НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Тъмен Ангел
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
Cold_Wind
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 04.12.2005
ASL пари: 18
Откъде е: Тайна гробница, пазена от елфи, с достъп до интернет...
Играчи
СтатусОфлайн

Тъмен Ангел 
Мнение Добавено: 05.10.2006 20:22:16
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Съжалявам, че е на английски, но така съм го написала и не искам да го променям... :}}}

DARK ANGEL

Dark angel, are you stil here?
Will you hold my hand again?
Will we fly together like we used?
Closed my eyes for a second
and now I`m left all alone...
Searching for the light
in a world of darkness...

Black eyes, and silky hair,
soft skin, angel wings...
I need you dark angel!
And I`ll do anything for you!
Deep eyes, mystik smile,
sad laugh, black wings...
Please, please, forgive me!

Dark angel, are you still here?
Will you show up just for me?
Will you fight everything to save me?
Bloody tear is falling down...
Tomorror comes, daylight shows.
Hope is lost, but I wanna ask:
Will you come the next time?

Black eyes, and silky hair,
soft skin, angel wings...
I need you dark angel!
And I`ll do anything for you!
Deep eyes, mystik smile,
sad laugh, black wings...
Oh, dark angel, did you exist?

We`re all grieving, lost and bleeding!!!
горе
Преглед на ASL сайта на Cold_Wind Изпрати лично съобщение на Cold_Wind Изпрати писмо на Cold_Wind Посещение на сайт на този потребител извън ASL
sladkoto_mace
Мис Таен Агент
Мис Таен Агент

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 28.01.2006
Откъде е: Благоевград
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.10.2006 14:17:41
Браво, много е хубаво, просто нямам думи да опиша колко много ми харесва, най-много ми харесва първия куплет, продължавай в същия дух

Dark angel, are you stil here?
Will you hold my hand again?
Will we fly together like we used?
Closed my eyes for a second
and now I`m left all alone...
Searching for the light
in a world of darkness...

*За Тези Които Някога Съм Обичала Бих
Направила Всичко.....Но Не и Да Ги Обикна Отново.....**
горе
Преглед на ASL сайта на sladkoto_mace Изпрати лично съобщение на sladkoto_mace Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Cold_Wind
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 14.11.2006 20:39:56
Еми ето още нещо, което съм писала...

Имало едно време една принцеса...
Живеела тя в кула, високо над земята,
сама във мрака наблюдавала света:
всички хора - весели, щастливи...
Но погледнала се тя веднъж
във огледало черно на стената,
видяла две насълзени очи,
дълбоки и черни като нощта,
и една трепереща ръка,
докосваща тъмната страна.
И тихо паднала сълза,
затворила се тя завинаги,
плачи и до сега...
И бавно се съсипва тя,
иска само една врата,
през която да се скрие от света,
в мрак и тъмнина,
само самота и тя,
и тишина, и чернота...

Не е нищо особено, но на мен си ми харесва. :)

горе
Преглед на ASL сайта на Cold_Wind Изпрати лично съобщение на Cold_Wind Изпрати писмо на Cold_Wind Посещение на сайт на този потребител извън ASL
sladkoto_mace
Мис Таен Агент
Мис Таен Агент

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 28.01.2006
Откъде е: Благоевград
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 15.11.2006 18:36:38
Много е хубаво, бива си те в писането, продължавай в същия дух и някога може да четем твои книжки Много щастлив

*За Тези Които Някога Съм Обичала Бих
Направила Всичко.....Но Не и Да Ги Обикна Отново.....**
горе
Преглед на ASL сайта на sladkoto_mace Изпрати лично съобщение на sladkoto_mace Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
monika_f_123
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 24
Регистриран: 14.06.2006
Откъде е: ВарнЪъ
Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 01.12.2006 21:18:07
Бравос!!! Готин
горе
Преглед на ASL сайта на monika_f_123 Изпрати лично съобщение на monika_f_123 Изпрати писмо на monika_f_123 Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Cold_Wind
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.12.2006 12:21:14
Мерси! :) Тъй като сега пиша разказ (ама той май става един дъъълъг роман Радостен ) да почваш ли да го пиша и тук? Разказва се за любовта на едни вампири... и т.н., и т.н.? Някой да го интересува?

горе
no_connection
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Регистриран: 24.01.2006
ASL пари: 118
Откъде е: Зад теб, малко надясно, малко наляво и напред...
Играчи, Приятелите на masterpiece207
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.12.2006 19:42:16
Еми аз...Стига да не излезе 5 стр. Подиграващ се щото ще ме домързи, иначе, браво, много са готини.Аз съм си мързелче иначе съм мноооого добра в писането на истории за убийства и некви такива кървави... Намигащ Някой път, ако не ме мързи може и да постна нещо...Това, първото ти не го допрочетох, ама ми изглежда якичко, можеш да пишеш Усмивка

Don't cry for me, if u loved me you would be here with me...
горе
Преглед на ASL сайта на no_connection Изпрати лично съобщение на no_connection
Cold_Wind
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2006 15:05:29
Еми ще напиша само началото, защото има мн за писане, а сега искам да гледам един филм... :)

