ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Дневник На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  

Водил/а ли си си дневник?
Не, никога не съм го правил/а.
21%
 21%  [ 25 ]
Да, и все още го правя.
29%
 29%  [ 34 ]
Преди ДА, но вече НЕ.
49%
 49%  [ 58 ]
Общо гласували : 117
Всички анкети

Автор Мнение
killaruna
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 08.02.2006
ASL пари: 210
Откъде е: София
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.02.2006 21:23:33
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Водех дневник, но престанах преди няколко години и аз не знам защо...може би ми омрзъна... Сконфузен

lelqta87
Кибик
Кибик

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 15.02.2006
ASL пари: 22

СтатусОфлайн

Дневници 
Мнение Добавено: 20.02.2006 18:39:27
Аз никога до сега не съм си водила дневник и не мисля и да го правя!Ако имам да споделям нещо се обръщам към най-добрата си приятелка!!!По този начин дори,когато имам нужда от съвет тя ми дава!!!!!!! Радостен
горе
Преглед на ASL сайта на lelqta87 Изпрати лично съобщение на lelqta87 Изпрати писмо на lelqta87
Hellboy
Строго наказан
Строго наказан

Пол Мъж
Възраст: 31
Регистриран: 20.02.2006
ASL пари: 0
Откъде е: От 9тия кръг на Ада

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.02.2006 22:55:18
И аз никога не сам си водил дневник и смятам че тва е момичешка работа. Ест. че за тва се използва най-добрата приятел/ка(в моя случай приятелка Засрамен Засрамен Засрамен )

rainbow-girl
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 26.02.2006
ASL пари: 24

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 26.02.2006 13:52:18
Обичам да пиша...да изливам чувствата си на сладките цветни листове на дневниците ми ми е навик от 4-5 години...Понякога пиша,когато съм осъзнала нещо важно за себе си или за живота...а друг път,когато искам да си направя равносметка...какво се е променило,какво си е останало същото...или просто да напиша новото около себе си...

jina
Много активен
Много активен

Пол Жена

Регистриран: 01.02.2006
ASL пари: 152

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.03.2006 18:48:31
Music_Fan написа:
Аз съм си водила дневник около 2 години,това не е малко време,поне за мен де,но сега просто нямам достатъчно свободно време и вече не го правя.На мен ми помогаше,по този начин си изразяваш чувствата,това което ме вълнува,и по този начин преобмислях ситуациите,и се справях с това което ме вълнуваше,о ...

Аз също си водих дневбик 2 години почнах и трета,но когато дойдоха едни "яки" тайни,тогава реших,че ако го споделя с дневника ми,може някой да го прочете.Да ви кажа много ми се иска пак да започна да си водя дневник,но ме е страх именно от това,че може някой да го прочете.Иначе за да си покажа чувствата,прибягвам до описване в стихове.Така поне ако някой го види няма да разбере,че това са моите чувства Засмян А най-новото,което започнах да правя-книга.Там е всичко за тийнейджърите и разсъждавам над много теми!Всякакви,които вълнуват Тийнейджърите Ок пич

горе
Преглед на ASL сайта на jina Изпрати лично съобщение на jina
toan
Мис Бля-бля
Мис Бля-бля

Пол Жена
Възраст: 35
Регистриран: 19.01.2006
ASL пари: 649
Откъде е: Бургас
Играчи, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.03.2006 19:04:57
И аз може би като всяко момиче, съм си водела дневниче. Но със всяка изминала година пишех все по-малко и по-малко, докато един ден спрях напълно. Сега, когато го видя и се зачета вътре, ми става много забавно на детските историйки, които съм си писала, но и малко ми става мъчно, като си припомням, колко безгрижни и весели са били тогавашните годинки Много щастлив Смятам да си го пазя за винаги, защото понякога, наистина е много хубаво да се връщаш за миг назад и да си спомняш за работи, които ти се губят вече. Весел

sirarpi
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 28
Регистриран: 01.03.2006
ASL пари: 89
Откъде е: Видин
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.03.2006 19:18:19
Аз обичам да водя дневник,така по някакъв начин се развличам.А и има неща,които не винаги трябва да кажеш на някой и за да не те измъчват ги пишеш....И след време като четеш всичките си преживявания ги изживяваш отново и се чувстваш щастлив, че твоите спомени не са изчезнали там в дълбините на подсъзнанието, а са на белия лист. Усмивка
горе
Преглед на ASL сайта на sirarpi Изпрати лично съобщение на sirarpi
pisipisi
Мис Купидон
Мис Купидон

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 03.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: От тук от там
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.03.2006 13:18:58
Преди си водих дневник. Не съм писала само факти, разказвах си как ми е минал деня и се опитвах да си го анализирам и да си направя равносметка, какво съм направила както трябва, какво не... Сега понякога го хващам да си ги препрочета нещата, хубаво е да можеш да погледнеш на живота си от дистанция. Разбираш понякога много неща.

