НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Харесвали ви тук? На страница предишна  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Книга за хвалби и оплаквания за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
_kotanka_
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Възраст: 34
Регистриран: 23.03.2004
ASL пари: 0
Откъде е: Пловдив
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.09.2007 14:24:46
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Тъй като си прав за втората половина от мнението ти, ще коментирам първата. Ще ти отговора на:

MasterCop написа:
И защо платените игри трябва да влиаят на мненията в клуба?!

Влияят, защото хлапетата, които не усмислят за какво дават паричките на мама и тати влизат, надуват се, развалят атмосферата и оттам предизвикват недоволство. Поне моето. Оттам идва всичко. АСЛ не е детска градина, а място където ИНТЕЛИГЕНТНИ хора да обсъждат различни теми. Мисля, че при 10-годишна възраст (все още деца) не може да се говори все още за зрялост, възпитаност, отговорност или пък интелигентност. Разбирай ме правилно, моля те!

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 48
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.09.2007 14:47:43
Имаше няколко такива, които бяха наказани, но не за това, че имат пари, разбира се! Когато някой наруши правилата, парите няма да му помогнат да избяга от наказанието, за разлика от реалния живот в България! Няма такъв вид дискриминация в АСЛ, както и всякакъв друг! Парите помагат понякога, но много често развалят човека и именно на място като този клуб ние даваме шанс на всеки да го разбере! Ако не получи своя урок тук, ще го получи другаде и може да е доста по-болезнено! Йордан, например отказа да стане по-добър и парите не му помогнаха! Всички се оплакваха от него - без да ги има правилата той щеше да още тук. Повече ли потребители щеше да има клуба тогава и по-интересни теми ли щяхте да имате?
Проблема е другаде и винаги съм го подчертавал - Повечето т.н. Качествени потребители, както ги наричате (или се наричате, незнам...) отделят прекалено малко време за клуба, а когато намерят такова, предпочитат да прегледат набързо Качествените мнения и излизат... Е как да стане интересно за всички??? Не може един-двама да пишат а 100 да гледат и да чакат да стане интересна темата!!!

Явно четете Правилата като Дявола Евангелието Засмян - още в самото начало пише:
Цитат:
# Клуб ASL е място, където всеки може да сподели проблемите си и да получи подкрепа и помощ от останалите членове на клуба.
# Клуб ASL НЕ Е форум (събрание на градския площад), където всеки се опитва да надвика и надприказва останалите. Не е място за безсмислени словесни атаки, обидни подмятания, празни приказки или място за убиване на времето.

До тук ясни ли са тези правила - всеки, който се е регистрирал е потвърдил, че е съгласен!

Нека да се уточним все пак към кой сайт точно имате претенции:

Цитат:
Клуб ASL е съвкупност от 3 сайта:
http://asl-bg.com - ASL :: Шантаво като теб :)
http://balon.gamer.bg - Играта Балон :: Спукана ти е работата ;)
http://pet.gamer.bg - Животинче :: Българското онлайн тамагочи.

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Възраст: 38
Регистриран: 08.01.2006
Откъде е: Пловдив майна:)
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.09.2007 17:20:17
Не съм съгласен с _kotanka_ - не може да наречеш част от потребителите "глупави наивни хлапенца" и "разхайтените хлапета" - тях това ги интересува в момента и това обсъждат. Нас ни интересува друго - имаме си нашите си теми (особено в "Секс" Засмян ), те пък нека си имат техните. След 10-15 години и ние може да мислим, че сега ни е лапешки акъла, нали? Идеята на Надето беше съвсем друга.
В крайна сметка, според мненията, забелязвам 2 основни проблема, които не се харесват - високи цени и прекалено стегнати правила. Заслужава си да се разискват, след като доста хора се обадиха по темата. Аз платени игри не ползвам, та нямам право да говоря за цените (не съм и запознат), но че АСЛ пустее, мисля че се забелязва и явно си има причина. Айде без да се обиждаме и нападаме да обсъдим кое е довело дотук и може ли да се промени?

nadejda_tsenova
Мис ASL 2008
Мис ASL 2008

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 20.02.2006
ASL пари: 123
Откъде е: Бургас
Групи: Играчи, Модератори, Приятелите на marissa_cooper
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.09.2007 17:36:49
Наистина идеята ми беше малко по-различна. Според мен не би трябвало да имаме правото да определяме кои теми и мнения са хлапашки и безсмислени и кои - не. Най-малкото ми се е случвало както в Интернет, така и в реалния живот по-малките деца да имат по-разумни възгледи и съответно аргументи за тях от авторитетните възрастни. Както и да е. GAG много стегнато и точно изрази проблемите, които и според мен са основни. Лошото е, че специално за правилата не може да имаме мензура, с която да определяме кое е прекалено строго и кое - не. Трябва на принципа "проба - грешка" да намерим златната среда. Анкетата също е добро решение, мисля. Усмивка

_kotanka_
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.09.2007 17:47:46
Позволете пак да се изкажа, по темата Смеещ се

АСЛ пустее вече защото: Старите клубари избягаха заради (немога да се изразя по друг начин, съжалявам) хлапетата, а хлапетата не влизат, защото мама и тати ги усетиха за какво им харчат паричките!

Аз се завърнах благодарение на МастърКоп, и то не из целия клуб, а в ЕДИН предимно, там където са "старите" и тук-там що има нещо разумно.

Това е, повече не мисля да се повтарям.

GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.09.2007 18:54:43
Благодаря ти. Според мен не е това причината старите да "избягат", ако са го направили. Какво ми пречат на мен по-младите - имат си техните игри и техните теми, техните частни клубове. Няма и аз да се повтарям, но все пак е добре да чуваме гледните точки. Не мога да разбера какво те притесняват тези, които си плащат - нали не харчат твоите пари? Притеснително е защо не се пише и защо са уплашени от наказания Сконфузен

_kotanka_
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.09.2007 19:41:16
Ами явно са били често наказвани или други около тях .. Сконфузен

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 48
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.09.2007 09:27:55
Всеки прави грешки като млад! Затова и наказанията не се прилагат веднага. Обикновено следват няколко забележки преди да прибегнем до по-строга мярка. Модераторите знаят кой кога и колко пъти е бил предупреждаван. Строгите правила пречат на онези, които смятат да ги нарушават независимо колко пъти са били предупреждавани! Въпреки ранга си, аз съм започнал от обикновен потребител в този сайт. Как до сега не съм написал безсмислено мнение в Общите клубове (според мен Намигащ ) и не съм бил наказван - защото ме е страх или защото обичам реда? Разбира се съм имал и много предложения за промени към Ган - някои бяха приети други не. Тези проблеми се обсъждат чрез ЛС и когато ми обясни защо е въведено дадено правило вече разбирах, че има далеч по различен смисъл оставането му! Така да тръбите, че клуба не е посещаван, че хората бягат заради установения ред (освен че е невярно и неправилно) вредите много повече на клуба отколкото помагате!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Дени Ко
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 05.11.2004
ASL пари: 163
Откъде е: От тук - от там...
Групи: Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.09.2007 13:13:53
Мдааа съгласна съм за това с лапетиите. Дразни ме това, че пишат безсмислени мнения по теми които първо не ги вълнуват и второ нямат поглед върху нещата. Щеше да е хубаво ако пишат само в тяхните си платени клубове и в техните си теми, но те са се разпростряли навсякъде. Ми вижте какви глупости пишат в Секс и Любов. Рамона каза, че трябва да пишеш в тия клубове за да те включат в Зевзеци и всички лапета се юрнаха да дават мнения по теми за които не са дорасли. Разбира-неразбира пише то, току виж го Аресали за Зевзек. Търкалящ се Начетох се на простотия за години наред. Верно, че АСЛ преди две години беше по-приятно място. И ако не са Зевзеци тука носа си нямаше да подам.

LiNkIn_BaBy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 25.03.2006
ASL пари: 6

Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.09.2007 13:38:19
Не мога да разбера от къде е тая злоба към "лапетиите"!?
И вие сте били на нашата възраст.
Кфо ся ние "лапетиите" да почнем да ви викаме старчоци ли!?
Ей за ей тва е тва разделение...

горе
Преглед на ASL сайта на LiNkIn_BaBy Изпрати лично съобщение на LiNkIn_BaBy
deska
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 25.04.2006
ASL пари: 62
Откъде е: Ловеч
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.09.2007 14:05:29
Дени Ко написа:
Мдааа съгласна съм за това с лапетиите. Дразни ме това, че пишат безсмислени мнения по теми които първо не ги вълнуват и второ нямат поглед върху нещата. Щеше да е хубаво ако пишат само в тяхните си платени клубове и в техните си теми, но те са се разпростряли навсякъде. Ми вижте какви глупости пиша ...

Може и да е така, но всеки има право на мнение- нали за това е един форум!

Учете граматика от кукумявките, нека кучетата хапят бълхите, нека летят печените пилета, нека по покривите растат питки и всички тръгнат с главата надолу! Един свят, обратен на света, предопределен от Бога, под претекст, че проповядват Божиите напътствия!
горе
Преглед на ASL сайта на deska Изпрати лично съобщение на deska MSN Messenger Skype име
GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.09.2007 14:15:09
LiNkIn_BaBy, не си помагаш с тоя разговорен език! Най-малкото не отива по темата, да не говорим, че е в разрез с това правило.
Дени Ко написа:
Дразни ме това, че пишат безсмислени мнения по теми които първо не ги вълнуват и второ нямат поглед върху нещата. Щеше да е хубаво ако пишат само в тяхните си платени клубове и в техните си теми, но те са се разпростряли навсякъде

Все пак живеем в свободна държава нали? Ако те дразнят, прави като мен - отговаряй само на това, което ти се струва интересно. За другото има кой да си отговаря - някой друг, за когото написаното е инересно.

viv28
Мис Мери Джейн
Мис Мери Джейн

Пол Жена
Възраст: 44
Регистриран: 04.04.2005
ASL пари: 6
Групи: Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.09.2007 15:30:42
За мен лично, протеста на потребителите под 20 години, относно правилата се корени доста далече. Тези хора пораснаха във време, в което се отрича всичко и така бяха възпитани. Така че е съвсем нормално да отричат и тези правила и да не се съгласяват с тях. Но колкото и да ритате против правилата, я си признайте, ама на вас, не на мен, колко често реагирате негативно, като прочетете мнение пълно с правописни грешки. И кога сте съгласни със забележката на модератора, ако това мнение е вашето? А и за да имаме наистина стойностни хора в АСЛ, трябва тези хора да се научат да зачитат авторитети и правила. Целият ни живот е именно спазване на правила. Нека не превръщаме това място в джунгла, под предлог, че тук идваме да се забавляваме.

За добрият човек не е нужно да има добри закони, за да се държи добре!
горе
Преглед на ASL сайта на viv28 Изпрати лично съобщение на viv28 Изпрати писмо на viv28 ICQ номер Skype име
nadejda_tsenova
Мис ASL 2008
Мис ASL 2008

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 20.02.2006
ASL пари: 123
Откъде е: Бургас
Групи: Играчи, Модератори, Приятелите на marissa_cooper
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.09.2007 17:47:18
Понеже и аз съм под двайсет и реших, че и за мен се отнася посланието на Виви, държа да подчертая, че не се обявявам срещу правилата и поставянето ми в категорията на тези, обучавани да се обявяват срещу всичко и всички, буди недоумение в мен - чак толкоз ли съм арогантна? Смеещ се
На мен никое правило не ми пречи (освен може би това за избягването на спорове) Намигащ - но понеже ми направи впечатление неувереността на потребителката, пуснала оригиналната тема, и се замислих какво ли я потиска така - затова предложих анкетата. Все пак говорим за нормална анкета, бе хора мили - какво бунтуване, какви екшъни? Аз се изплаших направо. Учуден
За отношението към малките и това, че са ни избутали от клубовете не съм съгласна - обясних защо. Никога не са ми пречели, има и много сладурчета сред тях, пък и ясно съзнавам, че както изглеждам смешна нерядко в очите на по-големите от мен... накратко, последният човек съм, който би трябвало да изразява негативизъм, дори и да имах такова желание.

masterpiece207
ASL пират
ASL пират

Пол Мъж
Възраст: 26
Регистриран: 24.04.2006
Откъде е: София
Богати, Играчи, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.09.2007 18:10:11
Възразявам, срещо това, че потребителите под 20 години не спазват правилата, аз съм на 12 и не съм нарушавал правилата. Наистина има и такива които нарушават правилата, но не всички са под 20 години, просто тези под 20 нарушили правилата са повече.

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Книга за хвалби и оплаквания  
На страница предишна  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  следваща
Страница 15 от 16

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти можеш да започваш нови теми
Ти можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2021 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт