ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Любовта и лъжата На страница 1, 2  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
mopeko
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 16.02.2006
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Любовта и лъжата 
Мнение Добавено: 11.03.2006 18:02:06
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Много ще ми бъде интересно да науча дали някога,някой от вас е излъгал любимия си човек.Умишлено или благородно.С моя приятел сме заедно от 2 год.В началото изобщо не си и помислях да го излъжа нещо,но сега се улавям,че го правя,от което ми става гадно.Сигурна съм ,че до сега не ме е илъгал нито веднъж,но той иска да знае всичко за мен и какво правя по всяко време.И аз за да се измъкна понякога се налага да го излъжа.
Ако някой от вас има подобни проблеми,нека пише и да каже как се справя Сконфузен

горе
Преглед на ASL сайта на mopeko Изпрати лично съобщение на mopeko
rainbow-girl
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 26.02.2006
ASL пари: 24

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.03.2006 20:40:42
Понякога лъжа.Но само за да го зарадвам.Примерно:"Не съм виждала по секси дупе от твоето".Е да сладура отреща може да има по готин задник,но това си е твоето момче и е the best за теб.Иначе му казвам винаги истината и само истината.Той го цени и на мен ми е хубаво че нямам тайни от него.

fairy_girl
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена

Регистриран: 04.03.2006

Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.03.2006 21:41:51
Ние нямаме такива проблеми!Всичко си казваме,това крепи връзката ни!Моето момче не държи да знае всичко за мен както и аз за него,но по важните неща си ги знаем!
горе
Преглед на ASL сайта на fairy_girl Изпрати лично съобщение на fairy_girl
jina
Много активен
Много активен

Пол Жена

Регистриран: 01.02.2006
ASL пари: 152

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.03.2006 23:10:12
Благородни лъжи-да!Но не много!Но знам,че е много гадно и понякога се чувствам ужасно...
горе
Преглед на ASL сайта на jina Изпрати лично съобщение на jina
f666
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 15.12.2002
ASL пари: 192
Откъде е: Sofia

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.03.2006 01:59:31
Аз не крия нищо от своя приятел. Най-много да му кажа, че не ми е студено, когато всъщност замръзвам, защото знам, че ще тръгне да ме изпраща примерно или да свали якето си и да ми го даде... За сериозни неща никога не си позволявам да го лъжа, както и той мен и си мисля, че това е от изключителна важност за едни сериозни отношения.

Преглед на ASL сайта на f666 Изпрати лично съобщение на f666 ICQ номер
romanti4kata235
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 19.02.2006
ASL пари: 2

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 15.03.2006 23:59:23
Предишните си гаджета съм лъгала много... за всякакви дреболии просто чувствах нещо като тръпка, може би страхът да не разкият лъжата ми Засрамен , но сегашният ми приятел не съм лъгала за нищо! Мога смело да кажа, че не нито една дума, от всички, които съм му казала или написала в чата преди да се видим, е била истина. Не му правя излишни или лъжливи комплименти... казвам му истината такава каквато я виждам, може би съм сляпа от любов, но за мен той е идеален.

Всичко свърши и нямам нужда от теб. Ти тръгвай моля те. Стига ми евтина любов нямам чувства срина ги до едно. Не искам да виждам очите ти, не искам да зная къде си ти. Всички думи са излишни, какъв лъжец си ти...
горе
Преглед на ASL сайта на romanti4kata235 Изпрати лично съобщение на romanti4kata235
pisipisi
Мис Купидон
Мис Купидон

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 03.01.2006
Откъде е: От тук от там
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.03.2006 13:24:24
Ами сегашният ми приятел- не, но старите си съм лъгала. Това ме кара да си мисля, че лъжите почват тогава, когато започнат да си отиват чувствата (поне при мен е било така). Не знам, не искам в никакъв случай, да съпоставяш мнението ми , към твоя случай, просто, споделям как е при мен.

горе
Преглед на ASL сайта на pisipisi Изпрати лично съобщение на pisipisi ICQ номер
Synlivka^
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 31.12.2005
ASL пари: 100
Откъде е: Русе

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.03.2006 15:23:09
Лъгала съм гаджетата си, но не съм ги обичала ... Искрено се надявам, когато намеря човек, когото да обичам, да не ми се налага да го лъжа, защото според мен това е най-сигурния начин да нараниш някого. И не вярвам в благородните лъжи ... вярвам в благородното частично прикриване на истината Усмивка

горе
Преглед на ASL сайта на Synlivka^ Изпрати лично съобщение на Synlivka^ Skype име
MiShItY
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 20.03.2006
ASL пари: 199
Откъде е: Свищов

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.03.2006 23:08:33
rainbow-girl написа:
Понякога лъжа.Но само за да го зарадвам.Примерно:"Не съм виждала по секси дупе от твоето".Е да сладура отреща може да има по готин задник,но това си е твоето момче и е the best за теб.Иначе му казвам винаги истината и само истината.Той го цени и на мен ми е хубаво че нямам тайни от него. ...

Сüгласна сüм с теб и аз правя сüщото.Лüгала сüм го и че примерно сüм някüде с майка ми,а аз сüм с приятелка на кафе,но....това сüм го правила,защото...имаше периоди,в които искаше да сüм само с него и...нямах време за приятелите ми.

Devil`s^Dreams
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Възраст: 28
Регистриран: 04.04.2006
ASL пари: 8
Откъде е: -=Drujba City=-

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.04.2006 23:45:30
Ами послъгвам го от време на време ... не мога да му кава че съм била с най-добрата ми приятелка и някое момче на кафе защото ме е стртах от пооследствията страшно мн си го харесвам и не искам да стане нещо гадно ... лъжата ми е благородна в полза на нашата връзка ...

poli_R
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 12.04.2006
ASL пари: 1

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 26.04.2006 00:01:17
А защо трябва да го лъжеш? Щом лъжеш ,то значи правиш нещо нередно. Ако не е тайна това ,което правиш ,то не е проблем да го споделиш с него. Една връзка за да е истинска и трайна ,то тя трябва
да се крепи на истината и честните отношения между партнüорите. В противен случай тази връзка няма бъдеще и по-добре се разделете.
Щом го лъжеш ,то ти не го обичаш. А ако си мислиш,че го обичаш ,то се заблуждаваш.Човек не лъже човека ,когото обича.

горе
Преглед на ASL сайта на poli_R Изпрати лично съобщение на poli_R
toan
Мис Бля-бля
Мис Бля-бля

Пол Жена
Възраст: 35
Регистриран: 19.01.2006
ASL пари: 649
Откъде е: Бургас
Играчи, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 26.04.2006 08:15:24
Нормално е да послъгваш от време на време и аз го правя.
Но това се нарича благородна лъжа Засмян , като например, че е най-идеалния, красивия, романтичен и т.н. Но нищо сериозно не лъжа иначе.

pqsa4ka
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 40
Регистриран: 15.04.2006
ASL пари: 79
Откъде е: Сливен
Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 26.04.2006 15:39:12
Не съм го лъгала, та аз дори подарък не мога да му купя предварително. Много съм нетърпелива и все искам всичко да му кажа.

Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.01.2007 11:16:13
Някога един мъдрец събрал учениците си им казал, че им разрешава да извършват всички възможни грехове, освен един - лъжата. Голяма работа, а?! Ами голяма е. Колко връзки биха оцелели, ако нямахме възможността да изричаме онези малки лъжи, които дори не забелязваме? Ако трябваше да си признаваме всичко?... Дребните лъжи са жизнено необходими. Това са нещата от живота, не само във връзките, а изобщо в човешките отношения.

vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 22:07:19
Излъгала за нещо съществено - не, но винаги има малки неща, които се премълчават. Така може би е по-добре, има случаи, в които прекалената информация ненужно може да нарани по някакъв начин другият. А при 99 % се оказва, че не е нищо съществено и няма нужда от болка.... Учуден Май много се отплеснах.

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2  следваща
Страница 1 от 2

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©