НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Малко мое творчество! На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
sonya95
Много активен
Много активен

Пол Жена

Регистриран: 11.02.2006
ASL пари: 3
Откъде е: Велико Търново

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.02.2007 18:45:47
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Не можеш да ме излъжеш, че няма да ставаш поетеса, просто не можеш! Това нещо, което си написала е страхотно! Поздравявам те!
Всичките тези думи, с които си предизвикала възхищението на всички, накара мен да се замисля върху живота! Благодаря ти за тях!
Мисля, че талантите като теб трябва да побликуват произведенията си в книга!

горе
Преглед на ASL сайта на sonya95 Изпрати лично съобщение на sonya95 Изпрати писмо на sonya95
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 25.02.2006
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Отдавна не съм побликувала нищо...Но... 
Мнение Добавено: 25.05.2007 16:07:53
Хора,искам да знаете че много ви обичам!И много ви благодаря за всяко едно прекрасно коментарче за стихчетата ми!Едва ли скоро ще пускам нови,но вие можете да коментирате и старите-за тези които не сте ги чели!Дано ви харесват! Усмивка Намигащ
горе
Преглед на ASL сайта на presa Изпрати лично съобщение на presa Посещение на сайт на този потребител извън ASL
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

"Ти"! 
Мнение Добавено: 20.07.2007 10:13:55
Ето най-новото ми произведение!Коментирайте! Учуден Намигащ
"Ти"
Карайки ме да прогледна
Да отхвърля гордостта
И да видя радостта
ТИ ме промени изцяло,благодаря ти за това,
Че ме накара да сложа ново начало и че единствено
ТИ ме разбра
Без теб нямаше да съм това което съм сега
ТИ ме променяш към добро
ТИ си моята Съдба
ТИ винаги си бил на моя страна.
ТИ ми помогна да намеря дъгата,
когато бях изгубена в тъмнината...
ОБИЧАМ ТЕ-още повече и от преди!
ТИ ме излекува,но още ме боли...
И ти ме питаш защо ме боли
Трябваше да съм щастлива нали?!
Нo и ТИ си имаш една лоша страна...
Боли ме защото ме оставяш сама!
Да,ТИ изтръгна моито сърце
и сега държиш душата ми в ръце...
Аз просто искам да съм с тебе,
но ТИ не си до мене...
Кажи ми-нищо ли не значи,че те сънувам?!
Че от всеки до теб-те ревнувам!?
Значи ли нещо за теб-това,че страдам
и плача за тебе и че съм с такава Съдба?!
За теб съм готова да пожертвам ВСИЧКО!
Дори живота си,но няма да получа НИЩО...
Но любовта ми е по-силна от всичко нали?!
Знай че ще те обичам-дори да боли!!!

горе
Преглед на ASL сайта на presa Изпрати лично съобщение на presa Посещение на сайт на този потребител извън ASL
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Едно по-старо произведение... 
Мнение Добавено: 20.07.2007 10:18:21
Ето и едно по-отдавнашно стихотворение,просто отдавна не съм влизала и не съм го публикувала...Е,сега го правя! Цветенце

"Ние сме навсякъде"
Ние сме навсякъде-на всяка улица,на всяка пряка.
Нали бяхме най страшните-защо тогава никой не се страхува от нас?!Нали ги преодолявахме,и битките печелехме,ала една ни остави с рана в сърцата.Нали не се бояхме,ние бяхме безсмъртните...но сега ни е страх и от самите нас,вече можем да умираме.
Смъртта се превърна в най ужасната заплаха,и сега виждаме само болката-само сълзите ни дебнат.
Искахме всичко,можехме много,но ето какво получихме-не това което така силно искахме.
Животът ни предаде,Бог ни се изсмя в лицата-излъгаха ни,че ще бъдат до нас-и ще се спасим заедно.
Тях ги няма,само лъжите им са тук-сред нас-и вече нищо не е същото,толкова хубаво каквото беше-и никога няма да бъде.
Затова сега сме безсилни- но нищо не може да ни спре да ги хванем-още го искаме-и никога няма да спрем.
Не,лъжеш се това не е краят-вече знаем че всичко е загубено,но нищо не спира до тук.
Не повярвахме в обещаното-и ето с какво ни отвърна Съдбата.
Бяхме непобедимите,жестоките дяволи без души,ала сега ангели станахме-но мрака още ни дебне.
Не можем повече,но продължаваме-няма така лесно да се предадем.
Краят не е близо,ще продължим до смъртта-обичаме ги твърде много,дори и толкова уязвими-ще продължим да ги искаме,да се молим и борим за сърцата им.Мъчим се още,в сълзи се давим-с рани в сърцата,но няма да спрем...
Защото сме нищо без тях.
Все още ние сме навсякъде.
Безстрашните,минали през най-лошото.
Все още ние сме навсякъде-съюзници с мрака-и врагове на любовта.

Очаквам коментарииии! Усмивка

горе
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Възраст: 23
Регистриран: 22.07.2006
ASL пари: 113
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.07.2007 11:14:14
Браво, пишеш много хубаво! Много са хубави всичките! Браво, браво! Наистина пиеш много добре!

Извинявай, но понеже пишеш много хубаво, искам да те попитам харесват ли ти моите стихчета? Те са в темата "Творчеството на lovely_D". Усмивка Можеш да напишеш някое коментарче!

горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
pink
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Регистриран: 20.12.2006
ASL пари: 227
Откъде е: Варна

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.07.2007 11:12:35
Браво! Наистина пишеш страхотно, със сърце и душа! Много ми харесаха стиховете ти! Не мога да повярвам, че си само на 12 години!!! А аз бях се притеснила, че младежите са загубили душите си. Радвам се, че има и такива като теб!

Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.07.2007 12:12:36
Текстовете които си публикувала са хубави, за мен също е много приятно това, че момиче на твоята възраст пише такива дълбоки неща, но ...
Ако пишеш стихотворения, защо не си подреждаш текстовете в стихотворна форма, публикувайки ги по този начин те са по скоро импресии, а не стихотворения.
Имат ритъм, заслужават да са стихотворения, не им отнемай това право. Дори да няма рима, щом има ритъм е стихотворение.
Дерзай, пиши и се развивай. Попътен вятър ти пожелавам.

Поздрав и усмивка.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 13.06.2007

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.07.2007 16:06:19
Уау, пишеш супер. Очарована съм! Имаш ли още произведения?
горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Благодаря! 
Мнение Добавено: 23.07.2007 16:11:57
Все още нямам нови, това са! Много ви благодаря за коментарите! Намигащ
горе
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 13.06.2007

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.07.2007 16:21:34
Няма проблеми - казвам го, защото е вярно!
П.П. Погледни в мойта темичка - има две нови стихчета, които измислих!

горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Възраст: 23
Регистриран: 22.07.2006
ASL пари: 113
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.07.2007 22:15:40
Etchi написа:
Текстовете които си публикувала са хубави, за мен също е много приятно това, че момиче на твоята възраст пише такива дълбоки неща, но ...
Ако пишеш стихотворения, защо не си подреждаш текстовете в стихотворна форма, публикувайки ги по този начин те са по скоро импресии, а не стихотворения.
Имат р ...
Да, и аз го забелязах това! Винаги когато пиша някое стихотворение, след това си го подреждам по куплети, докато presa (моля те, кажи името си, че да знам как да те наричам!) ги е подредила като текст! Сконфузен
горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.07.2007 06:25:47
Прес видях, прочетох, коментирах ...
Определено го носиш в себе си.
Много тъга, болка и ...
Но е прекрасно. Браво.

Поздрав и усмивка.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Да,съжалявам! 
Мнение Добавено: 26.07.2007 18:23:14
Etchi написа:
Ако пишеш стихотворения, защо не си подреждаш текстовете в стихотворна форма, публикувайки ги по този начин те са по скоро импресии, а не стихотв ...

Да,знам...много съжалявам за това-просто сякаш компютъра ги подрежда различно!Не знам дали грешката е такава или е моя,но много съжалявам!Ето вижте "Искаш да се върнеш",е правилно подредено нали?!Ами всъщност като ги пиша за първи път,на листа са вярно подредени...просто тук не съм обърнала внимание,но наистина първоначално написани,са верни!Още веднъж съжалявам за това!Надявам се все пак да продължавате да коментирате и да харесвате творбите ми... Усмивка
П.П-казвам се Преслава!
П.П2-Ще видя стихчетата Мирчетуууу,нямаш проблем Намигащ

горе
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество  
На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Страница 3 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт