ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Малко мое творчество! На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 25.02.2006
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Малко мое творчество! 
Мнение Добавено: 23.08.2006 16:58:32
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Хйде пишете в темата де-побликувах и ново стихче кажете си мнението!!! Усмивка
горе
Преглед на ASL сайта на presa Изпрати лично съобщение на presa Посещение на сайт на този потребител извън ASL
DarkGirl
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 07.02.2006
ASL пари: 57

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.08.2006 13:41:46
Браво,Преса! Наистина съм впечатлена от последното ти произведение. Лично аз съм изпитвала подобно нещо и знам, точно какво си имала предвид. Поздравления и браво!
горе
Преглед на ASL сайта на DarkGirl Изпрати лично съобщение на DarkGirl
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Ново стихче! 
Мнение Добавено: 03.10.2006 14:55:11
Много ти благодаря отново Dark girl!!!! Намигащ Надявам се скоро и други да пишат в темата-мнения за новото ми стихче-ще се радвам-така че...ПИШЕТЕ!!! Радостен
горе
Преглед на ASL сайта на presa Изпрати лично съобщение на presa Посещение на сайт на този потребител извън ASL
sladkoto_mace
Мис Таен Агент
Мис Таен Агент

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 28.01.2006
ASL пари: 18
Откъде е: Благоевград
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.10.2006 15:16:38
Стиховете ти са много хубави, само трябва да поработиш върху правописа иначе всичко друго си е ОК

*За Тези Които Някога Съм Обичала Бих
Направила Всичко.....Но Не и Да Ги Обикна Отново.....**
горе
Преглед на ASL сайта на sladkoto_mace Изпрати лично съобщение на sladkoto_mace Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Пишете повече! 
Мнение Добавено: 29.10.2006 19:11:17
Хайде де хора-пишете по-често! Намигащ Дайте си мнението за стихчетата ми-темата съвсем остаря и прашаса!!! Смеещ се Учуден
горе
deska
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 25.04.2006
ASL пари: 62
Откъде е: Ловеч
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.10.2006 19:18:55
Уау.впечатлена съм.Ужасно много ми харесват!

Учете граматика от кукумявките, нека кучетата хапят бълхите, нека летят печените пилета, нека по покривите растат питки и всички тръгнат с главата надолу! Един свят, обратен на света, предопределен от Бога, под претекст, че проповядват Божиите напътствия!
горе
Преглед на ASL сайта на deska Изпрати лично съобщение на deska MSN Messenger Skype име
SEX
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена

Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 15
Откъде е: Пловдив
Играчи, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.10.2006 10:16:17
Браво presa, и трите ти стихове са...просто невероятни. Много ме впечатлиха и наистина успя да внушиш на читателите, че без любов сякаш "умираш". Личи си, че си вложила много чувство в стиховете и може би затова са толкова трогателни. Ако скоро напишеш още нещо, пусни го в тази тема да му се насладим. Радостен

presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Благодаря!!!!!!!! 
Мнение Добавено: 04.11.2006 13:57:27
БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА ОБСИПВАТЕ СТИХОТВОРЕНИЯТА МИ С КОМПЛИМЕНТИ!!!! Смеещ се Намигащ А,сега нещо ново за почитателите на мойте стихотворения(това стихче е без рима,но се надявам да ви хареса... Учуден )Ето го:
"Върви си"
Не съжалявам че те обвиних за това което направи...
И което аз никога не бих направила...Как можа???!!!!!
Казваш ми че искаш да си с нея,и ме лъжеш че ме обичаш...
А после пак се връщаш,и уж искаш да си с мен.И твърдиш че си целувал нея,а си виждал мен.
Че си докосвал и обгръщал с ласки нея-а си виждал мен...и че още ме желаеш.
А аз със сълзи на очи се смея-този път няма да ме излъжеш,няма какво да направиш,за да ме върнеш при теб-не разбра ли?!
Ти пак ме молиш да се върнеш,но аз не искам пак сърцето ми да е разбито-или поне това което е останало от него...Ти не заслужаваш да плача за теб и пак да те обичам.
Затова ти казвам-Върви си,и не се връщай!
Врата се затваря след теб,а аз седя и гледам празно-не съм нито щастлива,нито нещастна-искаше ми се да крещя от болка,но дори и за това не ми останаха сили...

Какво мислите??? Усмивка

горе
magic_egypt
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 25
Регистриран: 29.10.2006
ASL пари: 6
Откъде е: България

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.11.2006 19:33:40
Майчице!Стиховете ти са велики!Направо ме трогнаха!Твоите най-много ми харесаха засега в цялото лично творчество!Харесва ми много как пишеш,аз също пиша такива тъжни стихове,ако искаш прочети и моята тема,казвам се Мария Георгиева,лесно ще ме намериш!Но наистина пишеш много добре и много емоционално!Стиховете ти са прекрасни!Продължавай все така! Намигащ

Преглед на ASL сайта на magic_egypt Изпрати лично съобщение на magic_egypt Изпрати писмо на magic_egypt Посещение на сайт на този потребител извън ASL
sladkoto_mace
Мис Таен Агент
Мис Таен Агент

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 28.01.2006
ASL пари: 18
Откъде е: Благоевград
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.11.2006 15:02:03
Тва последното много ми хареса, браво

*За Тези Които Някога Съм Обичала Бих
Направила Всичко.....Но Не и Да Ги Обикна Отново.....**
горе
Преглед на ASL сайта на sladkoto_mace Изпрати лично съобщение на sladkoto_mace Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Нещо "ново"!!! 
Мнение Добавено: 11.11.2006 12:03:53
Нещо "ново"-което писах отдавна-но не успях да го побликувам...Отново е без рима-но дано ви хареса-май вече почнах да пиша без рима...Но като и да е, сега ще се реванширам:
"Лъжа"
"Живота е дълъг път-пълен с препятствия,а всяко в което се препъваш те прави по силен..."-Има ли смисъл в тези думи щом-хората на който вярваш те мразят най много и те лъжат,а ти падаш в капана им и се страхуваш от самия себеси...
Искаш да плачеш,но нямаш сили-искаш да викаш,но гласа ти не се чува.Не можеш вече нищо да направиш-и няма надежда да се спасиш-всичко сега е черно-бяло.
Живееш както другите ти казват-играеш роля,за да е всичко по-хубаво-за да е като в приказка...
И трябва да спазваш всички правила-защото ако нарушиш някое,всичко ще рухне.
Те те лъжат и ти го знаеш,но продължаваш да играеш този театър-и трябва да им вярваш,и да им се подчиняваш,за да изглежда всичко по-хубаво...
Животът ти е е една огромна лъжа,но продължаваш да живееш така...в тази безмислена история...безкрай!!!

Какво мислите??!!! Засрамен

горе
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Дайте си мнението!!! 
Мнение Добавено: 12.11.2006 19:47:01
Повярвайте много ми се иска да разбера какво е мнението ви за новото ми стихче-така че-много ви моля-напишете го!!!!!!Пишете в темата по-често!!!!! Учуден Намигащ
горе
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Рожден ден!!! 
Мнение Добавено: 16.11.2006 17:45:51
ДА ДНЕС(16.11.2006)АЗ Presa ИМАМ РОЖДЕН ДЕН-И ЩЕ ИЗПОЛЗВАМ ТЕМАТА-ДА ПОЗДРАВЯ ВСИЧКИ ВАС-ОТ АSL-БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЗА СТРАХОТНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ-АДРЕСИРАНИ ДО МЕН!!!!!!!! Много щастлив Цветенце ОБИЧАМ ВИ!!!!!!!! Духащ свещи
горе
presa
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Пак нещо ново!!!!!!!!!! 
Мнение Добавено: 02.01.2007 20:01:58
Иска ми се да пишете повече в темата ми-и да коментирате-новото ми стихотворение-и ето защо сега го пускам .То е доста дълго!!!!!!Вече спрях да пиша в рима така че-вижте НОВОТО ми произведение: Усмивка
"Това е краят"
Вървя по празни улици-навън-а дъждът ме вали....Вървя,но до никъде не стигам-и вече не виждам края...Минавам между капките-излъгана,и наранена от болката-но все пак-кой го интересува?!Едва ли някой мисли за мен...след теб не остана НИКОЙ!Връщам се назад към нас...ала не виждам нищо-освен всичката тази болка,и тези напразни обещания...всичките тези лъжи и сълзи и викове-нищо друго не остана.Седя свита в ъгъла-в тъмнината-отново-и плача....пак за теб!Не е по различно от преди-само че вече нищо не чувствам...нямам сърце,за нищо нямам сили-всичко вече свърши-зная го,но продължавам да се залъгвам...
Ти ми причини всичко това...но кой ли те вини!Дано и ти сега да чувстваш моята болка...
Мисля си,и пак се питам:"Защо?"-но не получавам отговор!Сега отново съм сама...мечтите ми изгоряха във пламъците...Но,дали ще се спася-не знам-за мен...май вече няма надежда.
Не мога да поправя грешките,не мога да изкупя греховете си,нито да върна времето...ти няма вече да се върнеш,и аз ще си остана сама-без нищо.Обеща ми толкова много,но защо-всичко рухна...След всичките тези сълзи,след всичките тези сцени-и целия този театър-след чувствата и това "Обичам те"-вече няма нищо,това време отмина-сложихме края...
И тук...приказката май свършва-ти вече си далеч от мен-пуснах те да си отидеш-защото и аз самата вече се изгубих.Събудих се,ала още сънувам кошмари...
Но,нали всичко свърши-и аз трябва да направя крачка напред-без да плача и да мисля за теб...Трудно е да забравим всичко това,но както ти веднъж ми каза-"Всичко си има край!"нали?!Помня го...
Все още помня...
Очаквам,коментари.... Учуден Намигащ

горе
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество  
На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Страница 2 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт