ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Показност на връзка На страница 1, 2, 3  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
Веси
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 12.05.2004
ASL пари: 6

Групи: Богати
СтатусОфлайн

Показност на връзка 
Мнение Добавено: 13.01.2006 21:06:22
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Днес излизахме. Седнахме на едно заведение и отрещта имаше една двойа. В един момент си казах "Ти ей ся ще се оправят!", не знам още какво ги спря, бяха ужасяващо освободени!
Какво мислите за това и как самите вие се държите?

горе
Преглед на ASL сайта на Веси Изпрати лично съобщение на Веси
sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Откъде е: София
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 14.01.2006 00:00:35
Държа се достатъчно освободено. В смисъл, не ме е срам да показвам втъзката си. В кафето не сядам далеч от мен, а си го целувам и прегръщам, НО без разбира се всичко да прилича на "секс в кафе"
горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
Кремито
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

Регистриран: 04.01.2006
ASL пари: 17

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 14.01.2006 00:07:02
Смятам, че не трябва да се прекалява с "показването на чувствата" на публични места. Смеещ се Това не значи че съм консервативна, просто трябва да има някаква граница.
горе
Преглед на ASL сайта на Кремито Изпрати лично съобщение на Кремито
Веси
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Регистриран: 12.05.2004
ASL пари: 6

Групи: Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 14.01.2006 00:14:27
sladco_kotence написа:
Държа се достатъчно освободено. В смисъл, не ме е срам да показвам втъзката си. В кафето не сядам далеч от мен, а си го целувам и прегръщам, НО без разбира се всичко да прилича на "секс в кафе" ...

Как усещаш границата?

горе
Преглед на ASL сайта на Веси Изпрати лично съобщение на Веси
sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Откъде е: София
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 14.01.2006 00:17:29
Границата за всеки е различна. Зависи от манталитета на човека, според мен.

В заведение или на публично място си го целувам само с устни, с езиче рядко (особено в кафе). А относно прегръдките- не се награбваме в/у масата, а примерно се сгушвам в него-той премята ръка през мен и аз се гушкам на рамото му.

Горе долу като "публично" поведение сме такива

горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 14.01.2006 08:40:04
MasterCop написа:
...Не приемам афиширането на връзката по разни начини с цел всички да разберат, че той/тя е с теб! Изглежда изкуствено и фалшиво отстрани. ...

Някой неща не се нуждаят от публика (освен ако не ти плащат за това Засмян ). Хората в заведението се дразнят, подсъзнателно, от такива неща, защото не би трябвало да ви зяпат когато го правите, а това по някакъв начин им ограничава свободата да гледат накъдето си искат!
Има си писани и неписани закони как да се държим на обществени места.
Спомнете си какво стана с Елена от ББ2 - не направи нищо различно от това, което правят хиляди българи, но го направи публично и сега не смее да излезе от къщи!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
TAfricanski
Много активен
Много активен

Пол Мъж
Възраст: 31
Регистриран: 28.11.2005
ASL пари: 83
Откъде е: Русе

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 14.01.2006 23:20:01
Правя си квото ми се прави където ми се прави. И БТВ адреналинът да правиш не толкова прилични неща и във всеки момент да може да те изненадат не е за пренебрегване. Много щастлив

cOld_biTcH
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Регистриран: 23.11.2005
ASL пари: 1
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 15.01.2006 11:10:52
TAfricanski е прав. Адреналинът е... но пък и досега сме били само на сепаре. Никога на маса със столове (това, когато сме само двмата) така че не знам как бих се държала в така обстановка. Сигурно подобно на sladco_kotence.
горе
Преглед на ASL сайта на cOld_biTcH Изпрати лично съобщение на cOld_biTcH MSN Messenger
Beatriche
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 34
Регистриран: 05.11.2002
ASL пари: 20
Откъде е: Аксаково
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.01.2006 07:18:08
MasterCop написа:
MasterCop написа:
...Не приемам афиширането на връзката по разни начини с цел всички да разберат, че той/тя е с теб! Изглежда изкуствено и фалшиво отстрани. ...

Някой неща не се нуждаят от публика (освен ако не ти плащат за това Засмян ). Хората в заведението се дразнят, подсъзнателно, о ...

Ти пък от къде знаеш дали Елена смее или не смее да излезе от къщи? Смеещ се Подиграващ се Много щастлив Радостен Сладур! Радостен

Снощи в киното, поредния нож на колана ми, се скъса да ме прегръща и целува ... Преди не ми правеше впечатление като ми обръщат специално внимание на обществени места, но напоследък ме дразни. По-лошото е друго, а то е, че не само ме дразни, когато хората, с които се виждам го правят, но и това ми "помага" да запълня картинката на мнението си за тях ... А повярвайте, това не е никак хубаво Засмян Защото ... не че ми се струва демонстративно, не че ме притесняват хората ... струва ми се ужасно лигаво и обсебващо, а аз на тема обсебване съм много чувствителна. Понеже са се опитвали да ме задушават с внимание и аз съм задушавала друг човек с внимание ... знам какво е и от едната и от другата страна и не е никак приятно - първото е придружено със забележки, които карат безкрайно влюбения и доста ревнив човек да се сърди, а второто с неприятното усещане, че не си достатъчно желан, не толкова, колкото ти желаеш ... И става едно объркване ... ужас Весел

Като си помисля аз пък как без да искам съм демонстрирала, невидимо за очите, но споделянето предполагам също спада към тази категория ... т.е. не съм осъзнавала, че споделяйки с познати и приятели правя лоша услуга на човека до себе си и на връзката ни ... Разкайвам се, ама файда никаква - според мен това правят децата ... Показват, защото не са се научили да търпят ... Или ги човърка нещо друго, но някъде под показността има скрита друга причина, почти убедена съм. Весел

Освен това винаги съм смятала, че деликатното внимание е много по-вълнуващо ... Весел

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.01.2006 19:46:44
Beatriche написа:
Ти пък от къде знаеш дали Елена смее или не смее да излезе от къщи?...

Щом съм го написал ... не съм го сънувал! Гледах интервю с нея - спомена че обидните думи към нея са били десетки пъти в повече от добрите!

Цитат:
... Или ги човърка нещо друго, но някъде под показността има скрита друга причина, почти убедена съм

Има причина и много често това е начин да покажат ясно на останалите "Не си го и помисляй - тя/той е с мен!"

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
cOld_biTcH
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Регистриран: 23.11.2005
ASL пари: 1
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.01.2006 19:59:01
О да! "Не си го и помисляй - тя/той е с мен!" е често срещан сюжет по кафенетата. Но невинаги е само това. Понякога просто не може да се откъснеш от дадения човек, но това не пречи да сте непринудени (понякога прекалено много...) .
горе
Преглед на ASL сайта на cOld_biTcH Изпрати лично съобщение на cOld_biTcH MSN Messenger
Beatriche
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 34
Регистриран: 05.11.2002
ASL пари: 20
Откъде е: Аксаково
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.01.2006 07:08:27
[quote="MasterCop"]
Beatriche написа:
Ти пък от къде знаеш дали Елена смее или не смее да излезе от къщи?...

Щом съм го написал ... не съм го сънувал! Гледах интервю с нея - спомена че обидните думи към нея са били десетки пъти в повече от добрите!

Цитат:
... Или ги човърка нещо друго, но някъде под п ...

Сутрин съм много жизнена, усмихната, весело ми е ... нямах за цел да се заяждам, та ми отговаряш така остро ... Подиграващ се

Вероятно целта е такава. Аз преди не съм се опитвала да покажа, че някой е мой, ама ... сега пък и лигавщините не ги схващам много много ... Весел

Mila
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Регистриран: 19.09.2002
ASL пари: 28
Откъде е: твърде много станаха

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.01.2006 08:05:29
В никакъв случай не смятам, че показваме показност. Просто си се държим естествено и както ни идва от вътре. Това не значи, че се награбваме пред другите. Просто показваме любовта си един на друг

karamelka
Кибик
Кибик

Пол Жена
Регистриран: 16.01.2006
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.01.2006 13:00:24
Аз си мисля,че малките(демек тези като мен) точно така си мислят,колко са интересни за връсниците си.Онзи ден се прибирах от училище с една приятелка и в трамвая се качиха двойка "влюбени" гълъбчета.Та те се бяха награбили и не обърнаха никакво внимание на контролата близо пет минути.Когато си мислех,че света е ужасен,гаден и тн, т`на страшно много ме натъжаваше,но сега като ги погледна знам,че имам човек до мен и ако поискам мога да съм като тях.Но като си замислих по-дълбоко това отчасти изнервя и както каза някой по-горе гледаш да не ги зяпаш.Относно показността,която демонстрирам-прегръдките са си в реда на нещата,примерно целувки в киното или пък в кафето ей така просто защото човека срещу теб ти е казал нещо хубаво.Обаче онези,които буквално се изяждат наистина са малко дразнещи.
горе
Преглед на ASL сайта на karamelka Изпрати лично съобщение на karamelka ICQ номер
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2, 3  следваща
Страница 1 от 3

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©