НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Бихте ли изоставили приятелите си заради гаджето? На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
adela
Слабо активен
Слабо активен

Пол Жена

Регистриран: 26.08.2005
ASL пари: 187

СтатусОфлайн

Дали или или? 
Мнение Добавено: 04.01.2006 09:36:24
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Много пъти се случва човек да избира и винаги когато избира, незнае дали не греши, човечкото същество е за това, да се чуди си мисля аз.
По някой път, човек ибира приятелите си, друг път гаджето, а и двата варианта са грешни според мен. Защо ли?За първа теза - избираш гадже пред приятелите -ОК-прав ти път. Казваш си, аз няма цял ивот да живея с приятели, на мен ми трябва някой/я до мен. Прекрасно, но тук изниква и другия въпрос, защо го правим и дали това е истинския човек, защо подяволите тогава да се отказвам от хората с които съм бил/а 5-6-10 години, заради някъв си. Т.е. и двете тези са абсурдни. Най-добрия и трудно постижим вариант е да накраш "ГАДЖЕТО" да ти хареса приятелите и вс. ще е Ок. Да, ама не...на мен ми се случва нещо такова и аз всели път взимам едно и също решение, демек, опитвам най-добрия вариант дето го споменах с гаджето и приятелите, ама не се получав и не се получава Изморен и всеки път се убеждавам самичка, че е правилно да пренебрегна вс. заради него. Тъпа работа...Та така, не мога да дам правилен съвет, по някой път, човек когато е поддаден на емоцията, както казвам аз е н аковал ските по някой, иска да е с него, само с него и самичък се отказва от всики други приятели, съотетно по тоя дет сме наковали ските свиква, че ти си с него, само с него и без никакви други приятели и в един момент, като почнеш да излизаш пак с приятелите си, стават едни скандали, ама ти защо излезе с еди кой си, ама как ще ходиш на диско без мен, или още по-зле, да тиобясняват как приятелите са ти пропаднали и бля бля, бля...с една дума ужас и безподобие.

горе
Преглед на ASL сайта на adela Изпрати лично съобщение на adela
pisipisi
Мис Купидон
Мис Купидон

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 03.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: От тук от там
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Дали или или 
Мнение Добавено: 04.01.2006 10:34:26
Аз направих тази тъпа грешка.Не че ги зарязах но се вигдах с тях много по рядко станах като кон с капатси излизах само с гадгето ми и с неговите приятели с които се познавах и преди това но ми бяха просто познати.Сега не сам с този човек а с приятелите си не бях поддаргала контакти от година и нещо и после като се опитах да си оправя отношенията с тях се оказа че е минало много време и всеки е трагнал по свои си път и нямаме много общи неща.Сега съгалявам за това но не мога да направя нищо така 4е ви саветвам да не повтаряте моята грешка.(А приятелите са тези от ученическите години)сега имам други но те ми липсват.
горе
Преглед на ASL сайта на pisipisi Изпрати лично съобщение на pisipisi ICQ номер
Lov3`m3
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 18.12.2005
ASL пари: 27
Откъде е: Стара Загора

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.01.2006 20:40:20
pisipisi ти поне осъзнаваш грешката си,докато някои и това не съомяват да направят Шашнат .Mного жалко найстина!

Кремито
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

Регистриран: 04.01.2006
ASL пари: 17

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.01.2006 23:41:11
Не бих изоставила приятелите си или хората които са ми помагали...
Но обикновено, когато човек започва нова връзка, започва да излиза по-рядко с приятелите си и по-често с гаджето и това е нормално, след това нещата се оправят.

горе
Преглед на ASL сайта на Кремито Изпрати лично съобщение на Кремито
Lov3`m3
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 18.12.2005
ASL пари: 27
Откъде е: Стара Загора

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.01.2006 00:26:10
Кремито искаш да ми кажеш,че аз ако имам връзка примерно 3 години и през тези години не се виждам толкова често с приятелите си (да не кажа изобщо) и после всичко може да си стане както преди....според мен е невъзможно...нещата трябва да са балансирани!

Кремито
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

Регистриран: 04.01.2006
ASL пари: 17

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.01.2006 00:32:42
Мисля,че не ме разбра правилно. казах, че е нормално в началото на дадена връзка. А в началото не стана ясно,че става въпрос за 3 години. Виж така не е нормално.
горе
Преглед на ASL сайта на Кремито Изпрати лично съобщение на Кремито
the_bad_girl
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 06.01.2006
Откъде е: IN THE SHADOWS

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.01.2006 18:55:01
По скоро да изоставя него отколкото приятелите ми! Ако иска да изоставя приятелите си значи е някъв супер идиот, който не се вълнува от нищо. Сконфузен
горе
Преглед на ASL сайта на the_bad_girl Изпрати лично съобщение на the_bad_girl
Beatriche
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 33
Регистриран: 05.11.2002
ASL пари: 20
Откъде е: Аксаково
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.01.2006 07:12:50
Случвало ми се е преди време, но мисля, че не е най-доброто, което човек може да направи Весел В началото на връзката е оправдано до някаква степен, но приятелите пък остават по-дълго време, отколкото гаджетата, така че не бива да бъдат пренебрегвани, дори гаджето да е мечтаното такова. Весел

tonito
Стар познат
Стар познат

Пол Жена

Регистриран: 06.01.2006
ASL пари: 31

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.01.2006 22:20:43
На мен ми се е случвало такова нещо най-добрата ми приятелка изостави всички само заради своето гадже,но според мен истинското гадже трябвада приема приятелите на приятелката си ,защото едно гадже ги приема!
горе
Преглед на ASL сайта на tonito Изпрати лично съобщение на tonito
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.10.2007 11:58:16
Боже, не бих си изоставила приятелите дори заради момче, в което съм 100 % сигурна, че ще бъде с мен, да не говорим за такова, в което няма никакви гаранций! Че кой ненормалник би изоставил хората, които винаги са му помагали?! Всъщност аз познавам един такъв, но не го разбирам този човек...

Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.10.2007 16:03:16
Изоставила - определено не, но винаги поне в началото на връзката има елемент на оттегляне от приятелския фронт. Имам предвид, че продължавам да се виждам с тях, но слагам точка на купоните вкъщи за доста дълъг период от време, по-рядко оставам до среднощ с тях из клубовете и баровете, не се мотая по цял ден уикенда с приятелки из магазините и т.н. Едва когато аз се приобща към неговата компания и той към моята, нещата си идват на старото място. Но ако да речем приятел/ка има нужда от мен, не бих си позволила да го/я отрежа, само защото съм с гаджето. В края на краищата с приятелите си съм от години, а с гаджето кажи-речи от вчера.

killaruna
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 08.02.2006
ASL пари: 210
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.10.2007 22:02:41
Никога, заради никого!!!Въпреки, че ми се е случвало приятели да се отдръпнат от компанията заради гадже...което не е никак приятно.

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.10.2007 23:37:34
Не е приятно, но е нормално. Особено ако става въпрос за сериозна връзка. Разбира се, не става въпрос съвсем да забравиш за тях, но със сигурност има известно отдръпване.
Много зависи от това дали приятеля/ката ти е е от твоята компания и обкръжение. Тогава няма проблеми. Но когато срещнеш някого, който идва от съвсем друга среда нещата няма начин да не се променят малко или много.

горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
dari72
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Възраст: 46
Регистриран: 06.03.2006
ASL пари: 32

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.11.2007 11:26:50
Когато приятелството е истинско, не е проблем да се срещате по-рядко или "почти хич". Истинската любов изисква жертви! Така става по-скъпа и единствена! Аз лично имам приятелки от много години с които поддържам връзка единствено по празниците! Помня рожденните им дни и никога не ги пропускам, но не се виждам с тях от много време. Това е изоставяне, но не пречи на никого. Не се сърдим и не си натякваме просто се радваме на няколкото минути разговор по телефона и жеста, че не сме се забравили. Скоро едната дори се обади с проблем и знаеше, че няма да задавам въпроси, а просто ще направя всичко по силите си и така и стана! Така, че ... когато нещо е истинско то не си отива просто така и нищо не му влияе!

Кибик
Кибик

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 02.01.2008

СтатусОфлайн

Бихте ли изоставили приятелите си заради гаджето? 
Мнение Добавено: 03.01.2008 12:04:54
Зависи, тъй акто според мен има приятели и приятели. Ако става на въпрос да изсотавя истинки приятел, бих избрал да изоставя гаджето:) а ако става на въпрос просто да сменя компанията, според мен няма да е проблем:)

По-добре е да знаеш от всичко по малко, и когато ти се наложи да можеш се развиеш до съвършенство в дадена област. Когато знаеш от едно много винаги ще упреш до приятели, които по еидн или друг начин ще те прецакат.
горе
Преглед на ASL сайта на stoichoa Изпрати лично съобщение на stoichoa Посещение на сайт на този потребител извън ASL
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Страница 3 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©