НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Показност на връзка На страница предишна  1, 2, 3  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
sexxi_lovve
Наказан
Наказан

Пол Жена

Регистриран: 16.01.2006
ASL пари: 5

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.01.2006 00:03:13
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Никой не е длъжен да гледа как някои още малко и ще се изчукат на масата. Сори, но си е така. Все-пак трябва да има някакъв морал, колкото и да е малко останал той. Има си места за тая работа. Ако не може да издържат да отидат в тоалетната и да се изчукат. И без тожа никои няма да забележи.

Модератор:
Ползвай бутона "Предварителен преглед" за да избегнеш грешките!

горе
Преглед на ASL сайта на sexxi_lovve Изпрати лично съобщение на sexxi_lovve
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.01.2006 01:39:50
sexxi_lovve ако напишеш това по този начин в клуб на който аз съм Модератор ще бъдеш наказана!!! А може и да ти се отнеме правото да пишеш за известно време при положение, че влизаш в конфликт с Модератор:

Цитат:
Мнения с латински символи или грешен синтаксис
Моля пиши само на кирилица и граматически правилно! Клуб ASL е български сайт и официалният език и писменост в него са българските. Мнения написани на кирилица, но съдържащи например 4 вместо Ч или 6 вместо Ш, са дразнещи и силно нежелателни! Явни демонстрации на нежелание да се улеснява комуникацията в сайта ще се смятат за “неуважение към останалите участници”. Мнения на участници, които отказват да пишат на кирилица, ще бъдат редактирани или изтривани.

Модератор: Внимавай със синтаксиса! Справка: http://asl-bg.com/club/rules.php#19

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
toan
Мис Бля-бля
Мис Бля-бля

Пол Жена
Възраст: 35
Регистриран: 19.01.2006
ASL пари: 649
Откъде е: Бургас
Играчи, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.01.2006 13:47:40
Ами когато видя такива двойки , не ми прави голямо впечатление, защото вече е много често срещано. И въпреки това, аз гледам да се съобразявам и отбягвам да бия на очи по този начин... Засрамен Може би защото съм от по-малък град и всеки е излязал на кафе само за да обсъжда другите или да клюкари...Но когато съм на почивка или в чужд град, да си призная и аз си позволявам да се отпусна.. Засмян
горе
Преглед на ASL сайта на toan Изпрати лично съобщение на toan Изпрати писмо на toan ICQ номер
TAfricanski
Много активен
Много активен

Пол Мъж
Възраст: 30
Регистриран: 28.11.2005
ASL пари: 83
Откъде е: Русе

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.01.2006 13:44:59
Ама аз никого не карам да гледа. Естествено, тъй като съм на обществено място, не мога и да забраня... Тва е положението.

romanti4kata235
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 19.02.2006
ASL пари: 2

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.02.2006 17:58:32
Ами аз нямам нищо против :) Нали знаете как е в началото на връзката влюбените имат желание да го правят навсякъде Подиграващ се трябва да ги разберете хихи
Това зависи от възпитанието и от самият човек, едни се притесняват от хорските погледи, а на други не им пука...
Аз лично не смятам че има нещо лошо да се целувате или държите за ръка не мисля, че това е нещо лошо все пак щом има любов дори да искаш не можеш да я скриеш Засрамен

Всичко свърши и нямам нужда от теб. Ти тръгвай моля те. Стига ми евтина любов нямам чувства срина ги до едно. Не искам да виждам очите ти, не искам да зная къде си ти. Всички думи са излишни, какъв лъжец си ти...
горе
Преглед на ASL сайта на romanti4kata235 Изпрати лично съобщение на romanti4kata235
jina
Много активен
Много активен

Пол Жена

Регистриран: 01.02.2006
ASL пари: 152

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.03.2006 22:16:16
Ами какво да ви кажа?Вървим си по цялата главна прегърнати,целуваме се където си поискаме(в смисъл дали ще е на кафене или някаде другаде).Това е,друго не правим!
горе
Преглед на ASL сайта на jina Изпрати лично съобщение на jina
rainbow-girl
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 26.02.2006
ASL пари: 24

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.03.2006 06:17:54
Излишната показност не мий допада.Има си други места за тая работа.Ако толкова не можете да си устоите отивайте вкъщи.С моето момче не ходим по кафета.Предпочитаме у тях или някъде другаде.Но когато вървим по пътя той винаги ме е гушнал колкото се може по плътно до себе си.Харесва ми,ащото миналите ми гаджета бяха малко...тайнствени в това отношение.

Synlivka^
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 31.12.2005
ASL пари: 100
Откъде е: Русе

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.03.2006 17:47:40
За всичко си има време и място. Аз лично не обичам да ме гледат, докато се натискам с гаджето си, но пък и не мога съвсем без целувки и прегръдки ... Но гледам всичко да е умерено Усмивка
А иначе ... понякога не ви ли се иска с половинката ви да сте толкова обсебени един от друг, че да не забелязвате никого около вас и да правите където и каквото си поискате? Радостен

горе
Преглед на ASL сайта на Synlivka^ Изпрати лично съобщение на Synlivka^ Skype име
Fr0z3n_Queen
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 09.03.2006
ASL пари: 2

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.03.2006 21:34:08
Всеки си има морал или по-точно маниери.Това не мога да отреча,че понякога е досаждащо,но все пак аз не мога да кажа на двоиката да излязе от кафето или киното.Просто се примирявам.
Смятам,че поведението при всеки е индивидуално и ако все пак има някакви ограничения на тези публични места ще е тъпо.Живеем в свободна страна.

горе
Преглед на ASL сайта на Fr0z3n_Queen Изпрати лично съобщение на Fr0z3n_Queen
pisipisi
Мис Купидон
Мис Купидон

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 03.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: От тук от там
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.03.2006 15:22:15
Излишна показност е доста неопределено понятие. Зависи кой как го приема. Аз си позволявам някои неща. Например, когато искам да го целуна го целувам, няма значение къде, ходим хванати за ръка, или пък гушнати няма значение. И в кафе съм го целувала, което пък за мен е нормално... В горните постове видях, че е повдигнат въпроса за натискането, в кафе разбира се е малко нередно, но в дискотека примерно или на купон, ако си на някое по скритичко сапаре, и хората са повече от един не би ме притеснило. В смисъл, независимо в каква обстановка съм, ако сме само аз, приятелят ми и някой друг, избягвам по- " таковата " гушкане, защото за третия човек, става гадничко Учуден .

горе
Преглед на ASL сайта на pisipisi Изпрати лично съобщение на pisipisi ICQ номер
MiShItY
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 20.03.2006
ASL пари: 199
Откъде е: Свищов

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.03.2006 21:57:57
Дüржа си се с него по един и сüщт начин навсякüде,но...май най раскрепостено си се дüржим вкüщти,после в кафето,кüдето бачка той и в дискотеката. Весел

R'N'B girl
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Възраст: 35
Регистриран: 02.01.2006
ASL пари: 40
Откъде е: Стара Загора

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.03.2006 15:44:32
Абе приемам да се държим за ръцете,да се целунем един-два пъти леко по устата ама чак така не.Пък и ако сте забелязали това го правят повечето тинейджъри-детска му работа.Не искам да убидя никого от клуба ама само такива виждам да го правят-не всички разбира се.А и любовниците като се скатаят в някое ъгълче на забутано барче-те вече са жива трагедия Шокиран
горе
Преглед на ASL сайта на R'N'B girl Изпрати лично съобщение на R'N'B girl Изпрати писмо на R'N'B girl ICQ номер Skype име
Devil`s^Dreams
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 04.04.2006
ASL пари: 8
Откъде е: -=Drujba City=-

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.04.2006 23:50:48
Това са си хора без задръжки... Когато сме си някъде двамката си се държим съвсем нормално ... целувки ... прегрудки но нищо повече... другото е мн брутално .... само пред мама и тате целувките са по ограничени ...

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.01.2008 23:47:39
MasterCop написа:
Хората в заведението се дразнят, подсъзнателно, от такива неща, защото не би трябвало да ви зяпат когато го правите, а това по някакъв начин им ограничава свободата да гледат накъдето си искат!

Боже! Аз ако спра да се държа както ми идва от вътре, за да не ограничавам свободата на хората да гледат накъдето искат няма ли да огранича своята свобода!? Щом ги дразни да не се занимават с нас и с това какво правим.
Аз лично винаги правя каквото чувствам и ако ми се прииска да ударя някоя страстна целувка на приятеля ми няма да се замисля особено къде сме. И то не защото искам да покажа на някой, че съм с него или колко много се обичаме, а просто защото искам. Естествено и затова си има граници, но да речем, че моите са малко по- широки от тези на хората писали досега Учуден

горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3  следваща
Страница 2 от 3

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©