горе
Преглед на ASL сайта на pisipisi Изпрати лично съобщение на pisipisi ICQ номер
MiShItY
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 20.03.2006
ASL пари: 199
Откъде е: Свищов

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.03.2006 21:47:14
Като бях по-малка си водех,пишех си всеки ден в него,пишех кой си харесвам,как е минал денят ми,видяла ли сüм вüпросното момче и т.н.Но...вече си имам истинско дневниче/моят приятел/ и на него си казвам всичко,но вече без момчетата,защото...той е ЕДИНСТВЕН!

cskarka
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 18.03.2006
ASL пари: 1
Откъде е: ludnicata

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.03.2006 21:14:51
Последно си водех до преди 3 месеца, т.е. цялата 2005 - а година, но ме домързя пак ден след ден да помня кво е станало и да го пиша.Просто изисква време!

Devil`s^Dreams
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Регистриран: 04.04.2006
ASL пари: 8
Откъде е: -=Drujba City=-

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.04.2006 20:32:25
Преди си водех дневниче ... беше пълно с какво ли не ... то не беше 1 дневник аз изписвах по 1/4 тетрадка голям формат на вечер и на най-малкото нещо разсъждавах ... направо си беше голяма емоция ... ама спрях да пиша незнам защо ... май ми стана гадно че майла ми го беше намерила и беше чела от него за нещата които мисля и чувствам а аз не обичам околните да знаят какво е вътре в мен аз съм си потаен човек и за това започнах да пиша стихове ... и сега си продължавам да пиша стихове ... така по някакъв начин се опитвам да излея чувствата си ...

ririi
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 01.04.2006
ASL пари: 10

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.04.2006 21:27:02
Ам аз само сам почвала да си водя дневник, но това ми е музата за 2 дена не повече. хахаха а иначе само 2 пути през кракткия ми живот ми се е случвало да сам в емоционална криза и да излея чувствата си на лист и в интерес на истината си пазя само тези 2-3 хварчащи листчета. Усмивка
горе
Преглед на ASL сайта на ririi Изпрати лично съобщение на ririi
koko_vidin
Изключително активен
Изключително активен

Пол Мъж
Регистриран: 06.04.2006
ASL пари: 117
Откъде е: vidin

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.04.2006 20:25:35
Имаше един период в който много се бях запалил на тази тема и си записвах всичко което ми се случва. Вече не го правя Весел , защото нямам достатъчно нерви а седна и да пиша всеки ден.
горе
Преглед на ASL сайта на koko_vidin Изпрати лично съобщение на koko_vidin
^mimi^
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 06.04.2006
ASL пари: 459

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.04.2006 19:48:07
Аз си водих дневник преди 1 година, но после загубих интерес и за мен това е губене на време. По добре е да си споделя с моята приятелка, а не да си пиша. Преди ми беше забавно но сега не.
горе
Преглед на ASL сайта на ^mimi^ Изпрати лично съобщение на ^mimi^ Изпрати писмо на ^mimi^
Josellyn
Слабо активен
Слабо активен

Пол Жена

Регистриран: 12.04.2006
ASL пари: 54

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.04.2006 18:05:47
Аз имам датник, вътре си записвам ангажиментите и срещи, които имам през деня,защото забравям. Там си пиша и какво ми се случва през деня, как се чувствам.. там си пиша всичко най-искрено, надеждите, мечтите, скритите мисли.. облекчава ме малко след като го напиша, не знам защо.. сигурно защото съм свалила тази информация от себе си и ми е по-добре.. Не пиша всеки ден, а когато имам време или ми е тежко, тъжно, радостно.. Весел
горе
Преглед на ASL сайта на Josellyn Изпрати лично съобщение на Josellyn
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  следваща
Страница 8 от 9

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения