НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Преносимите и джобни компютри
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Компютри, програмисти, потребители за печат
Предишна тема :: Следваща тема  

Бихте ли си купили преносим компютър?
Да, вече имам такъв
0%
 0%  [ 0 ]
Да, ако имах възможност
100%
 100%  [ 1 ]
Не, няма да ми върши работа
0%
 0%  [ 0 ]
Не бих си купил никога
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласували : 1
Всички анкети

Автор Мнение
X-TIME
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Възраст: 32
Регистриран: 29.11.2002
ASL пари: 0
Откъде е: Русе-София/вкл. и ЖП линията,да живее БДЖ!/
Групи: Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Преносимите и джобни компютри 
Мнение Добавено: 17.01.2004 18:30:45
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Notebook & Pocket PC
Какво мислите за тях? Какво имат повече от нормалните компютри? Струват ли си парите? Не смятате ли, че тези 2 вида компютри все още могат да се нарекат мечта за българина, за разлика от американеца, който в ежедневието си работи по много часове точно с такав вид компютри? Изобщо изкажете си мнението.

горе
Преглед на ASL сайта на X-TIME Изпрати лично съобщение на X-TIME Изпрати писмо на X-TIME Посещение на сайт на този потребител извън ASL Skype име
Maniak
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Мъж
Регистриран: 18.09.2002
Откъде е: София, но живее в Мексико
Групи: Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.01.2004 23:52:00
Аз предпочитам Десктоп компютрите, големина и мощност. Въпреки това има и доста хубави лап топи, но аз нямам нужда от такова.

горе
Преглед на ASL сайта на Maniak Изпрати лично съобщение на Maniak Изпрати писмо на Maniak Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
X-TIME
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Регистриран: 29.11.2002
Откъде е: Русе-София/вкл. и ЖП линията,да живее БДЖ!/
Групи: Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.01.2004 15:01:42
Аз също нямам нужда,но много ми харесват.Гадното е,че заради външния им вид цената много нараства,но иначе с удоволствие бих си взел един,защото аз почти игри не играя,а главно използвам компютъра за интернет и работа.
горе
Преглед на ASL сайта на X-TIME Изпрати лично съобщение на X-TIME Изпрати писмо на X-TIME Посещение на сайт на този потребител извън ASL Skype име
antonpenev
Кибик
Кибик

Пол Мъж
Възраст: 37
Регистриран: 04.02.2007
ASL пари: 5

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.02.2007 16:17:36
Основният въпрос, който трябва да си зададе всеки преди да си купи било то настолен компютър,лаптоп или джобно компютърче, е за какво точно ще използва машината.Мобилният компютър е много по скъп за поддръжка и с много по-ограничени възможности за ъпгрейд, но за сметка на това е незаменим при хора които имат нужда от него във всеки един момент(примерно аз когато съм на работа).Друга силна страна на мобилната машина е че може да работи без нужда от електричество(вярно че само няколко часа но когато трябва да напишеш важен документ а от енергото са решили да спрат тока на квартала тогава е хубаво Готин ).Основната слаба страна на лаптопа е цената му,както и цените на частите му.Освен това при мобилната машина риска от някакво механично счупване е много голям - случва се лаптопа да бъде изтърван на пода или да пие кафе с теб когато не внимаваш къде си си сложил чашата Радостен.Настолните компютри имат предимството да са по евтини, с по евтини части и с възможност за лесен ъпгреид.Все пак най - важното нещо което малко хора гледат като си купуват компютри е не на всяка цена марката а по-скоро гаранцията и още по-важното нещо - качеството и бързината на сервизното обслужване.
А хората които отговарят на въпроса "за какво ти е" - Ами защото така ми харесва, явно не си купуват машината за вършене на работа.

горе
Преглед на ASL сайта на antonpenev Изпрати лично съобщение на antonpenev Изпрати писмо на antonpenev
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 48
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.04.2007 10:25:59
Maniak написа:
Аз предпочитам Десктоп компютрите, големина и мощност. Въпреки това има и доста хубави лап топи, но аз нямам нужда от такова. ...

След като двупроцесорните лаптопи (Dual Core) могат да се намерят на цена под 1500 лв., а със мобилен графичен ускорител за около 1800 лв. въпроса с мощността отпада! Такъв лаптоп (1500 лв.) под Виста успя да подкара видео 1080i (това е най-качествения видео формат за момента) на window media player без проблем, а както знаем на 2500 Barton процесор с 1 GB RAM дори и с XP, такова видео тръгва само с VLC Player и то с доста компромиси в картината...

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Компютри, програмисти, потребители  
Страница 1 от 1

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2020 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт