ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Разум и чувства На страница 1, 2, 3  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
Dimi73
Слабо активен
Слабо активен

Пол Жена
Възраст: 46
Регистриран: 20.01.2006
ASL пари: 24
Откъде е: стара загора
Играчи
СтатусОфлайн

Разум и чувства 
Мнение Добавено: 21.01.2006 00:30:09
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Може ли бракът да бъде основан само на чувства или не? Любов
горе
Преглед на ASL сайта на Dimi73 Изпрати лично съобщение на Dimi73 ICQ номер
toan
Мис Бля-бля
Мис Бля-бля

Пол Жена
Възраст: 35
Регистриран: 19.01.2006
ASL пари: 649
Откъде е: Бургас
Играчи, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.01.2006 11:04:49
По принцип би трябвало да е така. Винаги сам си мислела че аз ако се омъжа някой ден, то трябва наистина много да го обичам този човек и да не мога без него. Но за съжаление парите все пвече наделяват и някой хора си мислят че те са по важни...Но аз си оставам Против брака по сметка Засмян
горе
Преглед на ASL сайта на toan Изпрати лично съобщение на toan Изпрати писмо на toan ICQ номер
pisipisi
Мис Купидон
Мис Купидон

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 03.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: От тук от там
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Разум и чувства 
Мнение Добавено: 02.02.2006 21:01:56
Ами на мен не ми е много ясен тоя въпрос.То е ясно че трябва да има чувства ама разум в к'ъв смисъл го употребяваш?Защото на мен ми се е случвало да си падна много по един човек но след няколко разговора разбрах че не е от най- интелигентните индивиди и в този смисъл не е добре да се правят компромиси защото в един момент отлита първата тръпка и е хубаво да остане нещо което да ви свързва.
горе
Преглед на ASL сайта на pisipisi Изпрати лично съобщение на pisipisi ICQ номер
PaLaVaTa_SeXy
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 20.12.2005
ASL пари: 68
Откъде е: FroM YoUr BeD!
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.02.2006 21:50:41
Според мен бракът трябва да е основан най вече от чуства,макар че има и такива които се женят само заради пари или само заради могат да получат зелена карта за чужбина пффф....

горе
Преглед на ASL сайта на PaLaVaTa_SeXy Изпрати лично съобщение на PaLaVaTa_SeXy Изпрати писмо на PaLaVaTa_SeXy
jina
Много активен
Много активен

Пол Жена

Регистриран: 01.02.2006
ASL пари: 152

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.02.2006 22:38:36
Така трябва да е , да е основан на чувства но много хора се женят по договор...
горе
Преглед на ASL сайта на jina Изпрати лично съобщение на jina
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Re: Разум и чувства 
Мнение Добавено: 03.02.2006 07:40:43
Dimi73 написа:
Може ли бракът да бъде основан само на чувства или не? Любов ...

Дими задай си въпроса по друг начин, защото и аз много не мога да го разбера. Или има под-въпрос или е прекалено ясен Радостен То се знае, че бракът трябва да е основан на чувства, иначе ще е брак по сметка!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Судоку-доку
Мис Фана ме липсата
Мис Фана ме липсата

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 19.12.2005
ASL пари: 57
Откъде е: София
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.02.2006 20:43:02
Защо като фактор-пречка определяте само парите.. може да става въпрпос и за етнически различия, религиозни, които аз откровено казано не смятам, че бих пренебрегнала с лека ръка. Понякога смятам, че е редно да се вслушваме и в разума. На мен лично браковете между българки и роми не ми се нравят, това е и един от компромисите, които не бих правила за партнüора си (сега.. някой мускулест, елегантен, симпатичен негър е друг въпрос.. Радостен ).

За парите.. необходимост, стига да ги има достатъчно, че да свързваме двата края - проблем няма. Като няма да изисквам мъжът ми да изкарва повече от мен. От такава страна съм готова и на лишения, стига бракът ми да е създаден със силни чувства. Може би нагласата ми към парите е такава, защото никога не съм изпитвала липсата им и не оценявам колко трудно се печелят, но съм убдена, че и по-важни неща от тях има.

горе
Преглед на ASL сайта на Судоку-доку Изпрати лично съобщение на Судоку-доку ICQ номер
romanti4kata235
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 19.02.2006
ASL пари: 2

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.02.2006 13:52:20
Като гледам май в днешно време повечето бракове са основани не на доверие, разбиране и любов, а по-скоро на взаимна помосимост... Не трябва да бъде така...
Ако един ден е омъжа ще бъде по любов... от може би краткият ми 18 годишен живот съм разбрала едно хубавите неща стават или с любов или просто не стават.
Абе нали все пак бракът е продължението на една любов, създаването на смейство и така нататък....

Всичко свърши и нямам нужда от теб. Ти тръгвай моля те. Стига ми евтина любов нямам чувства срина ги до едно. Не искам да виждам очите ти, не искам да зная къде си ти. Всички думи са излишни, какъв лъжец си ти...
горе
Преглед на ASL сайта на romanti4kata235 Изпрати лично съобщение на romanti4kata235
^Tedi^
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 06.02.2006
ASL пари: 13

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.02.2006 15:59:00
Цитат:
romanti4kata235
Абе нали все пак бракът е продължението на една любов, създаването на смейство и така нататък....

Съгласна съм с теб,обаче напоследък забелязвам една тенденция,в която младите се женят само,защото момичето е бременно.Това е много гадно според мен,защото така брака е по принуда и дори тези хора да имат чувства помежду си,те в повечето случай не осъзнават сериозността на брака и може би още не са готови за това.Така че,аз лично не давам дълъг живот на тези бракове(много ми се иска да не съм права).
В тези случаи май надделява,не мога да кажа точно разума, а по скоро чувството за отговорност(слава богу,че някои още го имат),но със сигурност не са силните чувства.

горе
Преглед на ASL сайта на ^Tedi^ Изпрати лично съобщение на ^Tedi^
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.01.2008 21:20:50
Според мен не трябва да се говори само за брака, а по принцип за връзките. По мои впечатления, а и по думите на доста по-опитни създания от мен, жените се основават повече на чуствата си, а мъжете повече на разума си. Ето тук май се получава най-голямата разлика между двата видя, която доста често става повод за раздяла.

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.01.2008 15:20:06
Независимо от това какъв е полът на човек, неговият разум отстъпва еднакво добре пред чувствата, когато са истински и силни! "Влюбен ли си или загубен?" - усмихвайте се на този въпрос, защото отстрани хората по-добре виждат... Радостен

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.01.2008 16:41:13
Аз досега не съм виждала някой мъж чак толкова влюбен, че да постави чуствата си пред разума. Радостен Може да има и такива де, надявам се. Намигащ

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.01.2008 16:51:41
Има има такива, Вили. Намигащ Нали ти разкавах за един даже. Учуден
А приказката е по скоро "Влюбен И загубен". Смеещ се Тук няма или-или, това си върви заедно като дупе и гащи. Много щастлив

горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.01.2008 18:52:01
И аз на това се надявам и си припомням твоята история от време на време. Намигащ Въпроса е, че на мен ми се струва, че не са чак толкова индивидите. Ще видим де, има време. Смеещ се

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 01.02.2008 10:47:28
vili-sweet написа:
Аз досега не съм виждала някой мъж чак толкова влюбен, че да постави чуствата си пред разума. Радостен Може да има и такива де, надявам се. Намигащ ...

Не си ли? Засмян Ами този Намигащ

горе
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2, 3  следваща
Страница 1 от 3

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©