НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

От къде влизаш в сайта? На страница 1, 2, 3  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Книга за хвалби и оплаквания за печат
Предишна тема :: Следваща тема  

От къде влизаш в сайта на ASL?
от България
93%
 93%  [ 139 ]
от чужбина
6%
 6%  [ 9 ]
Общо гласували : 148
Всички анкети

Автор Мнение
gan
Администратор
Администратор

Пол Мъж
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.08.2002
ASL пари: 1580
Откъде е: ASL
Групи: Автори, Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Супер потребители
СтатусСкрит

От къде влизаш в сайта? 
Мнение Добавено: 12.03.2003 20:42:20
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Създавам тази анкета с цел да видим има ли много потребители влизащи в сайта от чужбина. Ако процента е малък ще преместим сайта на български сървър, за да се зарежда бързо от България. Намигащ
Ако пътуваш често и влизаш и от България и от чужбина, тогава гласувай за чужбина.

гугъл оптимизиране - лесно откриване на вашия сайт
горе
Преглед на ASL сайта на gan Изпрати лично съобщение на gan Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер
посетител

Re: От къде влизаш в сайта? 
Мнение Добавено: 27.10.2003 23:25:30
gan написа:
Създавам тази анкета с цел да видим има ли много потребители влизащи в сайта от чужбина. Ако процента е малък ще преместим сайта на български сървър, за да се зарежда бързо от България. Намигащ
Ако пътуваш често и влизаш и от България и от чужбина, тогава гласувай за чужбина.

ami...az ne6to tyk nemoga mnogo da se orientiram....,no...probvam de:))) Ami az vlizam ot 4ujbina....v London sam...dokato biax v BG uspiax da se snabdia samo s parvite dva broia na spisanieto... predi godina to4no....Daje biax i edna ot parvite nagradeni...togava vi pisax...;))) 4udex se dali o6te izliza spisanieto...i xop okaza se,4e da,koeto opredeleno me radva:) bravo mom4eta i momi4eta taka vse da prodaljavate.....a pak tyk v saita 6te se opitam da se registriram i 6te sam redoven posetitel;))
celuvki i yspex na vsi4ki!
Angelina

горе
gan
Администратор
Администратор

Пол Мъж
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.08.2002
ASL пари: 1580
Откъде е: ASL
Групи: Автори, Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Супер потребители
СтатусСкрит

Re: От къде влизаш в сайта? 
Мнение Добавено: 28.10.2003 09:16:26
Angelina написа:

ami...az ne6to tyk nemoga mnogo da se orientiram....,no...probvam de:))) Ami az vlizam ot 4ujbina....v London sam...dokato biax v BG uspiax da se snabdia samo s parvite dva broia na spisanieto... predi godina to4no....Daje biax i edna ot parvite nagradeni...togava vi pisax...;))) 4udex se dali o6te izliza spisanieto...i xop okaza se,4e da,koeto opredeleno me radva:) bravo mom4eta i momi4eta taka vse da prodaljavate.....a pak tyk v saita 6te se opitam da se registriram i 6te sam redoven posetitel;))
celuvki i yspex na vsi4ki!
Angelina

Привет!
За съжаление по финансиви причини последно излезе 3-ти брой на списанието.
Въпреки това ASL сайтът продължава да се развива непрекъснато.
За да се ориентираш прочети страница
Начало -> Отговори

гугъл оптимизиране - лесно откриване на вашия сайт
горе
Преглед на ASL сайта на gan Изпрати лично съобщение на gan Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер
_zux_
Гусподин ASL
Гусподин ASL

Пол Мъж
Възраст: 37
Регистриран: 18.11.2002
ASL пари: 0
Откъде е: Варна
Групи: няма
СтатусОфлайн

от къде влизам в сайта 
Мнение Добавено: 31.12.2003 20:38:46
без да правя комплименти на сайтът, искам да кажа че това е сайтът който съм посещавал от най много места, включвайки:
месторабота (досега съм сменил няколко), банки (3 броя), хотели (всеки един хотел от кк Златни пясъци), дискотеки (само една знам с интернет клуб.. че и затвори клубчето), приятели (колкот приятели имам от всичките с интернет), интернет зали (посещавам активно 2 или 3) и разбира се.. влизам от нас.. т.е. влизах от нас понеже ме смениха на цифрова централа, но скоро си пускам кабелен (дай боже)

Димов
посетител

Мнение за asl-bg.com 
Мнение Добавено: 06.08.2004 14:30:54
Сайтüт е страхотен , просто няма какво да разискаме.Доста интересно направен, за пüрви пüт виждам сайт с такава идея .Поздрави!
Чух за сайта от един приятел в чата. Засмян

горе
Димов
посетител

Мнение Добавено: 07.08.2004 14:07:13
Аз влизам от Бüлгария , но забелязвам , че има хора ( и то тия с най-големи постове ) влизат от Чужбина , така , че ...
горе
посетител

Мнение Добавено: 08.02.2005 12:31:40
От България Намигащ
горе
tedi
посетител

Мнение Добавено: 14.03.2005 22:59:39
За сега петима са влизали от чуйбина.Това е голяяяяяяяямо закъснение-орбител е във Азия...
горе
VES
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена

Регистриран: 18.09.2004
ASL пари: 11

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.11.2005 22:35:32
Аз влизам от България - от къщи, от училище - от час по информатика когато мога ... А за чужбина - засега много не се вълнувам, но ако се запилея нанякъде по света - сигурно ще искам и оттам да влизам С очила

Преглед на ASL сайта на VES Изпрати лично съобщение на VES MSN Messenger ICQ номер
^FlY_LyLy`
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 30.09.2005
ASL пари: 32

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 14.12.2005 14:11:59
Аз също влизам от България.Принципно където и да съм,има ли нет,значи аз ще разглеждам нещо из асл :)

fencheto
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Мъж

Регистриран: 30.12.2005
ASL пари: 72

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.01.2006 16:45:33
Сайтаси го посещавам от кадето мога.Само от България обаче.Съгласен съм,че сайта е много добар и е истинско удоволсвие да посещавам този сайт(страница).
горе
Преглед на ASL сайта на fencheto Изпрати лично съобщение на fencheto
ShadowHawk
Слабо активен
Слабо активен

Пол Мъж

Регистриран: 09.02.2006
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.02.2006 17:50:00
Ми аз лично от България но през лятото ще сам от Англия
горе
Преглед на ASL сайта на ShadowHawk Изпрати лично съобщение на ShadowHawk
killaruna
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 33
Регистриран: 08.02.2006
ASL пари: 210
Откъде е: София
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 13.02.2006 19:37:49
Засега от България, дай Боже след няколко месеца от чужбина(Германия)

madam_pomfi
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 28
Регистриран: 15.02.2006
ASL пари: 132
Откъде е: Хогсмийт
Играчи
СтатусОфлайн

Аз! 
Мнение Добавено: 20.02.2006 17:16:32
Аз лично съм от България и влизам в този як сайт от България!както виждам тези които влизат от чужбина са много малък процент и затова ви препоръчвам да го направите на български сървър а относно за сайта-за него нямам думи много е як!

samanta
Строго наказан
Строго наказан

Пол Жена

Регистриран: 27.02.2006
ASL пари: 8

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 01.03.2006 19:37:05
Ами, аз влизам от България. Но когато порасна, мисля да замина в Америка, там да си създам семейство, да се омъжа. Абе, с няколко думи, аз съм мечтателка. но това наистина ще стане.Ако и тогава сайта съществува може да влизам от чужбина! Смеещ се
горе
Преглед на ASL сайта на samanta Изпрати лично съобщение на samanta
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Книга за хвалби и оплаквания  
На страница 1, 2, 3  следваща
Страница 1 от 3

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти можеш да започваш нови теми
Ти можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2021 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт