НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Разликата в годините. На страница 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
Jovana
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 07.08.2004
ASL пари: 0
Откъде е: София
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Разликата в годините. 
Мнение Добавено: 10.08.2004 14:40:53
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Какво мислите за връзката между момиче и женен мъж?И за разликата в годините?Ако разликата в годините е над 10 може ли да има любов .

Димов
посетител

Мнение Добавено: 10.08.2004 14:49:25
Естествено , че може , за любовта няма ограничение или определена вüзраст , всеки сам си избира ,когато му е време. Е чак да няма ограничения .Когато бях на море доста отдабна ощe като малüк имаше една влюбен двойка с 20 години разлика , чувам , че сега са се оженили и жена му неиска да го погледне ,защото е стар и той горкия незнае какво да прави

Той беше на 43 , а тя на 20 тогава .... Сконфузен

горе
Fabi
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 10.08.2004
ASL пари: 12
Откъде е: Перник

СтатусОфлайн

Разликата в годините 
Мнение Добавено: 10.08.2004 16:54:55
Мисля, че няма нищо лошо в това разликата в годините да е голяма, защото трудно се намира подходящ партнüор. Но съм против връзките с женени мъже.
горе
Преглед на ASL сайта на Fabi Изпрати лично съобщение на Fabi MSN Messenger
SKY
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 33
Регистриран: 15.09.2003
ASL пари: 229
Откъде е: Off To Never Never Land

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.08.2004 21:44:32
За любовта няма значение възрастта, но си признавам ,че смятам за отвратително като видя момиче в интервала 14-19 години да се целува с някакъв дъртак. Просто не виждам как може да съществува любов в такава връзка.
Разлика от порядъка на 9-10 години не е фрапираща, ако се отнася за по-големи хора, но за деца....

горе
Преглед на ASL сайта на SKY Изпрати лично съобщение на SKY Изпрати писмо на SKY
_zux_
Гусподин ASL
Гусподин ASL

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 18.11.2002
Откъде е: Варна
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.08.2004 18:20:41
SKY дефинирай думата дъртак, ако обичаш, понеже нещо ми убягва от твоя отговор :))
Аз лично, не виждам да има пречка заради годините и все пак секса обикновено е водещият фактор в такава връзка.

Димов
посетител

Мнение Добавено: 11.08.2004 19:29:42
Хм , никой не прочете какво сüм написал по-нагоре Сконфузен .Please прочетете го и ми кажете какво мислите ? Това не е ли обеждаващ фактор , че има ограничение м/у вüзрастта на влюбените Намигащ
горе
SKY
Много активен
Много активен

Пол Жена
Регистриран: 15.09.2003
ASL пари: 229
Откъде е: Off To Never Never Land

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.08.2004 19:40:17
дефиниция на дъртак: индивид над 45-50 години с поведение не отговарящо на годините му. (например "гонене" на млади момичета)
горе
Преглед на ASL сайта на SKY Изпрати лично съобщение на SKY Изпрати писмо на SKY
Jovana
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Регистриран: 07.08.2004
Откъде е: София
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 13.08.2004 06:40:13
SKY написа:
дефиниция на дъртак: индивид над 45-50 години с поведение не отговарящо на годините му. (например "гонене" на млади момичета) ...
Индивид ли?Каво ще рече това дъртак?

_zux_
Гусподин ASL
Гусподин ASL

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 18.11.2002
Откъде е: Варна
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 13.08.2004 07:56:40
Не виждам какво лошо има, мъж на 40 години на бъде с 20 годишна.
Ако няма любов, значи има изгода. За единия е секс за другия е нещо материално. Това е...

димов.. ами за твойто.. дошло им е времето на хората да не се обичат вече и това е.. или пък не са се обичали достатъчно.. Нещо такова.

Beatriche
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Регистриран: 05.11.2002
ASL пари: 20
Откъде е: Аксаково
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.08.2004 12:30:44
Въпреки че обществото хвърля много енергия да съди (морално) момичета, които имат връзки с женени мъже или същите тези мъже, че имат връзки с млади момичета, аз моля всеки човек, който мисли по сходен начин като обществото да си зададе един въпрос: Това, че един човек е поел ангажимент към друг човек значи ли, че не заслужава да бъде щастлив?
Има много мъже, които се женят обезумели от силни емоции! После съжаляват! А и всъщност хората се променят. Същите тези мъже стават други с напредъка на години! Жените им се променят! Колкото повече времето отлита от шепите на своите притежатели, толкова по-силна е нуждата им от любов! И когато не се засекат подходящите хора или просто подходящите нужди, става лошо и се случват изневери! Но ... любовта е велика! Тя носи усмивки, спокойствие, задоволство, радост! Абе .. хубава работа - с две думи! :)

Димана
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Регистриран: 16.02.2004
ASL пари: 85

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.08.2004 21:44:11
Хей, наистина ли са чак толкова много моралистите, които ги интересува дали някое момиче спи с женен? В крайна сметка свободният избор е важен. И наличието на любов. Не мисля, че е "грях" да спиш с женен, ако го обичаш и той те обича. Любовта не би могла да бъде грях при което и да е положение. Глупаво е, може би, да, но не е грешно. Глупаво, ако той реши да остане при жена си и няма смелостта или пък желанието да даде шанс на новата си връзка. Тогава един от всички в получилият се триъгълник ще трябва да се пусне - рано или късно. Да се пусне и от чувствата си. Просто, за да потърси своя шанс някъде другаде. Все пак светът е създаден за двойки (най-вече) Усмивка Но там, където има любов и обич всъщност нямат значение нито възраст, нито социално положение, нито женен ли си или не си...Любовта няма нищо общо с тези понятия.
горе
Преглед на ASL сайта на Димана Изпрати лично съобщение на Димана
ezhko
Познат потребител
Познат потребител

Пол Мъж

Регистриран: 16.09.2004
ASL пари: 12

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.09.2004 19:00:10
Досега не съм се намесвал в дейставащa връзка и не знам как е. Не ми е интересно.
Колкото до разликата май всички имате предвид едната посока. Какво бихте казали за обратния случай? Не е толкова рядко срещано и също може да е страхотно. Любов

горе
Преглед на ASL сайта на ezhko Изпрати лично съобщение на ezhko
Fotina
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 15.10.2004
ASL пари: 16

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.10.2004 13:27:01
Аз лично не виждам някакъв проблем по отношение на разликата в годините. Все-пак, нека тези, които имат връзка да си преценят сами нещата. Не мисля, че е правилно хората отстрани да дават наляво и надясно морални оценки. Човек може да е щастлив и когато половинката до него е по-възрастна с 20г., например Изненадан
И нека преди да съдим някой - да не забравяме, че никой не е застраховани и на всеки може да му се случи да се влюби "не в когото трябва"

горе
Преглед на ASL сайта на Fotina Изпрати лично съобщение на Fotina
Molia_te
Кибик
Кибик

Пол Мъж

Регистриран: 20.10.2004
ASL пари: 7

СтатусОфлайн

Re: Разликата в годините. 
Мнение Добавено: 21.10.2004 20:31:15
Jovana написа:
Какво мислите за връзката между момиче и женен мъж?И за разликата в годините?Ако разликата в годините е над 10 може ли да има любов . ...

Може...ама връзката ще е кратка :) Ако и двамата не са на един акъл...скоро свършва....т.е. щуротиите не се получавам между вас и баща(майка) ви нали :) а между вас и прятелчето от двора....така че голяма разлика в годините не е на добро :) 2-3 години разлика за мен е наред...!

горе
Преглед на ASL сайта на Molia_te Изпрати лично съобщение на Molia_te
raparka_bez_namornik
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Регистриран: 21.03.2004
ASL пари: 172

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.10.2004 21:09:40
Ще ви кажа една реална ситуацич кочто ще ви се стори ужасно но е адски траги4на. Момиче на 15 ходи с 27 годишен и му изневерява с един негов приятел който е на 37 има жена и 12 годишен син
горе
Преглед на ASL сайта на raparka_bez_namornik Изпрати лично съобщение на raparka_bez_namornik
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  следваща
Страница 1 от 11

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©