НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Бихте ли изоставили приятелите си заради гаджето? На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
seksi_kote_f
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 26.10.2005
ASL пари: 20
Откъде е: varna

СтатусОфлайн

Бихте ли изоставили приятелите си заради гаджето? 
Мнение Добавено: 31.10.2005 17:57:08
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
БИХ ТЕ ЛИ НАПРАВИЛИ ТАКОВА НЕЩО ДА ИЗОСТАВИТЕ ХОРАТА КОИТО СА ВИ ПОМАГАЛИ ЗАРЕДИ ЕДНО МОМЧЕ КОЕТО МОЖЕ ВСЕКИ МОМЕНТ ДА ВИ ИЗОСТАВИ
горе
Преглед на ASL сайта на seksi_kote_f Изпрати лично съобщение на seksi_kote_f Изпрати писмо на seksi_kote_f ICQ номер
Mila
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 19.09.2002
ASL пари: 28
Откъде е: твърде много станаха

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.10.2005 19:22:17
Какво значи да ги изоставим?Да забравим за тях ли?Защото на мен ми се е случвало да бъда с някой и да забравя за всички останали наоколо и да искам да бъда само с него.Но то трае в началото-докато съм в по-голямо еуфория.Иначе държа на приятелите си страашно много и не бих ги изоставила без видима причина

sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Откъде е: София
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.10.2005 21:49:53
Mila написа:
Какво значи да ги изоставим?Да забравим за тях ли?Защото на мен ми се е случвало да бъда с някой и да забравя за всички останали наоколо и да искам да бъда само с него.Но то трае в началото-докато съм ...

Абсолютно същото се случи и на мен. Но от всички страни получих нужното разбирателство и подкрепа,за което много благодаря на всичките си приятели. Мисля,обаче че е разбираемо в началото да имаш толкова огромна нужда от човека до себе си...макар че след година и малко,аз имам същата нужда от тоя човек като преди

горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
gale
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 03.08.2005
ASL пари: 14

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 01.11.2005 21:25:24
Да забравя приятел? - За нищо и за никого на света!
горе
Преглед на ASL сайта на gale Изпрати лично съобщение на gale
ивка
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 23.10.2004

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.11.2005 15:22:55
Този въпрос в малко по-различен вариан ме тревожи от много време. Никога не бих ги изоставила но така се стекоха нещата,че те си мислеха точно това и сега аз просто ги гледам отстрани и се чудя къде ми е вината че се влюбих и исках да прекарвам повече време с този човек ли? И сега след толкова време много (ме боли и в момента онази гадна бучка брутално ми заседна на гърлото. З а мен няма виновни и аз никога не съм ги изоставяла -но за тях не е така. Надявам се вашите приятели да ви влязат в положение и да ви рпазберат- но не ги изоставяйте в никакъв случай!!!!!

stereophonix
Кибик
Кибик

Пол Жена
Регистриран: 05.08.2004
ASL пари: 5
Откъде е: Ruse
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.11.2005 15:45:36
не.. аз не бих го направила! .. Точно сега съм в някаква такава ситуация.. ние сме 5 много добри приятелки, в един клас сме и ПРЕДИ винаги бяхме заедно (на училище, почивните дни), винаги подържахме вразка.. и това всичко беше до преди 6 месеца някъде. едното момиче си има приятел от 3 години и преди постоянно недоволствахме когато ни изоставяше заради него, но преди 6 месеца и другите две момичета си намериха приятели (четвъртото си намери работа вав варна.. и тя си намери приятел). само аз си нямам никого, но това е друга тема. и сега всичките са много влюбени, много!! не сме излизали вечер 5те от близо 6 месеца.. сега за тях целия свят са гадженцата им. чувствам се малко изоставена, въпреки че имам много други приятели, с които мога да си говоря, излизам и т. н. но те са главно момчета. колкото и да е никое момче не може да замени приятелството на едно момиче (че какво да си говорим за 4). чудя се кога ще се осъзнаят.. дори сам им малко обидена. и аз сам била влюбена, но въпреки това не съм ги изоставяла, а те направиха точно това..

Веси: тъжна история ... оставих ти за упражнение да си сложиш главните букви и препинателните знаци!!!

горе
Преглед на ASL сайта на stereophonix Изпрати лично съобщение на stereophonix
stereophonix
Кибик
Кибик

Пол Жена
Регистриран: 05.08.2004
ASL пари: 5
Откъде е: Ruse
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.11.2005 15:56:11
олее съжалявам за правописнте грешки, но по пинцип си пиша на латиницаи сега изобщо не обърнах внимание..!
горе
Преглед на ASL сайта на stereophonix Изпрати лично съобщение на stereophonix
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.11.2005 01:12:35
stereophonix написа:
олее съжалявам за правописнте грешки, но по пинцип си пиша на латиницаи сега изобщо не обърнах внимание..! ...

Ами казах аз на админ-а да ни остави да си редактираме грешките, но той каза, че модераторите щели да я свършат тази работа - като гледам колко грешки има из целия форум това си е мисия невъзможна за тях!

stereophonix остави приятелките ти да изживеят любовтта си Радостен Точно сега тя е най-силна и красива Любящ

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
kameno88
Кибик
Кибик

Пол Мъж

Регистриран: 01.12.2005
ASL пари: 29

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.12.2005 18:02:48
Разбира се че не бих,защото това би била една отнай-големите грешки в живота.Без приятели за къде.............за никъде.Аз като имам някаква връзка с момиче никога не зарязвам приятелите си.Напротив те ми помагат в много отношения, както и аз.
И един съвет от мен към трези който мислят обратното на моето мнение.
Не зарязвайте никога приятелите, защото те са за цял живот, а гаджето(примерно) не е много сигорно, защото ако се виждате постоянно, след време ще си омръзнете.И после къде ще са приятелите ви за да ви помогнат.......кой знае!!! Много щастлив

горе
Преглед на ASL сайта на kameno88 Изпрати лично съобщение на kameno88
sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Регистриран: 28.02.2005
Откъде е: София
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.12.2005 22:50:54
Абе не е баш така! Преди около една година едни приятелки разправяха (по повод на това че малко съм ги позарязала),че скоро няма да има с кой да съм,демек ще се разделя с приятеля си.

От онзи момент досега-се разделих един път с половината от компанията ми...след това се събрах с тях (около 6мес по-късно), а безвъзвратно се разделих с едно друго момиче.

И въпреки всички "приятелски" раздори и разправии...онзи същия човек все още е до мен

горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
TAfricanski
Много активен
Много активен

Пол Мъж
Възраст: 30
Регистриран: 28.11.2005
ASL пари: 83
Откъде е: Русе

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.12.2005 23:16:42
stereophonix, здрасти! Смеещ се

Цитат:
никое момче не може да замени приятелството на едно момиче (че какво да си говорим за 4)

Аз пък твърдя, че между две момичета няма и не може да има истинско приятелство, поне по начина, по който го разбирам аз.

горе
Преглед на ASL сайта на TAfricanski Изпрати лично съобщение на TAfricanski Изпрати писмо на TAfricanski Посещение на сайт на този потребител извън ASL
kristiq
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 28
Регистриран: 03.12.2005
ASL пари: 30
Откъде е: Плевен
Играчи
СтатусОфлайн

Re: Бихте ли изоставили приятелите си заради гаджето? 
Мнение Добавено: 04.12.2005 19:31:25
Никога няма да изоставя приятелите си които ги познавам от 8г..Заради някое момче което го познавам напр. от 2 месеца.Ако ги изоставя и след 1 месец гаджето ми ме изостави аз какво да правя после.Без приятели и без гадже.?
горе
Преглед на ASL сайта на kristiq Изпрати лично съобщение на kristiq Изпрати писмо на kristiq Посещение на сайт на този потребител извън ASL Skype име
usmivka
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 26.03.2004
ASL пари: 16

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 12:29:07
Такава грешка не трябва да се прави. Дори и да не ти е само гадже, но и съпруг. Ако някой не харесва приятелите ми, значи не харесва и мен самата. Не е достатъчно да ме харесват само по външност. А приятелите ми отразяват до голяма степен вътрешното ми аз. Нали затова съм ги избрала за приятели. Усмивка
горе
Преглед на ASL сайта на usmivka Изпрати лично съобщение на usmivka MSN Messenger ICQ номер Skype име
TAfricanski
Много активен
Много активен

Пол Мъж
Регистриран: 28.11.2005
ASL пари: 83

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 23:08:53
А я си помислете колко от вас не харесват приятелите на гаджето си и искат то да ги изостави? Или поне не искате да се срещате с тях? И му говорите против тях?
Гаджето на най-добрия ми приятел не одобрява един наш общ познат и по всякакъв начин се мъчи да ги раздели.

cOld_biTcH
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Регистриран: 23.11.2005
ASL пари: 1
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 23:24:23
Защо трябва да се проявява такава нетолерантност към приятелите. Винаги може да се намери време и за приятелите и за гаджето, а колкото и да ми говорят против приятелите- не бих ги жертвала. Готова съм само да правя нови приятелства, но не и да развалям стари. Дори и да не харесвам нечии приятели (което се случва много радко) съм готова да го преживея заради човека с който съм.
горе
Преглед на ASL сайта на cOld_biTcH Изпрати лично съобщение на cOld_biTcH MSN Messenger
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Страница 1 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©