ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Бихте ли се променили заради гаджето си? На страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
crazy_sexy_marvellous
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 28.08.2005
ASL пари: 49

СтатусОфлайн

Бихте ли се променили заради гаджето си? 
Мнение Добавено: 04.12.2005 10:37:10
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Бихте ли променили нещо в себе си заради гаджето си, Любов няма значение дали във външния вид или в характера си?! Мислите ли че си заслужава?! Оо Правили ли сте го, съжалявате Ревящ ли или обратното Много щастлив

sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Откъде е: София
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.12.2005 13:45:01
Ми...човекът до мен ме обича такава каквато съм! Никога не ме е карал да променям нещо в себе си. От друга страна аз самичка съм се променила, към по-добро, ако знам че нещо мъничко в мен не би му харесало. Примерно преди пийвах малко повечко. Знам че не му харесва-и ето, сега хич не пия (а и не ми се пие)

Другото, което бих променила в себе си е просто за самочувствие,и пак заради него. Например- имам мъничко коремче. Искам да го сваля, за себе си,а и заради него (той твърди че имам най-сладкото коремче,де...) Радостен

Но ако трябва да се променям, за да му се харесам- НИКОГА!!!

горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
marisa
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Регистриран: 02.10.2005
ASL пари: 329
Откъде е: Пловдив

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.12.2005 14:42:55
Не бих се променила заради гаджето си.Ако ме харесва,ще е такава каквато съм.Бих правила компромиси с характера си например,но не и да го променям<то не че е възможно>.А ако има нещо, което не му харесва във външния ми вид,ако аз си го харесвам,да се оправя. Намигащ Също така не бих го карала да се променя заради мен.Може много да искам да промени нещо в себе си,но не бих го принуждавала да го прави .Само ако той сам реши.
горе
Преглед на ASL сайта на marisa Изпрати лично съобщение на marisa
жсв
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 45
Регистриран: 16.03.2005
ASL пари: 58

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.12.2005 16:39:03
Ако човек обича истински би направил всичко за другия, включително и да се промени. Но ако е наистина нужно, а не просто от прищявка...
горе
Преглед на ASL сайта на жсв Изпрати лично съобщение на жсв
sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.12.2005 18:21:57
жсв написа:
Ако човек обича истински би направил всичко за другия, включително и да се промени. ...

Ако човек обича истински никога не би поискал да се променяш. Защото все пак, той се е влюбил в съществото, което си била, а не в това, в което иска да те превърне...

горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
kristiq
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 28
Регистриран: 03.12.2005
ASL пари: 30
Откъде е: Плевен
Играчи
СтатусОфлайн

Re: Бихте ли се променили заради гаджето си? 
Мнение Добавено: 04.12.2005 19:05:48
Моето гадже си ме харесва такава каквато съм.Ако някога поиска да си променя напр.:характер,външен вид,стил и т.н. ще го направя,защотото го обичам а и той би направил същотото за мене.
горе
Преглед на ASL сайта на kristiq Изпрати лично съобщение на kristiq Изпрати писмо на kristiq Посещение на сайт на този потребител извън ASL Skype име
TAfricanski
Много активен
Много активен

Пол Мъж
Регистриран: 28.11.2005
ASL пари: 83
Откъде е: Русе

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.12.2005 23:30:32
Да.

skoklio
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

Регистриран: 29.07.2005
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 00:14:08
Не съм осещала как но знам че малко или много съм се променила заради гаджето!Той също се е променил малко но не защото аз искам а защото като сме заедно взймно някакси се променяме!Той харесва всичко в мен освен че това че съм много нервна и много бързо му се ядосвам понякога за глупости но ми е казвал и че така си ме обича вапреки че неиска да му се нервя!
А иначе ако той настоява да променя нещо в себе си каквото и да е било-НЕ!

горе
Преглед на ASL сайта на skoklio Изпрати лично съобщение на skoklio
Hyperion
Кибик
Кибик

Пол Мъж

Регистриран: 04.12.2005
ASL пари: 63

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 02:39:38
sladco_kotence написа:
Ако човек обича истински никога не би поискал да се променяш. Защото все пак, той се е влюбил в съществото, което си била, а не в това, в което иска да те превърне...

Това ок, но зависи от това до колко е сериозна една връзка и до каква степен на промяна става дума (няма да говоря за физически промени, защото, освен в случаите, в които става дума за прическа или грим, трябва доста време и спортуване и т.н.)
Та ако става дума за по-обикновени промени за изглаждане на характера, мисля, че всеки би се опитал да се промени - било то с цел да се хареса повече на партнüора си и да задържи връзката или като цяло на всички, защото до голяма степен мнението на гаджето съответства с това на останалите за теб. Така че за дребни проемни - винаги. Но ако става дума за генерални такива - от сорта на изкореняване на навици принципи ала бала етц... мисля, че просто се получава несъответствие и => този партнüор не те е харесал истински.

sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 09:27:50
skoklio написа:
Не съм усещала как но знам че малко или много съм се променила заради гаджето!Той също се е променил малко но не защото аз искам а защото като сме заедно взймно някакси се променяме!

Ето това много ми хареса като изказване! И ние двамата сме се променили в този смисъл, но аз по-скоро го наричам "облагородяване", тъй като никой еидн от нас не се е променил за лошо, а само за хубаво.

Hyperion учудващо прав си! Радостен За коласалните промени си е баш така! Щом не те харесва... ми майната му! Подиграващ се

горе
_kotanka_
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Възраст: 33
Регистриран: 23.03.2004
ASL пари: 0
Откъде е: Пловдив
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 10:14:32
Точно защото се промених коренно (подчертавам от самосебе си) моето гадже се превърна в мой съпруг!
Няма начин с течение на времето човек да не се промени, особено в нашата възраст ... точно сега всички се развиваме най-бързо и както се казва "ни идва акъла". Поне с мен стана така. За много кратко време осъзнах кое е правилно и кое не. Сега като погладна малко назад виждам един пубертет, който нищо съществено не го интересува и живее ден-за-ден, за самия купон .. но сега вече съм друга. С нищо не ми е давал ултиматум, не ме е принъждавал, че ако не се променя, ще скъсаме или каквото и да е ... просто аз реших, че вече съм пораснала и трябва да съм по-отговорна и .. постепенно съзнанието ми се промени. Дори приятелките ми не могат да повярват, че има такава огромна промяна в мен... за толкова кратко време ...
До голяма степен го направих заради него, но най-вече заради самата мен! И не съжалявам ... Смеещ се

usmivka
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 26.03.2004
ASL пари: 16

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 11:21:08
Винаги се променяме според вкуса на любимия човек, независимо дали го съзнаваме или не. Искаме да ни харесват и обичат повече и все повече. Понякога се страхуваме да не ги загубим.
Но глупости на трябва да се вършат. Все пак ако държим на себе си не можем да сме като пластелин в ръцете на друг човек. Ами ако се шегува с нас или просто опитва до къде може да стигне?
Любовта си заслужава промените, но всичко с мярка и желание.

горе
Преглед на ASL сайта на usmivka Изпрати лично съобщение на usmivka MSN Messenger ICQ номер Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 11:37:51
Промени трябва да има и от двете страни - за да се оформят едни "гладки" отношения трябва всички "ръбове да се ошлайфат". И ако изтърпите този процес на донагласяне ще се получи една добра и стабилна връзка! Какво става обаче ако при шлифоването материала е много ронлив или се напуква лесно - просто си избирате друг и започвате наново. Имате един живот - изживейте го с точния човек (не с идеалния, но поне с този с по-малко ръбове Засмян )

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
JIMBEAM
Познат потребител
Познат потребител

Пол Мъж
Възраст: 44
Регистриран: 26.11.2004
ASL пари: 217
Откъде е: Варна

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 14:01:55
Ами то кой не би искал да с епромени заради гаджето си
но и двамата като се променят става супер

горе
Преглед на ASL сайта на JIMBEAM Изпрати лично съобщение на JIMBEAM Изпрати писмо на JIMBEAM ICQ номер
usmivka
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 26.03.2004
ASL пари: 16

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 14:40:15
Много хора не искат да се променят. Има такива на които целият свят им е длъжен и мислят че са идеални и другите трябва да се нагаждат към тях. Така че и това го има. Добре е човек да не попада на такива хора, но както знаем "любовта е сляпа" Усмивка
горе
Преглед на ASL сайта на usmivka Изпрати лично съобщение на usmivka MSN Messenger ICQ номер Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  следваща
Страница 1 от 9

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©