НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

ОБИЧАШ ЛИ ДА ОТМЪКВАШ ЧУЖДИТЕ ГАДЖЕТА? На страница предишна  1, 2, 3, 4
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
pepic
Мистър Отворко
Мистър Отворко

Пол Мъж
Възраст: 48
Регистриран: 18.06.2006
ASL пари: 253
Откъде е: Пловдив
Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.09.2007 09:05:53
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Ако това се е случило все пак - значи е имало причина да стане така - да отмъкнеш включва и обсебване отвсякъде а за това се иска повече от просто желание. Учуден Просто нещо между двама души се случва и.. това е. Всяка круша си има дърво. Според мен една пробойна в отношенията между двама души значи нещо и рано или късно ще се повтори или ще има рецидив. Отношенията между хората са ного променливи и нестабилни - промени всякакви може да има - въпрос на чувства, отговорност и уважение е- ако си прескочил границата - нещо ти е либствало или подтикнало към това ...Няма да се оправдавам - дори и връзката да е започнала с отмъкване ако има щастлив крой - той не е случаен. Иначе ако е само за спорта и тази мисъл е водеща - тогава да кофти е и трябва да е гузен човек но никой не е застрахован от отдел внезапни влюбвания... Много щастлив

Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена

Регистриран: 21.05.2006
ASL пари: 50
Откъде е: България
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.09.2007 09:10:35
MasterCop написа:
Не може да си щастлив от факта, че си разрушил нечия връзка само за да може на теб да ти е добре! ...

За жалост, в цялата тази история, както казах вече, има съвсем малко щастие. Виж как са го измислили Много щастлив

misty
Мис Фана ме липсата
Мис Фана ме липсата

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 10.11.2002
ASL пари: 63
Откъде е: София
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.09.2007 18:06:15
MasterCop написа:
Не може да си щастлив от факта, че си разрушил нечия връзка само за да може на теб да ти е добре! ...

Да, по на далавера ти е да си рицар на печалния образ, многострадална Геновева или там к'вото си изберете. Радостен

Не, че съм ЗА отмъкване на чужди гаджета (Което поражда въпроса до каква степен са "чужди гаджета", щом могат да бъдат "отмъкнати"...), но според мен няма нищо лошо да се бориш за собственото си щастие.

Сега тука мога да си изпраскам сама една антитеза и да се опровергая, но... Пфу.

горе
Преглед на ASL сайта на misty Изпрати лично съобщение на misty Изпрати писмо на misty Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
CaRd
Кибик
Кибик

Пол Мъж
Възраст: 34
Регистриран: 11.03.2007
ASL пари: 8

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.09.2007 18:49:48
MasterCop написа:

Не, не мога. Но мога да бъда щастлив от факта, че съм спасил момичето от поредния неудачник Много щастлив

Относно отговора на въпроса .... Да и не. Зависи по какъв начин го правиш.

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.09.2007 09:46:46
Ако си поставя за цел, мога да разруша всяка една връзка! Просто е нужна малко психология - всеки знае какво харесват жените (ееееех, почти всеки Засмян ) но защо трябва да се опитвам въобще?! Толкова свободни момичета има... Ако тя се е поддала на твоите опити да я откъснеш от любимия, защо си мислиш, че няма да го направи и с друг, когато вече е твоя? Сигурно цял живот ще играеш ролята на Ромео, като в сапунен сериал, ще я заведеш до олтара и после ще остарееш с нея?! Дори и такива да са намеренията ти, един ден ще се появи някой, който обича да отмъква чужди гаджета, ще й напълни главата със сладникави обещания и ще разруши онова, което си градил с години! Защото ако живееш дълго с един човек много трудно може да си всеки ден оригинален и атрактивен!
Да рушиш щастието й, мислейки единствено за себе си - за мен това не е Любов!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
viv28
Мис Мери Джейн
Мис Мери Джейн

Пол Жена
Възраст: 43
Регистриран: 04.04.2005
ASL пари: 6
Откъде е: Пловдив
Групи: Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.09.2007 14:38:44
За пореден път си отвратителен реалист. Но за съжаление заставам твърдо зад думите ти.

За добрият човек не е нужно да има добри закони, за да се държи добре!
горе
Преглед на ASL сайта на viv28 Изпрати лично съобщение на viv28 Изпрати писмо на viv28 ICQ номер Skype име
CaRd
Кибик
Кибик

Пол Мъж
Възраст: 34
Регистриран: 11.03.2007
ASL пари: 8

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.09.2007 01:29:52
Забраненият плод е най-сладък. Смеещ се
Пък и кому е нужно да се жени Шокиран Намигащ

Как да е ... друго имах в предвид.
Строго зависи от ситуацията. А и във тоя живот, ако не си поне малко егоист ... трудно ще прокопсаш.
За едно си прав ... щом е зарязала един ... може пак да го направи ...
То това винаги може да се случи, нали? Даже и да е някоя от "свободните". Пък и дори тя, някога е била заета все пак Усмивка (освен ако не си търсиш малки и неопитни момиченца ....) Учуден
Едно е сигурно - няма сигурни неща в тоя живот. Риск печели - риск губи Засмян

emuk
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.09.2007 07:57:28
Само да вмъкна още нещо по темата - никой не може да бъде отмъкнат, откраднат, залъган и прелъстен от друг, ако той самият не го иска. Не бива да се обвинява само едната, "прикоткващата", страна.
Ами този дето се поддава?

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.09.2007 08:38:31
Може emuk! Всичко е до психология! Може да го накараш да поиска! Само ако е истински влюбена една жена е трудно постижимо, защото тогава няма какво да и предложиш - истинската любов запълва всички нужди!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
emuk
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.09.2007 09:32:16
MasterCop, както винаги си прав. Когато има налице любов от желания източник, нищо друго не е необходимо. Което е доста пагубно състояние, защото замъглява здравия разсъдък и те подтиква към саморазрушителни действия.

black_parrot
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 23
Регистриран: 15.10.2006
ASL пари: 156

Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.10.2007 13:21:39
На мен са ми ги отмъквали, знам колко е гадно, затова аз не правя така и не мога да отмъщавам
горе
Преглед на ASL сайта на black_parrot Изпрати лично съобщение на black_parrot Skype име
dark_queen
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 27.12.2007
ASL пари: 47

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.01.2008 21:53:03
На мен никога не са ми отмъквали. Но за съжаление аз го направих два пъти. Но не мислете, че съм някаква кучка, дето се радва на нещастието на приятелките си. Имах една приятелка, която имаше около 5 гаджета за една година. Две от тях ме харесаха и зарязаха приятелката ми. Аз не приех да тръгна с нито един от двамата. А тя започна да ме отбягва, сигурно за да не стане трети път. Помня колко и беше гадно като я зарязаха и не я обвинявам, затова не се опитвам да я заговарям. Ако тя реши, че иска пак да ми е приятелка много ще се радвам.
горе
Преглед на ASL сайта на dark_queen Изпрати лично съобщение на dark_queen
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.01.2008 21:59:13
А замисляла ли си се дали не си дала някакви сигнали на тези момчета? Ако е така и приятелката ти е забелязала, може би това точно е причината да те отбяга. Ако не - няма причина да ти се сърди и в случай, че наистина ти е приятелка, ще се престане да прави тези номера. Все пак до колкото разбрах е имала 5 гаджета за една година, това не ми прилича на нещо сериозно, заради което трябва да постъпи така с теб!

momi4e_koki4e
Кибик
Кибик

Пол Жена
Възраст: 25
Регистриран: 17.02.2008

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.02.2008 20:14:23
Определено не!!! Просто ми е под достойнството на мен. Колкото и да го харесвам най-малко от уважение към момичето няма да го направя. Все пак ако моето гадже някой ми го отмъкне под носа няма да съм много щастлива, затова защо да причинявам болка на други???

Когато се виждаме постоянно с едни и същи хора те стават част от живота ни.И когато станат започват да искат да го променят.И ако не сме такива,каквито те искат да бъдем,се сърдят.Защото всички смятат, че знаят как точно трябва да изживеем живота си.
горе
Преглед на ASL сайта на momi4e_koki4e Изпрати лично съобщение на momi4e_koki4e
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения