ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Кои изневеряват повече-мъжете или жените На страница предишна  1, 2, 3
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
ririi
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 01.04.2006
ASL пари: 10

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.04.2006 22:24:34
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Според мен изневеряват хората, които не изпитват силни чувства към партнüора си. Няма значение дали са мъже или жени.
горе
Преглед на ASL сайта на ririi Изпрати лично съобщение на ririi
jivotnoto2006
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 02.04.2006
ASL пари: 2

СтатусОфлайн

Кои изневеряват повече мъжете или жените 
Мнение Добавено: 06.04.2006 09:09:02
Аз лично мисля че жените изневеряват повече,но аз също не бих направила това.Един човек трябва да обича истински.Но понякога мъжете изневеряват в други случаи!!!!!
горе
Преглед на ASL сайта на jivotnoto2006 Изпрати лично съобщение на jivotnoto2006
Devil`s^Dreams
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Възраст: 28
Регистриран: 04.04.2006
ASL пари: 8
Откъде е: -=Drujba City=-

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.04.2006 14:45:26
Честно казано то си е до човек... няма значение дали е мъж или жена... има мъже който дори и да с а с половинката си се заглеждат по други момичета и изневеряват .... но има и мъже които са верни като кученца... но пък има и обратното жени които въртят мъжете си и им изневеряват и такива които са неописуемо добри мили и верни.....

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.04.2006 14:52:23
R'N'B girl написа:
Добре bat_pa4o да речем че на теб не ти личи никога а я кажи на мен дали ми личи и как разбирате вие мъжете че сме изневерили. ...

На него не му личи, защото няма на кой да изневерява. Поне според неговите думи... Радостен

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
R'N'B girl
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 02.01.2006
ASL пари: 40
Откъде е: Стара Загора

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.04.2006 16:21:24
MasterCop написа:

На него не му личи, защото няма на кой да изневерява. Поне според неговите думи... Радостен ...
А бе вярно,явно съм изтъпяла за да напиша такова нещо.Сигурно съм го обидила като съм го обвързала на приказки(нали беше безчувствен).Да ме извинява bat_pa4o без да искам е било Подиграващ се Намигащ .......пък може и да има ????!!!!!!Само той си знае най-добре........
горе
Преглед на ASL сайта на R'N'B girl Изпрати лично съобщение на R'N'B girl Изпрати писмо на R'N'B girl ICQ номер Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.04.2006 08:05:40
Devil`s^Dreams написа:
Честно казано то си е до човек... няма значение дали е мъж или жена... има мъже който дори и да с а с половинката си се заглеждат по други момичета и изневеряват .... но има и мъже които са верни като кученца... но пък има и обратното жени които въртят мъжете си и им изневеряват и такива които са не ...

Всички мъже се заглеждат, но някой се съобразяват с половинката си, когато знаят, че това я дразни! Това изневяра ли е?

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
sirarpi
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 28
Регистриран: 01.03.2006
ASL пари: 89
Откъде е: Видин
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.04.2006 23:43:43
Не, не е изневяра, но нали от един поглед всичко започва, тъй че това може да се превърне в нещо много повече, поне така мисля де Много щастлив

горе
Преглед на ASL сайта на sirarpi Изпрати лично съобщение на sirarpi
{kiss}
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 05.04.2006
ASL пари: 3

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.04.2006 11:34:45
И аз мисля че зависи от човека... Познавам момичета които са изневерявали много на приятелите си, съответно познавам и такива момчета... Зависи как е възпитан човека, в каква среда се развива... има доста предпоставки :)

vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2008 12:22:51
Ами май голяма част от писалите сме на едно мнение - зависи от хората, а не от това дали са мъже или жени. Легенди сме чували за изневерите на мъжете, но това нищо не значи. Жените също го правят, но е по-прикрито. Така действаме ние и не важи само по тази тема. Учуден

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2008 22:02:07
Според мен пък мъжете изневеряват повече! Не знам дали е защото аз като жена не го правя, но все пак има много причини те да са тези, които по- често се изкушават. Първо, мъжете много повече се страхуват от думата "завинаги", така че е нормално постоянно да искат да сменят партнüорките си- откъдето стигаме и до въпроса за бройките, което си е голям престиж Учуден Я една жена да започне да се хвали със завоеванията си- ясно е за каква ще бъде обявена- не става- ето защо и ние не го правим толкова често, освен, че не искаме(някои от нас). Друга причина мъжете да изневеряват повече е, че според мен по- лесно им прощаваме. Мъжете са толкова горди същества, че ако се сблъскат с изневяра почти в 80% от случаите ще прекратят връзката. Докато жените ще въртят, ще сучат и в крайна сметка пак ще простят, дори да се опитат да сложат край, или пък и те прибегнат до изневяра за да отмъстят.
горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
dari72
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Регистриран: 06.03.2006
ASL пари: 32

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2008 23:35:50
Аз пък мисля, че на Земята има два вида такива които изневеряват и такива които не изневеряват и толкова.
Мен ако питате, за изневярата са нужни двама така, че няма защо да ги делите на мъже и жени!
Омъжена или женен, с гадже или без какво от това? Ако си от първия тип просто го правиш!
Във всеки случай почти съм сигурна, че прошка няма....

Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 24.09.2006
ASL пари: 131
Откъде е: Ловеч

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.08.2009 17:43:32
И двата пола изневеряват, от значение е личността. В едно обаче съм сигурна - мъжете го правят по едни причини, а жените по съвсем други

GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Възраст: 37
Регистриран: 08.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: Пловдив майна:)
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.08.2009 21:05:51
Това малко ми напомня на цитат от онова шоу на Крис Рок:

"Men lie the most, women tell the biggest lies. You know what a man's lie is like? A man's lie is like, ''l was at Tony's house. That's a man's lie. A women's lie is like, ''lt's your baby. Смеещ се Много щастлив

И тук е така - мъжете може да изневеряват, но често го правят без причина - просто възможност да си прекарат добре. Докато жена изневери ли е много по-вероятно да има нещо зад това - нещо не толкова повърхностно емоционално...

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©