ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

ОБИЧАШ ЛИ ДА ОТМЪКВАШ ЧУЖДИТЕ ГАДЖЕТА? На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
seksi_kote_f
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 26.10.2005
ASL пари: 20
Откъде е: varna

СтатусОфлайн

ОБИЧАШ ЛИ ДА ОТМЪКВАШ ЧУЖДИТЕ ГАДЖЕТА? 
Мнение Добавено: 31.10.2005 18:06:30
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
ОБИЧАТЕ ЛИ ДА СЕ СВАЛЯТЕ С ГАДЖЕТАТА НА СВОИТЕ ПРИЯТАЛИ ИЛИ С ДРУГИ КОИТО СИ ИМАМ ГАДЖЕТА И ДА ИМ ГИ ОТМЪКВАТЕ ПОД НОСА Бърборещ Намигащ Бърборещ Намигащ
горе
Преглед на ASL сайта на seksi_kote_f Изпрати лично съобщение на seksi_kote_f Изпрати писмо на seksi_kote_f ICQ номер
sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Откъде е: София
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.10.2005 21:43:19
Разбира се,че не!!! Против всякакви мои принципи е,дори не мога да си го представя
горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
nofearinc
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж

Регистриран: 05.06.2004
ASL пари: 14

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.10.2005 23:56:06
Не. Намирам го за неморално, грубо и наистина безсмислено. Да развалиш чужда връзка е признак за несериозно отношение спрямо любовта и спрямо момичето изобщо - ами ако докато сте с нея направиш същото с друга? Все пак не може да има 'отмъкване' - да 'отмъкнеш' някой е да го хванеш за ръката и да го замъкнеш някъде. Ако сърцето му гори по друг, в никакъв случай не може да го купиш. Все пак любовта (или връзката) е двустранна.

Преглед на ASL сайта на nofearinc Изпрати лично съобщение на nofearinc Изпрати писмо на nofearinc Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер
Mila
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 19.09.2002
ASL пари: 28
Откъде е: твърде много станаха

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 01.11.2005 19:40:55
Не бих го направила.Даже ми се е случвало моя много добра приятелка да си харесва някой от страшно много време.Но да не е с него и почти да не се виждат.И той да се запознае една вечер с мен и да почне да ме сваля.Аз тотално го отрязах и направих така,че тя да не научи,защото щеше да ми е ужасно гадно за нея.Ти да харесваш някой,а той да се сваля с приятелката ти.Пък какво говорим,ако е нейно гадже.Просто не бих могла да го направя.Бих се чувствала после като парцал

gale
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 03.08.2005
ASL пари: 14

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 01.11.2005 20:04:10
Да отмъкваш чужди гаджета? Какви са тези простотии? Че кой на кого принадлежи..... Няма такива работа... Ако някой ми хареса, ако го поискам...... ама изобщо не се интересувам дали е женен или не и най-малко пък "на кого е"..... хахахаха Привличането между хората - плътско или духовно - е елемент от любовта, а любовта е преди всичко свобода на избора..... За какви притежания става тук дума?
горе
Преглед на ASL сайта на gale Изпрати лично съобщение на gale
Iezavel
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 28.10.2004
ASL пари: 128
Откъде е: Sf

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.11.2005 11:03:13
Ужасно е наистина да откраднеш гаджето на човек,който те смята за приятел....Недестойно е ,а пък и честно казано аз смятам,че едно приятелство е много по-ценно от някакъв случаен флирт и не бих го жертвала....
но от друга страна мисля ,че трябва да се прави съществена разлика м/у т'ва ти да откраднеш нечие гадже и самото момче/момиче да остави другиа ,защото в даден момент вече иска да е с теб.... в крайна сметка нещата не са толкова прости и едностранни, а и да не забравяме,че и третата страна(откраднатият/тата) също има право на глас,все пак не е неудешевен предмет!!!:)

горе
Преглед на ASL сайта на Iezavel Изпрати лично съобщение на Iezavel
Веси
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 12.05.2004
ASL пари: 6

Групи: Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.11.2005 13:11:00
Това е много детинско глупава тема ... защо да отмъкваш нечие гадже? Ако го харесваш, ако наистина искаш да си с него, дори тогава няма да го отмъкнеш. Хората не са награди, нито чувствата им някаква мистерия и измислица, че да ги третираш като играчки.
горе
Преглед на ASL сайта на Веси Изпрати лично съобщение на Веси
marta
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 21.10.2004
ASL пари: 85
Откъде е: София
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.11.2005 21:54:54
Страшно много обичам. По цял ден само за това мисля и дори не мога да спя. За какво изобщо говорим?!

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.11.2005 00:38:33
marta написа:
Страшно много обичам. По цял ден само за това мисля и дори не мога да спя. За какво изобщо говорим?! ...

За The Sims 2: Night Life Много щастлив

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
marisa
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Регистриран: 02.10.2005
ASL пари: 329
Откъде е: Пловдив

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.11.2005 12:00:30
за мен "отмъкването" на чужди гаджета и нещо изключително подло и детинско.ако се случи случаино/т.е не знаеш че този човек е обвързан/ тогава е донякъде простимо.но умишлено да се опитваш да откраднеш приятеля на някого,само защото ти е интересно и намираш в това някаква тръпка това е УЖАСНО!!! и много недостойно
горе
Преглед на ASL сайта на marisa Изпрати лично съобщение на marisa
kameno88
Кибик
Кибик

Пол Мъж

Регистриран: 01.12.2005
ASL пари: 29

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.12.2005 18:24:07
Не разбирасе.Тва за мен е неморално и не е честно спрямо прятелят ти или приятелката ти.За съжаление има и такива хора, но те трябва да знаят,че всичкона тоясвят се връшта независимо - добро или зло.Аз лично мисля така.
горе
Преглед на ASL сайта на kameno88 Изпрати лично съобщение на kameno88
gold_love
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 01.12.2005
ASL пари: 29

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.12.2005 21:04:14
Хм...ама ние сега за какво точно говорим?Да отмъкнеш гаджето
някой/я твой приятел/ка или да тръгнеш с човек ,който той/тя харесва.Ако е второто -=ДА=- правила съм го и ни най-малко не съжалявам,защото както казаха някой хората и чувствата не принзадлежат на никой.Аз мислях ,че като тръгна с това момче ще предам приятелката си ,но и мои приятелки и приятели,по-големи и по-малки ми казаха следното "Ако сте достатъчно добри приятелки няма да се скарате.При полужение ,че ти харесваш това момче и той те харесва,няма причина поради ,която да не тръгнете."или"Аз разбирам да ми е жена да тръгна да го бия ,ама при полужение ,че той не я харесва и му е крайно антипатична ,просто няма логика да не тръгнете."А ако говорите за това "отмъкване",ами вижте сега ,ако някоя твоя аверка реши да ти го "отмъкне" за теб ще е гадно ,но аз мисля ,че това озн. ,че нещо в отнешенията ти с момчето куцат.Ако ти го "отмъкне",защото просто ей така ,защото не иска той да ходи с теб без да изпитва чувства ей т'фа е подло,обаче ако и той и тя се обичат мисля ,че ще е крайно егоистично от твоя страна да се разсърдиш на приятелката си .

Може би не съм права или съм права до някъде ,но това е моето мнение . :)

snejka
Стар познат
Стар познат

Пол Жена

Регистриран: 08.12.2003
ASL пари: 11

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.12.2005 21:52:55
Като момиче имаше такива моменти , но това си беше чисто и просто женско любопитство . Защо аз него свалих а тя . Та така всичко траеше до момента в който ми казваха готов съм на всичко заради теб .
горе
Преглед на ASL сайта на snejka Изпрати лично съобщение на snejka ICQ номер
TAfricanski
Много активен
Много активен

Пол Мъж
Регистриран: 28.11.2005
ASL пари: 83
Откъде е: Русе

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.12.2005 23:00:24
Абе хора, гаджетата да не са някаква стока? Това не е да отмъквате десерта на някого, а става въпрос за междучовешки отношения. Че много ясно, че ако и гаджето на мой приятел иска да го отмъкна, и аз искам да го отмъкна, ще го отмъкна. Пък моите приятели са само пичове и няма да тръгнем да се караме за това.
Говоря за приятелите си, а не за хората, с които ми се налага да контактувам (съученици).

горе
Преглед на ASL сайта на TAfricanski Изпрати лично съобщение на TAfricanski Изпрати писмо на TAfricanski Посещение на сайт на този потребител извън ASL
kristiq
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 28
Регистриран: 03.12.2005
ASL пари: 30
Откъде е: Плевен
Играчи
СтатусОфлайн

Re: ОБИЧАШ ЛИ ДА ОТМЪКВАШ ЧУЖДИТЕ ГАДЖЕТА? 
Мнение Добавено: 05.12.2005 17:46:20
Никога не съм отмъквала чуждо гадже а и не искам това ми е под достоинството.Дори да е първа хубост и да е гадже на най добрата ми приятелка никога няма да й го отмъкна.
горе
Преглед на ASL сайта на kristiq Изпрати лично съобщение на kristiq Изпрати писмо на kristiq Посещение на сайт на този потребител извън ASL Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Страница 1 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©