ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Разликата в годините. На страница предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.12.2007 15:05:40
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
При подходящи обстоятелства човек може да се влюби и в орангутан сигурно Смеещ се И тук както винаги всичко е относително, защото си е нормално понякога развитието да изпреварва или да изостава от годините. Но мисля, че все пак някаква разлика трябва да има но не повече от 6 години да речем, защото тези хора все пак трябва да се учат на нещо един друг, а ако са съвсем на едно ниво връзката им ще е малко еднообразна и праволинейна според мен.
горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
pisipisi
Мис Купидон
Мис Купидон

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 03.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: От тук от там
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.12.2007 15:17:57
Цитат:
не значи, че не мога да си изграждам мнение.

Естествено че можеш и би трябвало, само че не би трябвало да е толкова категорично заявено...
Както и да е извинявам се за отклонението...

горе
Преглед на ASL сайта на pisipisi Изпрати лично съобщение на pisipisi ICQ номер
dari72
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Възраст: 47
Регистриран: 06.03.2006
ASL пари: 32

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.12.2007 01:50:40
Кой може да каже кога една разлика в годините е голяма или малка? Мен например никой не може да ме убеди, че... една 19 годишна госпожица ще погледне един 55 годишен мъж, ще го хареса, ще се влюби в него /ама в него, а не в екстрите които вървят с него/, ще му роди деца и ще се обрече на вечна вярност... Вярно е, че жените обичаме с ушите си, ама нали трябва да има и някакво външно привличане. При тази разлика в годините според мен ако няма интерес има психически проблем!
Обратното разбира се е същото-защо един млад мъж да предпочете възрастна жена пред стегнатите, весели и жизнерадостни изпълнени с желание за живот млади момичета?
Не, че няма да има и изключения, но ... разлика от 30-35 години ми се струва абсурдна и ... нездрава.

Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.12.2007 09:54:30
Не можете да си отговорите на този въпрос като разделяте мъжете на много стари и много млади, на богати и бедни! Разделете ги на свестни и не толкова свестни! Да приемем, че един свестен мъж (който има семейство и кариера и е напълно здрав) на 55 години му се случи нещастие и загуби жена си. Тогава той попада на 19 годишно момиче, което му е писнало вече от хлапашките изцепки на нейните съученици и търси сериозен мъж, който да и даде спокойствие върху което да гради кариера или да ражда деца (което си избере, но не може и трите наведнъж Засмян ) Е няма ли този мъж да знае какво иска тя и как да и го даде за да бъде тази връзка успешна!? Нямаше да бъде ако той беше някое 55 годишно магаре, от 5 панаира връщано, пияница или похотливец, с богат сексуален опит във връзките за една нощ!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Дени Ко
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Регистриран: 05.11.2004
ASL пари: 163
Откъде е: От тук - от там...
Групи: Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.12.2007 10:42:31
MasterCop написа:
... Тогава той попада на 19 годишно момиче, което му е писнало вече от хлапашките изцепки на нейните съученици и търси сериозен мъж, който да и даде спокойствие върху което да гради кариера или да ражда деца (което си избере, но не може и трите наведнъж Засмян ) ...

Ние говорихме за любов, а ти пак почваш с материалните неща, които той може да й предложи. Кариера...Естествено, че ако искаш да градиш кариера най-лесния начин е да хванеш някой влиятелен дядо. И след 5 години той като умре какво? Хай лайф! Да не мислиш, че момичетата на Хю Хефнар са с него заради красивите му очи? Много щастлив

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.12.2007 12:15:30
Въобще не ме разбра! Казах "да и даде спокойствие върху което да гради кариера", а не да и дава пари! Имам предвид спокойствието на семейния уют - нещо което вече е доказал, че може да осигури! За какви пари, за какви 5 лева говориш въобще?! Разбира се, че ще я обича, защото знае как, а не защото му става през 15 мин и търси как да се облекчи, като на нейните връстници! Засмян

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.12.2007 13:03:27
Ако ще има възрастови разлики в една сериозна и отговорна връзка, много по-често тя е успешна когато мъжа е по-големия, независимо колко е разликата.
Изключвам разбира се крайните граници в които нещата са очевадни защо се случват, а говоря за сериозна и отговорна връзка.
В етап от живота когато има оформени вече характери, когато човек мисли трезво, пристъпва съм една връзка без водещото да е възрастта.
В случаите когато жената е по-голяма и то с много голяма разлика в годините, не мисля че може да се очаква едно дълготрайно и нормално съжителство. Има изключения, но те са на границата на минимума и след като са толкова малко не са достатъчни за оформяне на мнението, че са възможно случване.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Дени Ко
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.12.2007 16:12:32
MasterCop написа:
Въобще не ме разбра! Казах "да и даде спокойствие върху което да гради кариера", а не да и дава пари! Имам предвид спокойствието на семейния уют - нещо което вече е доказал, че може да осигури! За какви пари, за какви 5 лева говориш въобще?! Разбира се, че ще я обича, защото знае как, а не защото м ...

Много ме обърка! Сконфузен Въобще с теб говорим за различни неща. А това "Разбира се, че ще я обича, защото знае как" е пълна глупост! Мога да ти говоря много на тая тема, но смисъл не виждам.

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.12.2007 08:15:40
Аз също се отказвам Тъжен Не мога да разбера как може за годините си да имаш такива предубеждения и да си толкова категорична, при положение че още не си срещнала първата си истинска любов!?

горе
pisipisi
Мис Купидон
Мис Купидон

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 03.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: От тук от там
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.12.2007 08:38:57
И аз така я попитах откъде тез крайности....

горе
Преглед на ASL сайта на pisipisi Изпрати лично съобщение на pisipisi ICQ номер
dari72
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Регистриран: 06.03.2006
ASL пари: 32

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.12.2007 12:12:37
Хората казват "Не питай старило, а патило", може да има нещо което не иска да сподели, а ако не ... Може с годините да промени вижданията си. Усмивка

Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.12.2007 08:12:40
Такова патило дето не е старило, не мога да му вярвам аз Засмян Кой знае как му се е отразило патилото в тази крехка възраст Намигащ

горе
PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.12.2007 17:46:22
Затова хората не могат да се научат да обичат и бягат от любовта като дявол от чесън. Като им разбие някой душевността на 17-18г после и със сонда не можеш да влезеш под кожата им. Сконфузен
горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
Дени Ко
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.12.2007 18:02:24
PrettyGreenEyes написа:
Затова хората не могат да се научат да обичат и бягат от любовта като дявол от чесън. Като им разбие някой душевността на 17-18г после и със сонда не можеш да влезеш под кожата им. Сконфузен ...

Глупости! Не мисля, че миналите ми разочарования и несподелени любови могат да ме накарат да не допускам хора до себе си. Аз пораствам, трупам опит. Тия детски неща ги оставям зад себе си. Други неща могат да те накарат да се затвориш за хората. Но те са непонятни за тоя, който не ги е преживял...

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.12.2007 18:16:51
Не говоря специално за теб. Има по- силни и по- слаби хора, чиито психики могат да бъдат разбити съответно от по- тежки и по- леки събития и преживявания. Аз просто познавам доста хора, които са се влюбвали и са се отдавали наивно точно когато са били най- уязвими и сега трудно може някой да ги изкара от черупките им... напълно.
И за да се върна на темата точно такава приятелка имам, която не мога да позная в момента след връзка с два пъти по- голям мъж от нея Сконфузен Това много и повлия и искрено се надявам да успее да се съхрани защото положението не особено розово.. Сконфузен

горе
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  следваща
Страница 9 от 11

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©