ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Любовни лафчета и мисли На страница 1, 2  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
natikot
Кибик
Кибик

Пол Жена
Възраст: 38
Регистриран: 21.07.2005
ASL пари: 201

СтатусОфлайн

Любовни лафчета и мисли 
Мнение Добавено: 21.07.2005 18:36:38
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Предлагам тук да пишем лафове,мисли и всякави подобни неща свързани с любовта.Ще започна с някои от любимите ми такива

Любовта е чувството,което чувстваш,когато си почувствал,че чувстваш чувството,което никога до сега не си чувствал

Отнема минута да срещнеш някой.Час да го опознаеш.Ден за да се влюбиш в него.....и цял живот за да го забравиш

Ако си сълза в очите ми-не бих плакала никога,за да не те загубя.Ако можех със сълзи да те върна-бих плакала цял живот

Да се влюбиш е когато тя заспи в твоите ръце и се събуди в твоите мечти!

Сърцето ми не е пътека да минеш и да си заминеш.Сърцето ми не е камина да дойдеш и да се стоплиш.Сърцето ми е ХРАМ И влезеш ли оставаш ТАМ!

Казаха Ми че Един Ден е 24 часа,че Един час е 60 Минути, Но Никoй Не Ми Е Казал че 1-на Минута Без Теб Е Цяла Вечност

Любовта е сън. Моля те, не ме събуждай.

Любовта понякога може да е магия. Но магията може да бъде понякога ….просто илюзия.

Вярваш ли в любовта от пръв поглед или да мина отново Засмян

Снощи пратих ангел да те пази.Но той се върна...Попитах го"Защо"А той ми каза:"Ангел,ангел може ли да пази?"

natikot
Кибик
Кибик

Пол Жена
Възраст: 38
Регистриран: 21.07.2005
ASL пари: 201

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.07.2005 18:52:21
Притча за любовта

Разказват че веднъж в едно ъгълче на замята се събрали заедно всички човешки чувства и качестава.
Когато СКУКАТА се прозяла за трети път,ЛУДОСТТА предложила:
-Хайде да играем на криеница,а!?
ИНТРИГАТА повдигнала вежди:
-Криеница?Що за игра е това?
Тогава ЛУДОСТТА обяснила,че един от тях,например тя,започва-затваря си очите и брои до милион,а в същото време всички останали се крият.Последният,когото открият започва да брои следващата игра и т.н.
ЕНТУСИАЗЪМЪТ затанцувал с ЕУФОРИЯТА,РАДОСТТА заподскачала така че успяла да убеди СЪМНЕНИЕТО,само АПАТИЯТА,която никога от нищо не се интересувала,отказала да участва в играта.ИСТИНАТА предпочела да не се крие,защото в края на краищата,винаги я откриват,ГОРДОСТТА казала,че това е абсолютно глупава игра(нищо друго не я интересувало освен самата нея),СТРАХЛИВОСТТА не искала да рискува много-много.
- Едно,вде,три,... - започнала да брои ЛУДОСТТА.
Пръв се скрил МЪРЗЕЛЪТ.Скрил се той зад най-близкият камък край пътя,ВЯТЪРА се издигнал в небесата,а ЗАВИСТТА се срила в сянката на ТРИУМФА,който със собствени сили се изхитрил да се изкатери до върха на най-високото дърво.БЛАГОРОСТВОТО много дълго не можело да се скрие,тъй като всяко място,коеот си намирало се оказвало идеално за неговите приятели:
Кристално чисто езеро-за КРАСОТАТА,хралупа в едно дърво-ами че това е за СТРАХА.Крилото на пеперудата- за СЛАДОСТРАСТИЕТО.Полъхът на вятъра- той е за СВОБОДАТА!И така,то се замаскирало в слънчевият лъч.ЕГОИЗМЪТ,напротив,намерил си едно топло и уютно местенце само за себе си.ЛЪЖАТА се скрила дълбоко в океана(а в действителност се скрила в дъгата),а СТРАСТТА и ЖЕЛАНИЕТО се спотаили в гърлото на вулкана.ЗАБРАВАТА,дори не помня къде се е скрила,но това не е важно.
Когато ЛУДОСТТА преброила до 999999,ЛЮБОВТА все още търсела къде да се срие,но всичко било заето.И изведнъж видяла прекрасен розов храст и решила да се скрие м/у цветовете му.
- Един милион-изброила ЛУДОСТТА и се заела с търсенето.
Разбира се най-напред намерила МЪРЗЕЛА.После чула как ВЯРАТА спори с бога,а за СТРАСТА и ЖЕЛАНИЕТО се досетила по това как трепери вулканът,след това ЛУДОСТТА видяла ЗАВИСТТА и се досетила къде се крие ТРИУМФЪТ.Нямало нужда да търси ЕГОИЗМА,защото мястото,където той се бил скрил,се оказал пчелен кошер,а пчелите решили да изгонят неканения гост.Търсейки,ЛУДОСТТА се приближила до ручея и видяла КРАСОТАТА.СЪМНЕНИЕТО седяло до оградата,чудейки се от коя страна да се скрие.
И ето че всички били намерени:ТАЛАНТА - в дъхавата и сочна трева,ТЪГАТА-в тъмната пещера,ЛЪЖАТА-в дъгата(за да сме честни тя се криела на дъното на океана).
Не могли да намерят само ЛЮБОВТА.
ЛУДОСТТА поглждала зад всяко дърво,във всяко поточе,на върха на всяка планина и накрая тя решила да погледна в розовите храсти,започнала да разтваря клоните и чула вик.Острите шипове на розата наранили очите на ЛЮБОВТА.ЛУДОСТТА не знаела какво да направи,започнала да се извинява,обещала на ЛЮБОВТА да стане неин водач.
И ето,от онова време,когато за пръв път на земята играли на криеница,ЛЮБОВТА е сляпа и ЛУДОСТТА я води за ръка.....

sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Откъде е: София
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.07.2005 20:50:10
В края на миналата учебна година играхме тази пиеска в училище. Мисля че се получи доста добре,пък и ние все пак на испански я представяхме. За съжаление на мен се падна ролята на предателството,която не фигурира тук. В наща пиеска предателството разкрива на лудостта къде се е скрила любовта
горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
SKY
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 33
Регистриран: 15.09.2003
ASL пари: 229
Откъде е: Off To Never Never Land

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.07.2005 10:52:23
* Любовта е неустоимото желание да бъдеш неустоимо желан.

* Любовта не е замиращият стон на далечна цигулка, а триумфалното скърцане на легло.

* Любовта е маниакална заблуда, която се лекува чрез брак.

* Любовта е тежко душевно заболяване. (Платон)

горе
Преглед на ASL сайта на SKY Изпрати лично съобщение на SKY Изпрати писмо на SKY
^FlY_LyLy`
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 30.09.2005
ASL пари: 32

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.10.2005 11:34:51
Тази притча за Любовта е много яка!А аз искам да добавя още една яка мисъл: "Да бъде мъдър и да обича не е по силите на човека,това могат само боговете" Уилиям Шекспир Доктор

crazy_sexy_marvellous
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 28.08.2005
ASL пари: 49

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.11.2005 15:19:10
А , мило здрасти! Как си? Аз ти риша само да ти кажа , ами ,

ъъъъъъъъ , такова , нали разбираш , ооофффффф , абе МНОГО ТЕ

ОБИЧАМ!!!

Доктор

Любящ

горе
Преглед на ASL сайта на crazy_sexy_marvellous Изпрати лично съобщение на crazy_sexy_marvellous Изпрати писмо на crazy_sexy_marvellous
VES
Изключително активен
Изключително активен

Пол Жена

Регистриран: 18.09.2004
ASL пари: 11

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.11.2005 22:39:17
Да си влюбен е хубаво, но много помага ако си и малко луд! За да забелязваш само хубавото и да не те боли от нещата, от които боли.

Преглед на ASL сайта на VES Изпрати лично съобщение на VES MSN Messenger ICQ номер
crazy_sexy_marvellous
Супер активен
Супер активен

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.11.2005 02:38:50
Ако смяташ, че си постоянно в мислите ми, че ще направя всичко за теб, че ще плача, ако те изгубя и че те обичам, тогава съжалявам ............................................................................................................ но имаш право! Любов

crazy_sexy_marvellous
Супер активен
Супер активен

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.11.2005 02:43:24
Тва е много яко да го пратиш като СМС-че на любимото същество:
"Искам да скъсам с теб ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... чаршафите от секс"
Важното е да има много празно място или точки преди "чаршафите от секс"! Пробвайте го, много ще се шашне Много щастлив

crazy_sexy_marvellous
Супер активен
Супер активен

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.11.2005 02:46:11
Не вярвай, че раят са звездите, че адът е далеч, а вярвай че аз те обичам и всеки миг мисля за теб! Тва също става много яко кото съобщенийце Хакер

crazy_sexy_marvellous
Супер активен
Супер активен

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.11.2005 02:49:32
Ще помоля звездите да не светят, ще помоля слънцето да не блести Слънчице , ще накарам мрака да почака за да останем АЗ И ТИ Любов

crazy_sexy_marvellous
Супер активен
Супер активен

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.11.2005 02:52:30
Ще помоля звездите да не светят, ще помоля слънцето да не блести , ще накарам мрака да почака за да останем АЗ И ТИ
Забравих да отбележа че и това е много яко СМС-че! Извинявам се ако ставам досадна, но съм много вманиечена в писането на любовни съобщенийца на моето съкровище! Обичам те, миличко

Mila
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 19.09.2002
ASL пари: 28
Откъде е: твърде много станаха

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.11.2005 03:08:35
Аз много обичам да си събирам такива мисли или подобни готини нещица.Ето няколко за любовта:

"Истинската любов е като вярата в призраци-всички говорят за тях, но малцина са ги виждали" Ларошфуко

"Когато обичаме, искаме недостатъците ни да останат скрити-не от сцена, а за да спестим страданието на любимото същество.Да, влюбеният иска да изглежда Бог - и не от суета"

"Ако има чиста любов, любов без примеси на други страсти, тя е онази, която се крие дълбоко в сърцето ни, неподозирана и за самите нас." Ларошфуко

"Началото и краят на любовта се познават по затруднението, в което изпадат влюбените, когато са насаме."

"Любовта за всички започва така-ние не само се радваме на присъствието на любимия човек, но и изпитваме мъка при спомена за него, когато го няма."

"Силната любов към някого прави ненужна любовта към много."

"Има такава любов, която стигнала до краен предел, изключва ревността"

nofearinc
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж

Регистриран: 05.06.2004
ASL пари: 14

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.11.2005 08:28:52
Да обичаш значи да намериш в щастието на друг свое собствено щастие
Лайбниц

На любовта всичко и е малко. Тя притежава щастието, а иска рая; притежава рая, а иска небето. О, любещи! Всичко това го има във вашата любов. Съумейте само да го намерите!
В. Юго

За любовта кой каквото каже - все е вярно!
Елин Пелин

От любовта до приятелството има само една стъпка - и то назад.
Ал. Балабанов

"В любовната аритметика едно плюс едно е равно на две, а две минус едно е равно на нула (нищо)." Платон

"Любовта е толкова голяма сила, че може да бъде надмината само от летенето." Мигел Де Сервантес

"Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока." Антоан дüо Сент-Екзюпери

Преглед на ASL сайта на nofearinc Изпрати лично съобщение на nofearinc Изпрати писмо на nofearinc Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер
Jovana
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 07.08.2004
ASL пари: 0
Откъде е: София
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.11.2005 01:28:16
Маината ти обич моя ти не си за мен,като мен жена ще търсиш самоче не знам къде.
Много време те обичах както никой друг,ден и нощ след тебе тичах-ти остана сляп и глух.
Маината ти обич моя всичко бе до тук,писна ми да бъда твоя-ще ме чука някои друг.

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2  следваща
Страница 1 от 2

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©