НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Голямата любов На страница предишна  1, 2, 3  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.05.2006 15:40:46
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
MiShItY написа:
MasterCop написа:
Затова и Голямата любов не се случва на всеки! ...

Тук НЕ СЪМ съгласна.Според мен всеки човек си има голяма мюбов и рано или късно я среща.Може да я срещне на 20години,а може и на 40-при всеки е различно! ...

Това ми звучи като "Всеки си мисли, че има хубава кола докато не види моята!" Много щастлив

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 08.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: Пловдив майна:)
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.05.2006 16:29:21
Моето мнение е малко по-различно. За мен голямата любов не е задължително да бъде човекът, с когото ще прекараш живота си. Естествено няма нищо по-хубаво от това да се получи така и тогава трябва да си най-щастливият на света! Но за мен Голямата любов може да остане и несподелена. Често може да е онази мис "Секси дупе" на випуска, която така жадно си желал и която дори не е подозирала съществуването ти; или пък, ако си момиче, да е готиния пич от 12ти клас, който винаги ходи с 4-5 момчета обкръжение и до когото не можеш да се добереш, а само гледаш как всичките ти приятелки го изсмукват с поглед. Това е любовта, която може и след 1 година да не помниш, но може и след 20г. още да ти трепва сърцето, сещайки се за нея/него.
Така си мисля, защото това, което нямаш, винаги е най-желано, което го прави запомнящо се.
Често си мислим, че партнüорът до нас е "перфектният" и "сме родени един за друг" само защото обстоятелствата и средата са наложили определени факти и събития и ние сме се нагодили според тях (в което няма нищо лошо де). Ако бяхме в друга държава, друга среда, на друга работа - тогава перфектният човек за нас щеше да бъде някой съвсем различен, защото щяхме да сме повлияни от съвсем различни фактори.

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.05.2006 16:46:29
Добре - това явно е Голямата Несподелена Любов за теб, а и за всички нас Много щастлив , но не може да кажеш, че си обичал истински жената на "виртуалния" ти сексуален живот Смеещ се

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Регистриран: 08.01.2006
Откъде е: Пловдив майна:)
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.05.2006 16:52:34
Ами естествено всеки е имал такива несподелени любови - аз също. Но в моя случай не те са Любовта на живота ми. Казвам само, че има хора, за които остават като такава.

MiShItY
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 20.03.2006
ASL пари: 199
Откъде е: Свищов

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.05.2006 23:33:30
MasterCop написа:
MiShItY написа:
MasterCop написа:

Тук НЕ СЪМ съгласна.Според мен всеки човек си има голяма мюбов и рано или късно я среща.Може да я срещне на 20години,а може и на 40-при всеки е различно! ...

Това ми звучи като "Всеки си мисли, че има хубава кола докато не види моята!"

А аз мисля,че много добре ме разбра какво имам в предвид,но се правиш,че НЕ ме разбираш!

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.05.2006 21:19:56
Да разбрах те и съм съгласен че:

MiShItY написа:

... всеки човек си има голяма любов и рано или късно я среща.Може да я срещне на 20 години,а може и на 40-при всеки е различно! ...

но това защо го написа?

MiShItY написа:
MasterCop написа:

Тук НЕ СЪМ съгласна
.Според мен всеки човек си има голяма любов и рано или късно я среща.Може да я срещне на 20години,а може и на 40-при всеки е различно! ...

Някои хора така и си умират несрещнали Голямата любов поради една или друга причина! Може да са имали само желание за такава, а да се е получила Голямата Несподелена любов Изморен

горе
pisipisi
Мис Купидон
Мис Купидон

Пол Жена
Регистриран: 03.01.2006
Откъде е: От тук от там
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.05.2006 21:33:38
До сега съм имала 3 " големи любови " . След първата се зарекох, че ще стана монахиня, но дойде втората. Със нея съм правила планове, за дом, деца... Сега съм с третата... Мисля, че е истинската... Не знам в какво да вярвам... Вярвам в това, което изпитвам, вярвам в усещанията си, вярвам, ако щеш в потребностите си. Всеки рано или късно среща Човекът и ако е готов за това се събира с него. Малко ми е трудно да обясня, какво имам в предвид... да голяма любов има, но зависи от това кой как я разбира...

горе
Преглед на ASL сайта на pisipisi Изпрати лично съобщение на pisipisi ICQ номер
rainbow-girl
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 26.02.2006
ASL пари: 24

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.05.2006 16:32:40
Вярвам! Това се случва веднъж в живота...И после цал живот коленете ти се разтреперват, изчервяваш се а дъхът ти секва...Други момчета не съществуват...само ТОЙ!!!!

Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.06.2008 21:51:20
И така, докато преравях старите теми в очакване на раздвижване, попаднах на тази. Странно е, че не съм я отваряла преди, но... както и да е! И докато четях мненията в нея, някак си първата ми асоциация беше с нещо, което прочетох в първия или втория брой на българския "Плейбой". Една статия - "Момичето По Всяко Време". Бих я постнала тук, но не ми се иска да се оказвам неволно в нарушение на нечии авторски права и затова просто давам препратка към нейно копие. Тя, според автора е
Цитат:
PLAYBOY-есе за онази инцидентна връзка, която умира трудно, но никога не се превръща в любов.
Обаче като че ли отговаря доста точно на въпроса за разликата между Голямата Любов и Трудно Отиващата Си Тръпка Усмивка. Ако не друго, поне ме накара да се замисля от коя страна искам да бъда. И знам, че имам Трудно Отиваща Си Тръпка, но само времето ще покаже дали съм намерила и Голямата Любов.

vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.06.2008 11:09:28
Някои могат да предпочетат тази ''трудно отиваща си тръпка'', защото при истинската любов тя понякога изчезва и всичко се превръща в навик... Всички сме виждали двойки с по 25-30 години брак, които сякаш са забравили, че не са просто приятели... Но пък ''трудно отиващата си тръпка'' не е ''невъзможно отиваща си'', затовамай трябва да се намери вариант между двете, аз не бих се задоволила само с едното. Учуден

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.06.2008 13:30:56
Има си хора за всичко Намигащ

горе
Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.06.2008 09:12:47
vili-sweet написа:
Някои могат да предпочетат тази ''трудно отиваща си тръпка'', защото при истинската любов тя понякога изчезва и всичко се превръща в навик... Всички сме виждали двойки с по 25-30 години брак, които сякаш са забравили, че не са просто приятели... Но пък ''трудно отиващата си тръпка'' не е ''невъзможн ...

По-скоро съм склонна да смятам, че няма как да предпочете човек тръпката пред любовта, защото ако го направи, рискува да се окаже в ролята на онзи/онази, за която навремето Екзитус пееха:
Без мен не си щастлива,
със мене си нещастна -
почти като в театър е красиво...

Разбира се, има много примери за хора, които бъркат тръпката с любовта, от което произтичат и всичките им проблеми. Усмивка

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.06.2008 13:38:04
Тръпката е лесна и някак си подсъзнателна! Някои така са свикнали и цял живот го карат на тръпки... После нямало истинска любов! Как ще има като никой не чака тя да се развие! Иска се да мислиш за другия, да му обръщаш внимание и т.н. Къде по лесно е само да помислиш (само за себе си) как по най-тънкия начин да се изпързулиш от онова легло в което хвърли толкова празни сили и средства за да я/го вкараш и да припнеш към къщи... Утре пак нов/а и те ти омагüосан кръг, от който ще си помислите няма излизане! Има... към 40-те така ще ви изхвърли омагüосания кръг (мъжете малко по-късно) директно в омагüосаното царство на старите "ергени и моми" дето вече научени цял живот да живеят по един начин ще се мъчат да заживеят както им подхожда на възрастта! Да ама не - Щото "едно куче научи ли се да си яде ла**ата, няма отказване" Засмян
Карат я на тръпки хората... Много щастлив

горе
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.06.2008 11:26:22
Малинче написа:
По-скоро съм склонна да смятам, че няма как да предпочете човек тръпката пред любовта, защото ако го направи, рискува да се окаже в ролята на онзи/онази....

Аз за себе си също споделих, че не бих израла варианта ''да карам само на тръпки'' (както каза Мастъра), но все пак се намират различни хора. Нали знаеш, разни хора, разни идеали.... Усмивка Може би ги е страх някой да не ги нарани, не знам, не разбирам каква им е житейската философия, но в крайна сметка кой каквото си надроби, такова ще си сърба.

Катеринка
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 38
Регистриран: 10.08.2004
ASL пари: 56
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.08.2008 09:24:59
не можеш да караш само на тръпки. Трябва поне веднъж да вложиш повече, пък ако ще на вятъра. Иначе си пълно дърво без душа. Това не го правиш за другите, а за себе си, за да се развиеш и въобще за да живееш.

Преглед на ASL сайта на Катеринка Изпрати лично съобщение на Катеринка Изпрати писмо на Катеринка
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3  следваща
Страница 2 от 3

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©