ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Айде нещо и от мен . На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
Maggie_5463
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 24
Регистриран: 03.02.2007
ASL пари: 18
Откъде е: там където умира деня и се ражда ноща.
Групи: Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на ramona, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.02.2007 18:33:03
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Много добре !!Продължавай в същия дух
горе
Преглед на ASL сайта на Maggie_5463 Изпрати лично съобщение на Maggie_5463 Изпрати писмо на Maggie_5463
sonya95
Много активен
Много активен

Пол Жена

Регистриран: 11.02.2006
ASL пари: 3
Откъде е: Велико Търново

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.02.2007 19:39:18
Страхотно е само ти да знаеш смисъла, защото доказва, че това което се чувства не може да се напише, нали така?
горе
Преглед на ASL сайта на sonya95 Изпрати лично съобщение на sonya95 Изпрати писмо на sonya95
Heihachi_Mishima
Познат потребител
Познат потребител

Пол Мъж

Регистриран: 18.12.2005
ASL пари: 5

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.02.2007 18:40:55
Да смисъла си го знам иначе трябва да изглеждам като някой наркоман :)
горе
Преглед на ASL сайта на Heihachi_Mishima Изпрати лично съобщение на Heihachi_Mishima
Heihachi_Mishima
Познат потребител
Познат потребител

Пол Мъж

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.04.2007 22:41:36
Разказват те жените че ние сме били животни че ние чуства в себе никога не сме таили че просто сме родени лъжци големи и само себе в света широк обичаме

Но не е вярно и това не е вярно и ще ви докажа че за разлика от всичко и ние сме си хора и ние родили сме се с чуства и ние родили сме се с болка

И ще ви разкажа как една нощ си отиде човек по красив и от зората човек с душа по чиста от утринна роса човек носещ в себе си най-красивата душа

В болница студена тъмна и душаща всяка радост там в дъното на коридора там където лекарят невлиза там където помощ неотива там родила се последната сълза на клетник

Там сред бели светлини лежеше победен от болеста човек и знаейки че вече ще умира знаейки че просто ще си иде пак за любов душата му напира.

Там в студеното легло той лежеше болеста със своята ръка студена беше го обезобразила но дори и тя не бе успяла душата му да умори

И ако можехте в леглото да надникните какво мислите си бихте вие видели там лежеше покрусен разбит човек спокойно тихо молейки се за последно

Очите му някога толкова искрящи толкова красиви гаснеха спокойно като звездици и само сълзите топли си блестяха стичаха се нежно по лицето и топлиха го те

Някогашните му устни в усмивка винаги изкривени сега се бяха свили тъжно и едва едва помръдваха с тези устни някога той бе целувал с тези устни бе обичал

Но от всички рани сякаш сърцето най-болеше боже колко нежни слова криеше това малко сърце боже колко неисказани слова те бяха

И раните вие знаете стават твърде много и виси си той тихичко на косъм тръгвайки към елисейските полета той все пак обичал и всички във онази нощ се надявали

Се надявали че тихо таз душа ще си отиде тихо ще огасне като свещ във мрака и само сифкав пушек ще остане но колко само те бяха сгрешили

Очите сълзливи неспокойно се въртяха те пареха във сърцето а устните тихо проплакваха име свещенно а сърцето, сърцето така плачело в тази нощ

Търсел човекът дори и в последния си миг онази любов онази истинска любов която с години рани нанасяла онази любов на която забранена се казва

И тогава молил се той и на бог и на дявол поне за последно да види тази на която всичко свое беше дарил молил за последно по мъртвешките устни дъхът и да осети

И ридал тихо в спускащата се нощ и сълзите болезнено в него се забивали без пощада и въздухът станал му тежък и така неспокойно истинал в студеното мъртвешко легло

Така и бил намерен със сълзи по лицето а очите му сякаш продължавали да търсят лицето познато но нали знаете накрая всички оставаме сами и умираме без да се помним с добро и си отиваме тихо безславно за това че без любов сме живяли

горе
Преглед на ASL сайта на Heihachi_Mishima Изпрати лично съобщение на Heihachi_Mishima
Heihachi_Mishima
Познат потребител
Познат потребител

Пол Мъж

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.04.2007 10:30:36
Немога да те имам ти сама го каза немога да обичам и това дори изрече и сега остави ме самотен на дъното на всичко

И търся те сред тълпите многобройно само да те зърна дори за миг само за един последен миг и няма и секунда в която да не питам себе си "защо"

Защо отрече се от мен нима не бях това което искаше от мен нима недадох аз любов нима не бях готов за теб да живея или умра

Неискам да страдам повече по теб неискам да те виждам и всеки ден си казвам стига вече болка и тъга но можели на душата своя да забраняваш

Можеш ли да спреш да дишаш или виждаш а да обичаш неможеш и сега стоя самичак развалините които ти ми изгради

Стоя и чудя се защо ли ти повярвах защо така ме ти осъди защо така ме окова и сякаш ме забрави защо убиваш ме сега защо и милост в очитети несрещам

Сякаш недадох всичко аз за теб сякаш никога не бях се борил аз за теб но отговори няма само болка в тъмните ъгли на душата се спотайва

Изостави ме отдавна и дори не се обърна и сега и аз отивам си вече време е да стана но белезите по сърцето ти остави и те ще бъдат мои завинаги от теб

горе
Heihachi_Mishima
Познат потребител
Познат потребител

Пол Мъж

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.06.2007 14:36:29
Къде отиде всичко? Къде залязаха звездите и защо отдавна слънцето несвети , защо в мен огромна дупка се разтвори ,защо си ти далеч от мен и защо така ме нараняваш нима не ти показах колко те обичам?

Сега стоя тук пред всички вас да ви покажа, че мога да обичам и че ще обичам дори и да умирам ще се боря за теб и в последния си час, и не ме интересува колко ще боли и колко ще е трудно аз готов съм да умра за теб!

Знам че няма никога да спра , но се чудя защо съдбата толкова жестоко ме наказва , защо живота така жестоко се отнесе с мен , незнам кой да питам питам господ но понякога и него неразбирам.

Само ако можеше ти да осетиш какво осещам аз щеше да се върнеш щеше всичко да се промени да бъде по-добре и никой нямаше да може да ни спре и дори сега назад поглед обръщам с надежда че отново ще те видя.

Защо така се случи , защо винаги щом обичта си покажа на света студен , той си отмъщава зверски?
Как да спра да те обичам , когато ти живот ми даде за пореден път как бих могъл да го направя?

Неискам напред да продължавам немога и секунда без теб отказвам да прекарам ще спра точно тук където те видях за първи път и ще те чакам дали ще те видя незнам но ще бъда там където бях щастлив!

горе
ana_bel
Слабо активен
Слабо активен

Пол Жена
Възраст: 47
Регистриран: 14.06.2006
ASL пари: 50

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.07.2007 18:30:40
Мило момче, нещо ме притеснява. Творбите ти са много, много тъжни. Не казвам лоши, а тъжни. Сигурно страдаш за нещо. Ако това намалява болката ти, пиши. Но ме стряска толкова честото повтаряне на думи, като: мрачен, злокобен, гроб, смърт, умиращ, гаснещ, ще си отида и т.н. Моля ви не ме разбирайте погрешно, не давам оценка за литературната стойност на поезията ти, а за емоционалния заряд, който тя носи. Може би страховете ми са преувеличени, защото съм майка и не бих искала моето дете един ден да носи толкова болка в сърцето си. Но аз те поздравявам за смелостта да изразиш дълбоката си чувствителност, без да се срамуваш от това. Покажи на всички, че и мъжете страдат, имат ранима душа. И все пак ще чакам едно по-ведро и оптимистично стихотворение. Поздравявам те! Весел
горе
Преглед на ASL сайта на ana_bel Изпрати лично съобщение на ana_bel
Heihachi_Mishima
Познат потребител
Познат потребител

Пол Мъж

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.07.2007 14:19:42
Облаците в небето бавно се спускат над тихия град, прегърнаха слънцето, затъмниха света, времето спря и зачака тихия плач на небето, плачът, който ще измие тъгата, ще пречисти душите и отново ще се усмихнем.

Вълните тромаво се разбиват в брега , заличават бавно следите, които оставихме, забравят ни или неискат да помня,т не търсят минало или настояще, без да се притесняват за съдбата

Вятарът игриво премина през клоните и листата, разлюли ги безгрижно и засвири своята песен, птиците спряха да пеят, хората се скриха и зачакаха гнева на небето, който ще се изсипе върху тях

Дали да се скрия, се чудех, или да остана? Вятъра нежно ме прегърна и след секунда капките летяха към мен. Дали бяха капки или сълзи незная, но боже колко чисти бяха те! Дали не носеха надеждата която бях изгубил незная

Но в онзи мрачен ден сякаш ме освободиха, сякаш минаха през мен. Тогава не избягах. Това беше чистата съдба, неизбежна, тя доказа ми, че няма случайни неща, доказа, че животът трябва да се живее.

Дали дъждът те доведе незная, дали от мечтите излезе незная, но ти дойде! Незнаех дали си истина, но ти не премина като дъжда, а остана! Дали не беше ангела за който отдавна се молех или просто чу зовът ми в мрака?

Незная какво се случи, но ти си това за което мечтая, това за което се молех години наред, ти си тази която дари втори живот и прогони тъгата, ти ми показа пътя и аз тръгнах, не заради мен, а заради теб, заради моя ангел!

горе
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Възраст: 23
Регистриран: 22.07.2006
ASL пари: 113
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.07.2007 16:05:26
fencheto написа:
Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко.Много е яко. ...
Това мнение е най-смисленото което съм чувала! Много щастлив

А сега по темата: Ами незнам на вас защо толкова мн ви харесват.... Аз не обичам такива неща. Може още съм малка и не схващам...знам ли! Ама аз не ги прочетох всичките. Прочетох малко от първото и малко от второто щото са ми скучни. Е, може пък да съм няква проста. Незнам! Много щастлив

горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.07.2007 17:25:04
Дълбочина, болка и много, много тъга ...
Текстовете ти носят тежест, защо така?
След прочита им остава дълга тишина,
но долавям, че душата не е в тъмнина.

Поздрав и усмивка. (има нужда от това)
Усмивка

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
ana_bel
Слабо активен
Слабо активен

Пол Жена
Възраст: 47
Регистриран: 14.06.2006
ASL пари: 50

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.10.2007 21:33:45
Радостен Радостен Радостен Това вече е нещо друго. Браво! Heihachi, май си намерил щастието. Сърдечно те поздравявам и ти желая късмет и ведро настроение.
горе
Преглед на ASL сайта на ana_bel Изпрати лично съобщение на ana_bel
Heihachi_Mishima
Познат потребител
Познат потребител

Пол Мъж

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.12.2007 01:37:24
И зная, че нощта ще дойде тъмна и мъглива. След нея, денят отново ще се върне за да разтопи ледът, споменът , че пак ще трябва да отстъпи прекланяйки глава пред нея....

В тиха уличка живея, отдавна никой неминава. Синя светлина се пръска през прозореца скован от лед, светлина на малкия екран, светлина на някаква надежда , или пък тъга.

Нощта е дълга! Със сивата си пелерина ни обгръща тихо и с леден дъх ни шепне скрити тайни, но неискам да ги слушам вече. Стига! Знам какво отново ще ми кажат, че съм луд, но нека!

Нека бъда луд! Дори и лудият може да обича! Дори и лудият би могъл да съди, но защо?
Кому е нужна тази слава, и какво ще ви докаже, че е като вас? А нима му трябва? Та нали е луд?

Тежко бреме, лудият не носи! Стига му исмивката насмешлива за да преживява. Може би любов? Но колко странно тези хора се обичат, плачат, страдат и превързват рани заради любов?!

горе
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.12.2007 13:59:21
Харесва ми. Съдържа смисъл, има причина заради който ме грабна.
Направих прочит на текста ти в бял стих и определено ми допадна.

Поздрав и усмивка.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
miranda95
Строго наказан
Строго наказан

Пол неопределен

Регистриран: 17.08.2007
ASL пари: 9

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.01.2008 00:55:23
Супер са ти,продължавай,наистина са супер.
горе
Преглед на ASL сайта на miranda95 Изпрати лично съобщение на miranda95
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 13.06.2007
ASL пари: 0

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.01.2008 02:23:38
Изпълнени с чувство. Навярно си много наранен и тъжиш... Тъжен
горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество  
На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  следваща
Страница 5 от 6

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт