НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

ОБИЧАШ ЛИ ДА ОТМЪКВАШ ЧУЖДИТЕ ГАДЖЕТА? На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
cOld_biTcH
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 23.11.2005
ASL пари: 1
Откъде е: Русе
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 19:19:02
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Ох имам да ви се изповядам. TAfricanski, знам, че не си стока за продан, ама аз все пак те отмъкнах... То... взаимно беше отмъкването ама хайде. Общо взето е дълга истоията и ще я разкажа само ако на някого му се чете (а TAfricanski ще помага Усмивка ), а иначе ДА, вече съм крала чуждо гадже и много му се кефя и засега нямам намерение да го оставям.
горе
Преглед на ASL сайта на cOld_biTcH Изпрати лично съобщение на cOld_biTcH MSN Messenger
Hyperion
Кибик
Кибик

Пол Мъж

Регистриран: 04.12.2005
ASL пари: 63

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 22:45:52
Това е Много много гадно и въпреки това ми се е случвало - и то гадже на добър приятел... После хем нищо не излиза хем проблеми с приятеля... абе дълга история - но нямах намерение да става така...

TAfricanski
Много активен
Много активен

Пол Мъж
Регистриран: 28.11.2005
ASL пари: 83

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 22:49:42
Понякога излиза нещо... Знае ли човек. Готин

usmivka
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 26.03.2004
ASL пари: 16

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.12.2005 13:42:31
Разбира се че съм отмъквала. Че то на кого пише на челото че е зает? А ако си позволява да гледа настрани, това сериозна връзка ли е?
На приятелка естествено не бих го погодила този номер. Гадно е.

горе
Преглед на ASL сайта на usmivka Изпрати лично съобщение на usmivka MSN Messenger ICQ номер Skype име
Jovana
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Регистриран: 07.08.2004
ASL пари: 0
Откъде е: София
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.12.2005 16:53:37
Не бих,но това не значи че не е ставало.Какво да Ви кажа когато любавта дойде не се запитвам от каде е дошла.Вярно е,че нелото не му пише дали е зает.

TAfricanski
Много активен
Много активен

Пол Мъж

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.12.2005 21:39:08
БТВ искам да поясня, че най-предизвикателно поведение си позволявам само с гаджето на най-добрия си приятел.
Като ни хване лигата такива бъзици вървят...
Тъй като по подразбиране аз не мога да я зарибявам, мога да се отпусна и да дрънкам всякакви глупости. И тя също се отпуска по същата причина.
Още повече, че ни най-малко не я харесвам. Но това не пречи да си правим веселото.

morgiana
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 27.11.2005
ASL пари: 23

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.12.2005 11:56:17
gale написа:
Да отмъкваш чужди гаджета? Какви са тези простотии? Че кой на кого принадлежи..... Няма такива работа... Ако някой ми хареса, ако го поискам...... ама изобщо не се интересувам дали е женен или не и на ...

хаххаа :)) много ясно....
ще ме извинявате, но ако момчето е много влюбено в гаджето си...аз каквото и да направя, топй няма да ми обърне внимание
но при положение, че той се поддава на нещата които правя...гаджето му да се оправя бе :))))
щом не е спососбна да му влезне в ума, така че той да не иска друга..това си е нейн проблем.... :))

esperanza
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 22.11.2005
ASL пари: 94

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.12.2005 13:21:05
Честно казано....аз лично не обичам,но не е тайна за моите приятелки,че много пъти се е случвало това,но не нарочно Засрамен !Но си признавам,че трупката в такива моменти е много голяма....дали ще успееш или не..или някви такива неща....Но разбирасе стане ли въпрос за мойто гадже съм като куче..хахаха..всмисъл,че полудявам ако някоия поче да го сваля...Та това е по темата....само трупката е яка нищо повече..дори после се чувстваш гузно..а от това няма смисъл...
горе
Преглед на ASL сайта на esperanza Изпрати лично съобщение на esperanza
PaLaVaTa_SeXy
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Регистриран: 20.12.2005
ASL пари: 68
Откъде е: FroM YoUr BeD!
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.12.2005 20:43:19
хАхАхАхА правила съм го и сигурно ще го правя на най големите си врагове занапред...Все пак съм аз(PaLaVaTa_SeXy) хЯхЯхЯ Смеещ се

горе
Преглед на ASL сайта на PaLaVaTa_SeXy Изпрати лично съобщение на PaLaVaTa_SeXy Изпрати писмо на PaLaVaTa_SeXy
nadinka_love
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

Регистриран: 23.12.2005
ASL пари: 9

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.12.2005 15:02:57
Никои на никого не принадлежи, така че няма как да й го отмъкна да го взема за себе си, той не е ничия собственост!
горе
Преглед на ASL сайта на nadinka_love Изпрати лично съобщение на nadinka_love
cOld_biTcH
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Регистриран: 23.11.2005
ASL пари: 1
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.12.2005 20:52:35
Това за собствеността е много вярно, но тогава и изразът "отмъкам чуждо гадже" е странен. Та нали има по латиноамериканските сериали думички като "ти ми принадлежиш". Щом си принадлежат един на друг значи си е чисто отмъкване. Да обаче ако само еиния се обрече на другия, а този, другия, не му пука за какво иде реч то... ами да- нее отмъкване. Засрамен този въпрос е много сложен нещо... къде е границата?
горе
Преглед на ASL сайта на cOld_biTcH Изпрати лично съобщение на cOld_biTcH MSN Messenger
TAfricanski
Много активен
Много активен

Пол Мъж

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.12.2005 22:57:01
Drinking whisky is risky.
Койту играй - пичüели. Койту ни играй - ни пичъели!

Подбираш си човека внимателно и стискаш всички налични палци да не си се измамил и това е. Другото е да разчиташ на късмета си и на непреодолимото си обаяние... Много щастлив Аз поне така правя и вече вярвам, че няма да бъда излъган то такъв начин. {}

monito be
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

Регистриран: 09.05.2004
ASL пари: 5
Откъде е: Варна

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.12.2005 00:58:20
Принципно да отнемеш гаджето на друг е доста кофти,но трябва да се отбележе че един живот живеем!Пüк и не мислите ли че щом приятеля ти трüгне след друга той просто не те залужава и какво е виновен този които ти е отмüкнал гаджето!И за да няма прецакани аз уважавам отворените врüзки (разбира се говоря вüв врüзка с тинеиджерските години)после вече е малко по-различно!!!
горе
Преглед на ASL сайта на monito be Изпрати лично съобщение на monito be
sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.12.2005 10:49:25
monito be написа:
аз уважавам отворените врüзки

И какво по-точно имаш предвид с това? Че твойто гадже е на услугите на всяка, която го пожелае, ли?

Ми аз съм си "тийнейджърка" (не я харесвам тая дума), но си имам прекрасна връзка (година и 3 месеца) без да подхвърлям момчето си на разни акули. Както той казва "Щом обичаш, ревнуваш"

горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.06.2007 11:38:21
Имам си принципи. Никога не забивай гаджето на приятелка! (То не че досега съм имала някакви такива пориви де, защото с повечето ми приятелки вкусовете ни за мъже са тотално разминаващи се. Може би точно затова все още сме приятелки. Учуден )
Имам си и друг принцип - никога не забивай най-добрия приятел на гаджето си, но за едната бройка да го наруша. Слава Богу, размина се! Лошо е да заставаш между приятели или не дай си боже между братя. В такава ситуация обикновено губещата си ти - те по един или друг начин ще си оправят отношенията, но накрая ти ще си лошата.

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Страница 2 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2020 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©