TASTE OF BLOOD

"Махай се от мен! Защо винаги, когато стане нещо, аз съм виновната!?"
"Не ми крещи!"
... Звън на тиган, ударен в стената. Счупена чиния. Писъци и крясъци. И още писъци. Акира вече не издържаше, сама в тъмната си стая на втория етаж, свита в ъгъла, стиснала ушите си и повтаряща си бързо наум: "Тованееистина! Тованееистина!" Плачеше и подсмърчаше. Горещи сълзи се стичаха от бузите й. Но тя знаеше, че този път ще е различно. Спря да се поклаща, отвори очи и закова погледа си върху големия буков гардероб срещу нея.
"Изчезвай от дома ми!" - крясъците не спираха и объркаваха мислите й още повече...
Сега или никога? ... "Неее!" ... глухо тупване и тихи стонове...
- Не мога повече! - каза си и изтича до гардероба. Започна панически да вади дрехи и да ги трупа на голяма купчина до себе си. След като извади всичко, което й принадлежеше, се разтърси и за сак или чанта. Намери един голям зелен сак в дъното на гардероба. Натъпка дрехите без дори да ги сгъва и закопча сака, доколкото успя. Метна го през рамо и хвърли един последен поглед назад към стаята си. Беше почти празна. Сълза потече по бялата й буза. "Сбогом!" - помисли си и Акира изтри лицето си с ръкав. Стисна клепачи в опит да спре и останалите напираши сълзи. Обърна се към прозореца, отвори го с една ръка, с другата придържаше масивния сак да не се изхлузи от рамото й. Навън валеше като из ведро. А вече се и стъмваше. Излезе светкавично и се озова на покрива. Всичко около нея беше покрито от мокри есенни листа. Затича се с всичка сила, но се хлъзна по мокрото и падна по лице точно на сантиметри от ръба.
"Моля те не ме доближавай!"
Изправи се бавно и внимателно. Продължи към края на покрива, където трябваше да има стълба. И тя беше там. Акира погледна надолу, височината не я изплаши ни най-малко, страхуваше се само да не би да се подхлъзне. Намести по удобно сака на рамото си и заслиза надолу. Светкавица озари небето. Акира се похлъзна отново, но за късмет беше на предпоследното стъпало и не падна от много високо. Все пак се озова по гръб в калта на земята. Изохна тихо, и се надигна. От нея капеше вода. Изтръска набързо листата и боклуците от дрехите си и изтри калта от лицето си. Дъждът продължаваше да вали и да вали. Озърна се и намери сака на сантиметри от нея. Грабна ги и прекоси двора тичешком.
Запъхтяна и уплашена, загубила координация, с издут сак на рамо, Акира се затича срещу дъжда и вятъра. Единственият изход бе само напред. "Още малко!" - мислеше си. Минаваше през локви, кал и мръсотия, в тъмното нищо не се виждаше. Пък и нея, точно в този момент, не я интересуваше дали е чиста или мръсна. Искаше само да избяга от омраза и болката. Тичаше и тичаше, а вече беше подгизнала до мозъка на костите си. Умората започна да надделява...
Забави темпото и след няколко минути спря напълно. Огледа се за сетен път. Намираше се на каменен мост, ограден от всички страни с дървета и храсти. Не помнеше кога точно е излязла от града. Небето бе по-черно от всякога, големи части от него бяха скрити зад буреносните облаци. Дъждът се усилваше. Спряла така по средата на моста, момичето остави сака на земята до себе си и надигна глава към небето. Затвори очи, леко отвори уста и остави водните пръски да измият лицето й от калта. Толкова блаженно чувство. И токова спокойствие...
Внезапна режеща болка я прониза отстрани. Усети как топла течност се стичаше по тялото й. "Кръв?" - това беше единствената й мисъл в този момент. Опита се да се обърне назад, но болката я зашемети, този път десетократно по-силна, и тя падна безпомощна на мократа земя. В последните секунди, малко преди да загуби съзнание, видя нечии мокри ботуши до главата си. Затвори очи и последото нещо, което чу, бяха капките дъжд, удрящи силно асфалта. Обгърна я смразяващ студ и страх... и потъна в мрак и тишина...

Сега да ви разясня нещо. Случката става в действително време, но през една много мокра есен. Акира това е на японски и значи "светъл есенен залез". Момичето е на 17 години. Да, реших да е родена на 4 Ноември 1989год. Не знам зашо си харесах тази дата... По-нататък в разказа има и нейно описание. Ще пусна и картинката й (предполагам се досещате, че съм фенка на амине-то). Ми засега толкова. По-късно ще напиша и останалата част от главата :)

горе
чаровницата
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 25
Регистриран: 01.05.2006
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.12.2006 20:02:09
Всичките ти публикувани творби са много добри ! На мен особено ми хареса ''dark angel''! Продължавай в същия дух , бива си те !
горе
Преглед на ASL сайта на чаровницата Изпрати лично съобщение на чаровницата
Cold_Wind
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Играчи
СтатусОфлайн

Краят 
Мнение Добавено: 03.11.2008 17:23:34
Ти си лудостта в ума ми...
Болка, потопена в спомени...
Като загубена в мъгла се чувствам аз,
погледна ли назад към теб,
а чувствата остават скрити
в сянка пропита от сълзи...

Всеки ден е като последен,
слънцето може да изгрява,
но времето, времето бавно отминава,
мъката не иска да избяга
Нов ден никога не ще дойде...
От болка страда душата ми...

Ти не можеш да го видиш в очите ми,
не можеш да вкусиш сълзите ми...
И колкото и да те викам,
и колкото и да те гоня,
аз се давя, давя в твоята омраза
и само тя остава истинска...

Написах го, за уникалните 6мин. в час по информатика... Нищо чудно, че не изглежда особено смислено, но пък съм се отдала на кофти спомени и носталгия по миналото... Дано се хареса на някой... Смеещ се

горе
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество  
Страница 1 от 1

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт