ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

IRC? На страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Интернет за печат
Предишна тема :: Следваща тема  

Za i protiv IRC?
ZA....
90%
 90%  [ 10 ]
PROTIV....
9%
 9%  [ 1 ]
Общо гласували : 11
Всички анкети

Автор Мнение
^^nefertiti^
Стар познат
Стар познат

Пол неопределен

Регистриран: 02.11.2002
ASL пари: 0
Откъде е: Pomorie

СтатусОфлайн

IRC? 
Мнение Добавено: 02.11.2002 17:07:17
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Mi.....az bez IRC nemoga da jiveq..... Весел Mene vyobshte nikoi nemoje da me otdeli ot komputyra.....ima li nqkoi kato men??? Невинен
горе
Преглед на ASL сайта на ^^nefertiti^ Изпрати лично съобщение на ^^nefertiti^
Veni
Супер активен
Супер активен

Пол неопределен
Възраст: 35
Регистриран: 11.09.2002
Откъде е: Кюстендил

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.11.2002 17:31:46
az bez IRC su6to ne moga da jiveia. kakto ASL ve4e spomena - IRC-to e na4in na jivot. zaribi6 li se niama oturvane.... a az sum niakude v polednia stadii na zaribiavane....pove4e ne iskam da govoria :) (pi6a, no az taka kazvam na real priatelite si "otivam da se vidia s ... v 4ata", "otivam da si pogovoria s...")mislia, 4e biah krasnore4iva!

^_tweety_^
Мис Потайност
Мис Потайност

Пол Жена
Възраст: 33
Регистриран: 07.10.2002
ASL пари: 6
Откъде е: Бургас
Групи: няма
СтатусОфлайн

IRC казвате 
Мнение Добавено: 02.11.2002 22:04:20
За много хора е начин на живот ... За мен също .... Но едва един момент в който в ного редки случаи искаш да се запознаваш с нови хора ... Влизаш в едни и същи канали говориш си главно с приятели ..... Просто е отминал онзи момент в които ТИ се включваш на половината канал на Private и следва редовното.. asl pls ....

Аз лично се занимавам от малка с компютри и от близо 4 години се занимавам с чат.... Мане , те станали много бе!!! Няма значение ....

Това което искам да кажа че за мен чата е начин на живот ... вечер всичките ми приятели са онлайн и си помагаме за домашни или пък обсъждаме филма скойто дават по телевизията ....

Просто не разбирам как съм живяла преди без IRC Сконфузен Готин

DarkLord
Много активен
Много активен

Пол неопределен

Регистриран: 29.10.2002
Откъде е: Sliven

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.11.2002 09:38:39
Tva IRC-to e qko neshto nqma spor az go izpolzvam ot 3 godini i ne mi e pisnalo.Zapoznavam se postoqnno s novi hora.Ako go nqmashe IRC-to povecheto mi priqteli nqmashe da gi ima(to e normalno de).Po cql den kisna vatre zashtoto nqmam kakvo da pravq navan Изморен Ako imashe ko da praq IRC-to shtqh da go zabravq(vai kvi gi brashtolevq az) mai mai pochnah da laja ama karai da staa show :P.Mi ^^nefertiti^ tva irc-to e dobro i losho.Mnogo chesto priqteli vmesto na laif ti izrasvat loshite novini po IRC zashtoto gi e strah da ti gi kajat v ochite ili si mislqt che shte go priemesh po dobre.Awe IRC-to e slojna rabota ko da vi kaja ne sam mnogo mnogo vesht v irc-to(znam vsichki komandi ama karai Весел sigurno shte e ot vremeto).

^^nefertiti^
Стар познат
Стар познат

Пол неопределен

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.11.2002 16:29:14
WOOOOOW nai-setne srodni dushi....vyh ako znaete moq klas kakvi sa uligofreni nikoi ne vliza v IRC slushat chalga.....abe ujas!
горе
Music_Fan
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Регистриран: 14.09.2002

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.11.2002 21:30:27
Ех,този чат,просто той се е превърнал в част от живота ми и не мога без него! Като една болест,за която все оше не е открит лек...Гадно,зарибяващо и супер яко :)
горе
Преглед на ASL сайта на Music_Fan Изпрати лично съобщение на Music_Fan Изпрати писмо на Music_Fan Посещение на сайт на този потребител извън ASL
DarkLord
Много активен
Много активен

Пол неопределен

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.11.2002 10:52:19
Mdaaa taka e taka e i s mene makar che IRC-to mi e dokaralo poveche nepriqtnosti otkolkoto dobri neshta ama karai.Music_Fan za tebe znam che si chatyrka nqma smisal da se spori Весел .

^^nefertiti^
Стар познат
Стар познат

Пол неопределен

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.11.2002 16:49:49
ei nqkoi znae li ot de moga da si drypna kakto trqbva prevedena na italianski mirc-a?
горе
DarkLord
Много активен
Много активен

Пол неопределен

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.11.2002 21:41:49
Na Italianski??Za kakvo pak ti e na italianski?De da znam ama mi se struva stranno :o).A po vaprosa nqmam otgovor sorry.

познайкой
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
Регистриран: 25.10.2002
ASL пари: 275

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.11.2002 22:00:35
И на мем ми харесва, но ми създава много проблемиииииииииииииии.
(връзкатааааааааааааааааааа)

горе
Преглед на ASL сайта на познайкой Изпрати лично съобщение на познайкой Изпрати писмо на познайкой ICQ номер
bella_donna
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 01.10.2002
ASL пари: 6
Откъде е: Стара Загора
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.11.2002 01:32:08
Аз пък нещо не го харесвам много ирк.Предпочитам по-добре заформените чатове и тем подобни, които използвам да лафя с приятели. Не че не се запознавам и с други хора онлайн, но ако ми се натресат и ми кажат нещо по-заинтригуващо. В противенслучай ги затривам. Т амисълта ми беше, че предпочитам по-други работи. Като icq например, или пък ем-си-ен месинджъра.
горе
Преглед на ASL сайта на bella_donna Изпрати лично съобщение на bella_donna Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Velda
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена

Регистриран: 04.11.2002
ASL пари: 4

СтатусОфлайн

IRC.... 
Мнение Добавено: 06.11.2002 12:33:19
well... зависи от каква гледна точка гледкаме към него. преди 2 годинки, когато започнах да чатя, аз го възприемах като нещо, коренно различно от това, което за мен сега е IRC.
има доста хора, които го използват за развлечение- т.е. да се "гаврят" с останалите или просто да завържат някое ново познанство..
други(към които спадам и аз:>) го използват за лафче с приятели и познати..
абе като цяло..има си добри страни, но си има и лоши, както всяко нещо. само да не се отплеснем, че има период , в който се вманиачаваме... а това мй не е много хубаво..?:>
Подиграващ се
( пак нищо не казах:>)

DarkLord
Много активен
Много активен

Пол неопределен

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.11.2002 21:48:18
Awe az naistina prikazvam v IRC samo s priqteli.Drugite ei tai sa drazna s tqh da staa kupona :o).Inache az si komunikiram s friendovete samo chrez IRC zashtoto nqmam vreme da izlizam s tqh zashtoto sam na SCHOOL i posle na Work i nqma freme.

познайкой
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
Регистриран: 25.10.2002
ASL пари: 275

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.11.2002 23:03:12
И аз си пиша само с приятели, не че имам много време за това от ASL. Придимно съм тук.
горе
Преглед на ASL сайта на познайкой Изпрати лично съобщение на познайкой Изпрати писмо на познайкой ICQ номер
Velda
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена

Регистриран: 04.11.2002
ASL пари: 4

СтатусОфлайн

ИРЦ ;) 
Мнение Добавено: 08.11.2002 03:19:51

Ь…да. Прави сте, че понякога IRC остава единствената възможност закомуникация с friend-овете, поради липса на свободно време или поради някаква друга причина. Още повече, че имаме приятели от други градове ( аз съм сигурна, че всички имат !!) . а си е съвсем различно да си “чукнете “ една среща и да полафите мъничко, а не да комуникирате само чрез e-mail-и.
Но нали ви казах- според мен присъства и един период, който е доста..да го наречем опасен-“зарибяващ” и всеки може да се поддаде и да се “пристрасти” към IRC. Въпреки че “пристрасти” е доста силна и в случая малко неточна дума..мисля , че ме разбрахе каквво имам предвид:>
Пък и можем да го приемем просто като едно развлечение от време на време и просто малка промяна в еднообразното ежедневие….

А за форума..аз нямам физическата възможност всеки ден да следя обширно всичко, което става и за което се говори, нямам тази възможност да отговарям на всички веднага..просто и на мен ми остава страшно малко време от странички неща като “ходенето на …даскало( представете си..) “ …. Ама няма да се оплакваме ся…:>>

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Интернет  
На страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  следваща
Страница 1 от 7

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©