ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Лесбийка - що е то? Толерирате ли ги? Харесвате ли ги? На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Секс за печат
Предишна тема :: Следваща тема  

Само за жени.Привличала ли те е някога приятелка или позната?
Да но не направих нищо.
45%
 45%  [ 21 ]
Да и беше много гот.
28%
 28%  [ 13 ]
Не.Мразя ги.
26%
 26%  [ 12 ]
Общо гласували : 46
Всички анкети

Автор Мнение
Колчо_Слепеца
посетител

Лесбийка - що е то? Толерирате ли ги? Харесвате ли ги? 
Мнение Добавено: 27.10.2002 14:04:37
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Хубаво си говорим за гейове, а за лесбийки искате ли да си полафим? Някои се изказаха за лесбийките в темата за гейовете, но все пак нека да има и такава тема. Искам повече мнения на жени. :) А някоя случайно да е такава или поне бисексуална?
горе
^_tweety_^
Мис Потайност
Мис Потайност

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 07.10.2002
ASL пари: 6
Откъде е: Бургас
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.10.2002 15:13:29
Елия даде в една друга тема линк [url] http://free.techno-link.com/bglesbian[/url] Ако толкова искаш да знаеш за лесбииките...

Аз не съм но имам приятелки които са обявили на света че са лесбиики и и не ги интересува какво мислят останалите .... И аз ги подкрепям НАПЪЛНО!!! Всеки има правото до живее така както той иска.... Не мога да разбера защо когато накой види две момичета заедно като гаджета и си мисли " Сега тия са некви извратени " и така нататъка... Казвам го защото съм чувала такива отгласи, но според мен щом си се обичат защо да не са заедно ????

И това не само за лесбииките а и за гейовете се отнася .... Странно е но се свиква с мисълта ...

Някои като разберат че имат такива приятели.... малиии... то свърши света .... Аз например имам мн близка приятелка която си пада и по момчета но харесва и момичета или както ти ги наричаш"би" Но никога не бих си помислила че би тръгнала да ме сваля ... Съобразява се с предпочитанията ми към момчетата... И когато ми каже че много ми се кефи на мен не ми е неприятно...

Честно не знам защо, но до сега неведнъж са ме сваляли непознати момичета в дискотеката или някъде другаде.... В любимото ми кафе барманката е лесбийка и при първото ми посещение там започна усърдно да ме сваля ... Но това никога не ме е спирало да ходя там .... Готин

Мимикрия
Гуспойца ASL
Гуспойца ASL

Пол Жена
Възраст: 37
Регистриран: 28.09.2002
ASL пари: 313
Откъде е: Варна
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.10.2002 15:17:31
Това подпитване кой какъв е и защо такъв е вече започва да граничи с меркантилност и е едно такова жълтеникакво...Какво значение има каква ти е сексуалната ориентация? Все едно да питаш "Има ли албиноси сред вас". Само че друго си е да се обсъжда по-пикантната тема, свързана със сексуалността на някого:) А какво значи "харесвате ли ги". Те да не са някакъв странен вид оцетна гъба? Субективно е- така както харесвам или са ми антипатични всички останали хора. За толерирането...също не е зададен правилно въпроса:) Никой не ги бие с чук по главата и не ги подкокоросва да бъдат лесбийки- те просто са такива, общественото мнение колкото и да се бунтува срещу тях, в случая няма значение. Всички хора са равни. Е, разбира се ние сме примати откъдето и да ни погледнеш и обществото ще съзрее и ще се разкрепости, може би тогава, когато хомосексуалистите са доминанта. А май натам са се запътили нещата:)
горе
Преглед на ASL сайта на Мимикрия Изпрати лично съобщение на Мимикрия Изпрати писмо на Мимикрия Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Faithful
Кибик
Кибик

Пол неопределен

Регистриран: 26.10.2002
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.10.2002 01:49:30
men pak mi e mnogo 4udno kakvo majete namirat tolkova vazbujda6to v tova da gledat lezbiiki?!men geiovete ne me vazbujdat!!!
a po vaprosa za geiove i lezbiiki mislia 4e vseki sam otgovaria za deistviata i tova 4e ima razli4ni vle4enia ot drugite ne do pravi po-lo6 i izvraten!!!tova si e vle4enie i nie niamame pravo da se sadim za tova!!!

горе
Преглед на ASL сайта на Faithful Изпрати лично съобщение на Faithful
rap_ku4ka
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

Регистриран: 28.10.2002
Откъде е: SOFIA

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.10.2002 19:37:50
az li4no sam bila lezbiika makar i za ta6ak no prosto majete me privli4at pove4e!!!makar 4e ne be6e zle iskam da otbeleja 4e momi4etata se celuvat mnogo po dobre ot mom4etata mojebi za6toto znaiat kakvo iskat i si go prilagax me vzaimno!!!niamam ni6to protiv tiax!!! Изненадан
горе
Преглед на ASL сайта на rap_ku4ka Изпрати лично съобщение на rap_ku4ka Изпрати писмо на rap_ku4ka
IceAvanger
посетител

Мнение Добавено: 28.10.2002 21:18:39
Мимикрия написа:
Това подпитване кой какъв е и защо такъв е вече започва да граничи с меркантилност и е едно такова жълтеникакво...Какво значение има каква ти е сексуалната ориентация? Все едно да питаш "Има ли албиноси сред вас". Само че друго си е да се обсъжда по-пикантната тема, свързана със сексуалността на някого:) А какво значи "харесвате ли ги". Те да не са някакъв странен вид оцетна гъба? Субективно е- така както харесвам или са ми антипатични всички останали хора. За толерирането...също не е зададен правилно въпроса:) Никой не ги бие с чук по главата и не ги подкокоросва да бъдат лесбийки- те просто са такива, общественото мнение колкото и да се бунтува срещу тях, в случая няма значение. Всички хора са равни. Е, разбира се ние сме примати откъдето и да ни погледнеш и обществото ще съзрее и ще се разкрепости, може би тогава, когато хомосексуалистите са доминанта. А май натам са се запътили нещата:)

Само едно нещо ще ти кажа - евалата :))) Знаеш ли кое е най-лошото? Обществото има изградена представа за гей и лезбийки от тези, които са на показ, т.е. държат да разбере целия свят, което за мен, макар да съм гей, не е нужно. Както и да е - нещата в спалнята или където и да е не е задължително (да не кажа по-силна дума) да се вадят на показ. Исках да кажа, че ... и аз не знам какво вече искам да кажа :) Пази се Много щастлив

горе
Колчо_Слепеца
посетител

Мнение Добавено: 29.10.2002 11:56:06
rap_ku4ka написа:
az li4no sam bila lezbiika makar i za ta6ak no prosto majete me privli4at pove4e!!!makar 4e ne be6e zle iskam da otbeleja 4e momi4etata se celuvat mnogo po dobre ot mom4etata mojebi za6toto znaiat kakvo iskat i si go prilagax me vzaimno!!!niamam ni6to protiv tiax!!! Изненадан
ha kak li pyk ne ti na kolko godini si be momiche :)
горе
Faithful
Кибик
Кибик

Пол неопределен

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.10.2002 12:10:41
rap_ku4ka написа:

e hubavo kato bila lezbiika(koeto ne mi se viarva osobeno),6to ne vzeme6 da ni raziasni6 tui-unui,a???
a moje bi tova 4e si se tseluvala s momi4e te pravi lezbiika???mnogo 6te mi e interesno da razbera za kvo stava vapros.....
ili ni balamosva6 ne6to????

горе
caliostro
Много активен
Много активен

Пол неопределен

Регистриран: 16.10.2002
Откъде е: sofia

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.10.2002 17:23:07
лезбииичиците ли?
ми те вървят минимум по две.
като някоя промоция са. забърсваш едната и о изненада
те били двечки!
не обичам обратните и това е.
имам преки наблюдения и не съм във възторг.
не са хора от обкръжението ми.
не стават за нищо! и според мен не са пълноценни в този живот,нито за себе си нито за другите.

горе
Преглед на ASL сайта на caliostro Изпрати лично съобщение на caliostro
rap_ku4ka
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.10.2002 09:57:25
awe mom4e mama ne te e li u4ila 4e momi4e za godinite ne se pita????(ne se zasiagai)
A sa 6te otgovoria na tvoia vapros Faithful zna4i az prosto izkazvam mnenie vie pitate az otgovariam za sebe si!!!!4e sam bila lezbiika bila sam i kvo lo6o ima v tova kakto kaza edin pat edno moe priatel4e lubovta mejdu jeni e nai-krasivata!!!Tai 4e........ Подиграващ се

горе
Преглед на ASL сайта на rap_ku4ka Изпрати лично съобщение на rap_ku4ka Изпрати писмо на rap_ku4ka
UncleFrico
Активен потребител
Активен потребител

Пол неопределен

Регистриран: 30.10.2002

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.10.2002 11:31:13
caliostro написа:
лезбииичиците ли?
ми те вървят минимум по две.
като някоя промоция са. забърсваш едната и о изненада
те били двечки!
не обичам обратните и това е.
имам преки наблюдения и не съм във възторг.
не са хора от обкръжението ми.
не стават за нищо! и според мен не са пълноценни в този живот,нито за себе си нито за другите.

Bratochka, mislia che ne si prav.

1. Az poznavam dosta lesbiiki i iskam da ti kaja che gotinite pichki sa poveche otkolkoto ti si vidial prez poslednite tujni deset kupona ot twoeto sashtestvuvane.
2. Povecheto sa razocharovani ot takiva machovci kato teb deto udriat ednata i si misliat che she go mushnat na drugata.
3. Tiah vuobshte ne gi boliat klitorite kvo she im kajesh shtoto sa specializirali v tocheneto na pari ot debelite batkovci ili sa tanciorki i takiva mastrubatori kato teb gi gledat i gi psuvat pod devstven mustak: "lesbiiki s lesbiiki"... ama iskash da ti pusnat.
4. Osven tova sa dosta polezni za obshtestvoto. I ako tova ne mojesh da se setish sam znachi si tragnal po losh pat momche.
5. Nameri rechnik i pregledai dumata - Tolerantnost... i ne mi kazvai che mrazish negri bate shtoto savsem shte me natujish, ne izdavai koi e nepalnocenen vsashtnost. - Chakam otgovor po tazi tochka i trideset pati otdolu da napishesh frazata - "Lesbiikite sa hora kato nas i sa palnocenni za obshtestvoto"

P.S - Shma izviniavash za latinicata ama sum sled rabota bratle i me murzi da pisha na drugo.

Regards,

горе
Преглед на ASL сайта на UncleFrico Изпрати лично съобщение на UncleFrico Изпрати писмо на UncleFrico
Faithful
Кибик
Кибик

Пол неопределен

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.10.2002 22:30:42
rap_ku4ka написа:
awe mom4e mama ne te e li u4ila 4e momi4e za godinite ne se pita????(ne se zasiagai)
A sa 6te otgovoria na tvoia vapros Faithful zna4i az prosto izkazvam mnenie vie pitate az otgovariam za sebe si!!!!4e sam bila lezbiika bila sam i kvo lo6o ima v tova kakto kaza edin pat edno moe priatel4e lubovta mejdu jeni e nai-krasivata!!!Tai 4e........ Подиграващ се

emi hubavo de kato si bila razkaji ni ne6to....az ne sam bila taka 4e 6te mi e interesno da razbera tui-onui za lizbiikite-vse ne6to ima da ni kaje6,pak i ti si parvata v cluba koito kazva 4e e takava.......

горе
rap_ku4ka
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.10.2002 09:36:07
Gledai sa az kazax 4e sam bila(tova e v minalo vreme)no 6te ti kaja 4e se darjax kato s mom4e samo celuvaneto e po razli4no po gotino e no kato vidij niakoe gotino mom4e se zamoslia6 dali da prodalji6!!!a i az iskax prosto da vidia kvo e!!!! Намигащ
горе
izgarqshtata
посетител

OL 
Мнение Добавено: 31.10.2002 19:42:17
TYK SAM IZOSTANALA S TOVA 4YVSTVO NQKOI GELAE6T DA MI GO NAPOMNI Засмян Засмян
горе
Alison
Модератор
Модератор

Пол неопределен

Регистриран: 06.10.2002
ASL пари: 9006

Групи: Модератори
СтатусОфлайн

Не опира до това с кого спиш, а какъв човек си 
Мнение Добавено: 02.11.2002 08:11:56
Общувала съм с тези среди и имам наблюдения.
Има жени, които евалла-отвсякъде.
Има и боклуци.
И въобще в темата няма гъдел, няма нищо пикантно.
Освен за вманиачени във фантазиите си мъже...
Апропо, Елия е пич Готин

горе
Преглед на ASL сайта на Alison Изпрати лично съобщение на Alison Изпрати писмо на Alison Посещение на сайт на този потребител извън ASL
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Секс  
На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Страница 1 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2022 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©