ниски само през почивните дни. Предложението за промяна на цените вече е внесено в Комисията за регулиране на съобщенията. Отговорът се очаква до месец, съобщи Денис Уолах, главен изпълнителен директор на дружеството. Според него промяната на тарифите ще увеличи "леко" приходите на БТК. С близо 50% са поскъпнали досега услугите на телекома, след като бе приватизиран от близка до царя фирма. Досега 150 хил. абонати са се отказали от телефоните си заради високите цени.

И какво излиза: всеки нормален оператор намаля цените напоследък (дори роумингът поевтиня), а БТК "леко" ще си завиши приходите на наш гръб! Мен ако питате без домашния телефон животът е по-щастлив Сърдит

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 48
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.04.2006 08:35:58
Аз от 2 години съм много щастлив, откакто спрях да им плащам! БТК не зная как все още имат клиенти с тази "убииственна" политика тип "плащай да те избират"! Таксата, която плащат абонатите им вече е по-висока от тази на мобилните оператори - още не могат да се осъзнаят, че монопола им падна отдавна! Само пенсионерите ги крепят, защото не могат и не искат да се научат да боравят с gsm! Много лесно може да се направи един стационарен gsm с големи бутони и слушалка за тях - с една предплатена услуга! Фирамта, която го направи ще закопае тотално БТК Сърдит

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
toan
Мис Бля-бля
Мис Бля-бля

Пол Жена
Възраст: 37
Регистриран: 19.01.2006
ASL пари: 649
Откъде е: Бургас
Играчи, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.04.2006 08:49:47
Ами и аз не мога без телефона си, но не говоря за домашния, а за мобилният си, ако не звънна половин час и немога, но това е навик, защото съм със служебно телефонче и ми е безплатничко Засмян , че постоянно си бъбря с някой, като нямам какво да правя.

{kiss}
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Регистриран: 05.04.2006
ASL пари: 3

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.05.2006 15:03:32
Дори и да не ме търсят предпочитам телефона да си е с мен, някак си по-сигурно ми е. Предпочитам да си драскам SMS-и отколкото да приказвам, то за това сигурно още има доста пари в картата С очила
Иначе като цяло и аз май не мога да се разделя с телефончетУ ми. Аз вече съм го приела като част от мен и ако ще е в нас, по-добре да не излизам никъде :)

Lychko
Стар познат
Стар познат

Пол Мъж
Възраст: 33
Регистриран: 15.06.2006
ASL пари: 51
Откъде е: В. Търново

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.06.2006 15:40:26
Преди исках даже да си изключа телефона, че да не ми звъни никой. Но откакто взех смартфон нещата са малко по-различни. Ползвам телефона основно за органайзер, източник на музика (радио/мп3) и разни странични чудесии, които не са свързани прако с функциите на един телефон. Иначе бих го зарязал, ако е само за разговори. Предпочитам да съм неоткриваем (а за смартфони има разни програмки, които могат да ме направят такъв Много щастлив ).
Айде със здраве Готин

http://imagegen.last.fm/myspacecolors/recenttracks/5/dolmov.gif
горе
Преглед на ASL сайта на Lychko Изпрати лично съобщение на Lychko
NePi_f
Мис Тихата вода
Мис Тихата вода

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 23.02.2006
ASL пари: 1106
Групи: Играчи, Приятелите на masterpiece207
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.06.2006 16:06:12
GAG написа:
Сигурно е приятно да си лафиш с приятелки по домашния, но напоследък това излиза все по-скъпо. Следващата статия е от он-лайн изданието на Стандарт:

БТК готви нова секира със сметките за телефон. Компанията вдига месечната такса за домашните абонати с левче, до 11,50 лв...

То БТК прекрачиха границата отдавна! Аз до преди година карах на интернет през телефона (т.е. с модем). Баща ми толкова време му мрънках за кабелен, а той - все зает. Накрая се споразумяхме и ни прокараха. Сметката за телефона значително намаля, но като гледам разпечатката от сметката за миналия месец - ами то е по-добре да си изключим домашния телефон и да го караме само на GSM-и! Както GAG цитира една статия - месечната такса е 11,50лв, което е повече от парите, които хабя за разговори. Подиграващ се Как да не се ядосва човек.

nadejda_tsenova
Мис ASL 2008
Мис ASL 2008

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 20.02.2006
ASL пари: 123
Групи: Играчи, Модератори, Приятелите на marissa_cooper
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.06.2006 17:31:13
А на мен ми бяха чукнали 80 лв. за Интернет! Шокиран
При 30 лв. на месец! Обадихме се, казаха, че е грешка и ни върнаха парите - слава Богу! Усмивка

vanilia_1
Мис Сладкишче
Мис Сладкишче

Пол Жена
Регистриран: 30.03.2006
ASL пари: 230

Групи: Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.06.2006 17:35:16
Еми то и ние вече караме само на GSM - и. Ако си погледнеш сметката за домашен телефон просто нямаш сметка, защото ние и без това не го ползвахме, а само им плащахме там таксата и представете си ДДС, за това, че са ни направили разписката за сметката.
Иначе и аз си ползвам GSM, но не мога да кажа, че съм чак толкова привързана към него.

Click here to see me naked!
горе
Преглед на ASL сайта на vanilia_1 Изпрати лично съобщение на vanilia_1
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Техника и комуникации  
На страница 1, 2  следваща
Страница 1 от 2

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2021 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт