НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Рутината На страница 1, 2  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
Судоку-доку
Мис Фана ме липсата
Мис Фана ме липсата

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 19.12.2005
ASL пари: 57
Откъде е: София
Групи: няма
СтатусОфлайн

Рутината 
Мнение Добавено: 30.01.2006 10:44:11
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Как разнообразявате връзката си? Как успявате да поддържате пламъчето? Често рутината, ежедневието, еднообразието погубват чувствата - можем ли да спрем този процес?
горе
Преглед на ASL сайта на Судоку-доку Изпрати лично съобщение на Судоку-доку ICQ номер
Веси
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 12.05.2004
ASL пари: 6

Групи: Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.01.2006 12:03:22
Какво разбираш пък ти за рутината? ;)

В смисъл никога не съм виждала смисъл да правя нещо специално, за да не си омръзваме ... когато хората се обичат, намират начин и без да го мислят много.
Мисля си, че най-доброто е да се разделят за известни периоди от време, така осъзнаваш какво имаш и как се чувстваш без него.

горе
Преглед на ASL сайта на Веси Изпрати лично съобщение на Веси
sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Откъде е: София
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.01.2006 12:12:16
Веси го каза. Когато обичаш (а и когато си обичан), без да мислиш успяваш да подържаш това пламъче. Просто става от само себе си.

А ако не става, може би вече я няма любовта... не знам...

горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Re: Рутината 
Мнение Добавено: 30.01.2006 13:15:13
Судоку-доку написа:
Как разнообразявате връзката си? Как успявате да поддържате пламъчето? Често рутината, ежедневието, еднообразието погубват чувствата - можем ли да спрем този процес? ...

Можем да се научим, но трябва да ни поочука живота, защото едно е да си чувал, че огъня пари, друго е да хванеш някой въглен! Във възрастта, когато организма на момчето кипи от хормони е много трудно да обърне внимание на чувствата. Той си мисли, че обича пък то му се е...ло Засмян ! След време, когато узрее и в ръцете на обичащо безрезервно момиче (те са много по-навътре с финната материя на чувствата) мъжът се превръща в мечтана стока (но вече не е свободен Засмян). Ако искате момчето до вас да държи ръката ви на старини не го задушавайте от любов, а се постарайте да оформите от суровият материал и дивата стихия на хищник, който носи в себе всеки мъж, попътен вятър и здрава лодка с която ще пътувате във времето... и се пазете от акули Засмян

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
blue_bird
Много активен
Много активен

Пол Жена

Регистриран: 19.01.2006
ASL пари: 715

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.01.2006 18:35:57
Ами честно казано на мен не ми се е случвало да има рутина във връзките ми. Може би защото рядко съм се виждала с любимия... предполагам затова. В общи линии като се видя с него и бягам от ежедневието. Не знам как бих се справила с рутината, но щом се обичаме едва ли ще си омръзнем, все ще измислим нещо Усмивка

toan
Мис Бля-бля
Мис Бля-бля

Пол Жена
Възраст: 35
Регистриран: 19.01.2006
ASL пари: 649
Откъде е: Бургас
Играчи, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.01.2006 16:11:16
На мен и приятелят ми най-много ни помага пътуването. Когато започне да става прекалено еднотипно и трагваме на почивка или пък на екскурзия. Два дни са напълно достатъчни за да ни разнообрази, и като се варнем ни държи хубавото настроение още дълго Радостен
горе
Преглед на ASL сайта на toan Изпрати лично съобщение на toan Изпрати писмо на toan ICQ номер
pisipisi
Мис Купидон
Мис Купидон

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 03.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: От тук от там
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Рутината 
Мнение Добавено: 01.02.2006 12:39:56
Ами знам ли и аз как?Всеки иска да намери отговора на този въпрос:(.Ето сега в моята връзка е дошъл един такъв момент имам чувството че сме свикнали вече един с друг а това е много тъжно.
горе
Преглед на ASL сайта на pisipisi Изпрати лично съобщение на pisipisi ICQ номер
dessim
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена

Регистриран: 03.12.2005
ASL пари: 78

Играчи
СтатусОфлайн

Re: Рутината 
Мнение Добавено: 01.02.2006 13:33:21
Според мен рутината се появява, когато започнеш да приемаш партнüора си за даденост. Тогава все по-малко започваш да си даваш сметка за желанията и чувствата му. Кофти е, когато спреш да преоткриваш нови неща у него/нея. Рутината е най-прекият път към края на една връзка. Аз лично хвана ли тоя път, трудно се връщам, да не кажа, че никога не се връщам Тъжен

Преглед на ASL сайта на dessim Изпрати лично съобщение на dessim
Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.07.2007 12:08:02
В една продължителна връзка винаги идва един момент, в който първоначалната еуфория като че ли претърпява отлив. В края на краищата не е възможно да си "на гребена на вълната" като в началото при условие, че сте заедно вече от месеци или години. Но начини за борба с рутината има, при това лесно приложими. Не, нямам предвид да му вземеш акъла с неочакван стриптийз, макар че за веднъж или два пъти вероятно и това ще свърши работа. Аз например, когато усетя, че нещата започват да стават твърде ежедневни, започвам да си припомням защо съм с точно този човек, а не с друг някой. И си казвам: "Ето, днес трябва да го спечеля отново!" Все едно сме в началото на връзката си или дори още нямаме такава. Рутината се страхува от онези малки жестове на внимание, които след време забравяме да правим или не забелязваме вече.

GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Регистриран: 08.01.2006
Откъде е: Пловдив майна:)
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.07.2007 16:25:31
И при мен се е случвало - хващал съм се, че на най-близкия си човек спестявам именно тези малки жестове, които в началото старателно съм дарявал, и които в малка или голяма степен са допринесли да спечеля доверието и обичта на този човек! Благодаря ти за рецептата, Малинче;)

viv28
Мис Мери Джейн
Мис Мери Джейн

Пол Жена
Възраст: 43
Регистриран: 04.04.2005
Откъде е: Пловдив
Групи: Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 01.08.2007 21:47:48
Не е толкова страшно, че рано или късно се стига до тази така наречена "рутина". Проблема е че много често потъвайки в нея забравяме за нуждите на другия и като че ли се озоваваме в едно състояние на безтегловност, в което другия едва ли не е длъжен да ни осигури комфорт. И точно тогава се налага някой да ни приземи, защото оставайки за дълго в мъглата на облаците, на които се носим, изпускаме много важни моменти та дори и години. А връщане на зад няма. Та в този ред на мисли и аз подкрепям малинче и Гаг за тези дребничките неща, които ни се виждат незначителни, но имено те внасят цвят в една връзка.

За добрият човек не е нужно да има добри закони, за да се държи добре!
горе
Преглед на ASL сайта на viv28 Изпрати лично съобщение на viv28 Изпрати писмо на viv28 ICQ номер Skype име
Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.08.2007 23:23:14
В продължение на темата си мисля, че май идеалният вариант е да превърнем в "рутина", в навик именно дрбните жестове. Да стане като втора природа всеки ден да правиш поне по едно такова може би глупаво, но мило нещо, което да покаже на човека отсреща, че въпреки времето все още мислиш за него и не го приемаш като даденост. Една от най-грубите (и грубиянски) грешки е да повярваш, че този човек не може без теб и ти е в кърпа вързан. Той МОЖЕ без теб - номерът е да има причина да НЕ ИСКА без теб.

GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Регистриран: 08.01.2006
Откъде е: Пловдив майна:)
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.08.2007 05:15:30
Малинче написа:
Една от най-грубите (и грубиянски) грешки е да повярваш, че този човек не може без теб и ти е в кърпа вързан. Той МОЖЕ без теб - номерът е да има причина да НЕ ИСКА без теб.

Съгласен Радостен
Но ако всеки ден правим така няма ли именно рутината да види сметката на малките неща - в смисъл, че всичко е ОК, ама отсрещният ще започне да ги приема като даденост и с течение на времето ще спре да ги оценява така, както в началото, а на теб ще ти коства същият брой усилия, за да мислиш всеки ден нещо различно и оригинално. И ако един-два дена пропуснеш дали няма да последва разочарование? Някак си мисля, че е добре всеки да намери баланса в своята връзка - да го прави не много рядко, но и достатъчно "разредено", за да бъде оценяван всеки път еднакво, а и да постига всеки път ефекта, който се цели;)

viv28
Мис Мери Джейн
Мис Мери Джейн

Пол Жена
Възраст: 43
Регистриран: 04.04.2005
Откъде е: Пловдив
Групи: Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.08.2007 06:46:52
Когато милите жестове са различни, няма как да се свикне и да станат навик, на който не се обръща внимание. Не е нужно през ден да се прибираш с подарък или цвете, въпреки че е много приятна изненадка, стига да не е само на празник или с повод. Добре е вие мъжете да разберете, че липсата на внимание или не достатъчно такова е основния убиец на една връзка или съвместен живот. Така че използвайте всяка възможност за това. Много често е достатъчно докъто си готви в кухната девойката, уж неволно да я щипнеш по дупето или пък нещо подобно.../нека не пиша рецепти/ Но това стига за да се чувства забелязана. Имного, много, много....подобни дреболийки Усмивка

За добрият човек не е нужно да има добри закони, за да се държи добре!
горе
Преглед на ASL сайта на viv28 Изпрати лично съобщение на viv28 Изпрати писмо на viv28 ICQ номер Skype име
angel_90
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 28
Регистриран: 18.07.2006
ASL пари: 50
Откъде е: Сливен
Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.08.2007 08:03:22
Ми да ви кажа, аз нямам такъв проблем и не съм се сблъсквала с такава пречка. Ние сме постоянно заедно, но никога не си омръзваме. Както по- горе някой каза, когато двама души се обичат не трябва да правят нещо различно , за да се чувстват добре заедно и да не си омръзват. Това важи и за мен Намигащ

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2  следваща
Страница 1 от 2

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©