НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Кои са най-честите ти конфликти с твоето семейство? На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  

За какво най-често ти викат в къщи?
за ученето и оценките
18%
 18%  [ 7 ]
за кисненето по улиците
7%
 7%  [ 3 ]
за несвършената вкъщна работа
23%
 23%  [ 9 ]
за лошото държание
15%
 15%  [ 6 ]
друго
15%
 15%  [ 6 ]
не ми се карат
13%
 13%  [ 5 ]
живея самостоятелно
5%
 5%  [ 2 ]
Общо гласували : 38
Всички анкети

Автор Мнение
МСП
Изключително активен
Изключително активен

Пол Мъж

Регистриран: 22.10.2003
ASL пари: 531

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.10.2003 10:31:03
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Викането за всяко нещо е глупаво, пък отгоре на всичко няма реална полза от него. Аз съм батко на повечето от вас и съм благодарен на родителите ми, които не са ми се стряскали на всяко действие или бездействие! Не казвам, че е нямало остри думи или караници, но рядко. Използваха метода на убеждението и внушението, мисля че успяха по този начин да формират характер, който определено познава и зачита отговорността като необходимост.
горе
Преглед на ASL сайта на МСП Изпрати лично съобщение на МСП ICQ номер
mamuta
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 26.08.2003
ASL пари: 285
Откъде е: Sofia
Групи: Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Надявам се, че ще продължиш традицията 
Мнение Добавено: 29.10.2003 15:06:37
Малко са хората, които ценят подхода на родителите си, когхато е бил правилен. Обикновенно това става доста време след като си "порастнал" Много щастлив

кейси/монтана/
Кибик
Кибик

Пол Жена

Регистриран: 26.10.2003
ASL пари: 4

СтатусОфлайн

знаете ли какво мисля аз... 
Мнение Добавено: 04.11.2003 23:05:29
моето мнение е 4е дори и да ни се "карат",нашите родители,те винаги го правят го правят за нас..
най-лошото за тях би било да видят "своите създания"-провалени!
и аз съм сигурна,4е цял живот ще се борят това да не стане това с нас.разберете...не говоря вси4ко това на изуст,или просто съм го 4увала от баба си....НЕ!!!
говоря това от ли4ен опит!
наскоро ми се слу4и не6то което промени целия ми живот....маика ми цял живот се бори със вси4ки сили да не се слу4и със мен...ТЯ СЕ ОПИТА ДА МЕ ПРЕДПАЗИ......НО УВИ...НЕ УСПЯ!!!!
АЗ ОТ ИНАТ, МНЕНИЕ И ОПРАВДАНИЕ ,4Е (ТЯ НЕ РАЗБИРА)....НЕ Я СЛУШАХ И НЕ СЛУШАХ НЕИНИТЕ СЪВЕТИ......И ЕТО 4Е СЕ ОПАРИХ,А МОЖЕШЕ ДА СТАНЕ И ТАКА 4Е ТАКОВА НЕ6ТО ДА НЕ МИ СТИГА ДО ГЛАВАТА....НО......
Е,КАКТО И ДА Е...ИСКАХ ДА ВИ КАЖА САМО ТОВА-СЛУШАИТЕ ВАШИТЕ РОДИТЕЛИ.......НЕ ВИ КАЗВАМ ДА ИМ СЕ ПОД4ИНЯВАТЕ НА ВСИ4КИ ТЕХНИ ПОКАЗАНИЯ,НЕ ВИ КАЗВАМ И ДА ОСТАВАТЕ ВЕЗ СОБСТЖЕНО МНЕНИЕ ПО ДАДЕН ВЪПРОС,ПОД4ИНЯВАИКИ СЕ НА ТЕХНИТЕ СЪВЕТИ.....А СЕ ОПИТВАМ ДА ВИ КАЖА ДА ВЗИМАТЕ И ТЯХНИТЕ МНЕНИЯ ПОД ВНИМАНИЕ,И ДА СЪ4ЕТАВАТЕ ТЕХНИТЕ СЪС ВАШИТЕ И ДА СЕ ОПИТАТЕ ДА НАМЕРИТЕ "ЗЛАТНАТА СРЕДА" М/У ТЯХ И НАЙ-ВЕ4Е ДА ПОМИСЛИТЕ КОЕ Е НАЙ-ДОБРОТО ЗА ВСИ4КИ....!!!!

ТОВА Е ОТ МЕН!!

ОБИ4АЙТЕ СЕ И СЕ ОПИТВАЙТЕ ОТСЕГА НАТАТЪК ДА ИЗБЯГВАТЕ Биещ , НА РОДИТЕЛСКИТЕ ТЕЛА.........:))))))!!!аз спирам да Хакер и ви казвам 4АООО!!!!!!!..........:)))))))

горе
Преглед на ASL сайта на кейси/монтана/ Изпрати лично съобщение на кейси/монтана/
mamuta
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 26.08.2003
ASL пари: 285
Групи: Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Ама въобще ли спираш? 
Мнение Добавено: 04.11.2003 23:08:26
Лека нощ.

Да, права си. Трябва да има баланс., Трябва да се слуша, но все пак си имаме глави на раменете Много щастлив

Bembi
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 35
Регистриран: 04.10.2002
ASL пари: 11
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.03.2004 17:31:04
Е...Вие поне...хм как да кажа...
При мен е така, че избядвам разговорите, когато има за какво да ми се карат. Когато се прибера у нас и видя майка ми нацупена, веднага си помислям, че има нещо, за което да се сдарпаме. И ме е страх да попитам какво има, защото предполагам какво ще стане: ще има вапроси кам мен, аз няма да мога да обяснява (това ми е недостатак - не умея да устоявам мнението си в такива ситуации на напрежение). Камак (дори цяла скала) ми пада от сърцето, ако се окаже, че майка ми не се е вкиснала нещо заради ме.
Най-много проблеми си имам относно компанията, с която се събирам. Мисля, че имам право сама да си избирам хората( доколкото мога), с които да се виждам. А и наще не ги познават - не могат да съдят по малкото неща, които са чували за тях. И така... Рано или късно ще се оправя.

Сандра
Кибик
Кибик

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 08.02.2004
ASL пари: 225
Откъде е: София

СтатусОфлайн

хмммм... 
Мнение Добавено: 02.05.2004 14:04:03
наще ми се карат от време на време щото....
ми било лошо държанието....аа и за други неща се караме ама
тва са некви тъпотии....а доколкото даскалото с него си немам
проблеми Смеещ се

Преглед на ASL сайта на Сандра Изпрати лично съобщение на Сандра Изпрати писмо на Сандра Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер
Mishenata
Кибик
Кибик

Пол Мъж

Регистриран: 27.04.2004
ASL пари: 15

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.05.2004 14:07:03
никой не желае да бъде асолютно копие на родителите си
никой не иска да няма шанс да сгреши
никой не желае да му поставят ултиматуми и да бъде изнудван
никой не иска да бъде ограничавам и държам под чехъл

никой не желае да разбере , че това са пълни глупости . само независимостта е решение . търпението и смирението е за слабите хора , които нямат енергия да живеят сами

горе
Преглед на ASL сайта на Mishenata Изпрати лично съобщение на Mishenata
marta
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 21.10.2004
ASL пари: 85
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.12.2004 23:14:22
Интересното при мен е, че с времето нещата се оправят.Родителите ми радко ми викат, баща ми не повишава глас дори.Те работят адски много и често са много изнервени.Просто се разминаваме..те се прибират, аз излизам..липсата на време да седнем и да се видим ни тежи, но с времето се научихме да правим компромиси.

nellydb
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 21.09.2004
ASL пари: 30

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.12.2004 17:15:05
Хъм доскоро рядко се карахме...но отскоро непрестанно има дразги заради брат ми...Защото той прави проблеми от съвсем незначителни неща- ето днес примерно ми държи сметка колко хляб ям!Обажда се на майка ми и почва да говори глупости при което излиза че аз съм оставила "бедното" дете без хляб....а въобще не е така.....все пак той яде и ядене и хляб а аз само хляб......
Много неприятно се получава да се карам заради него...но като че ли положението се влошава.......
Хъм понякога ме мъмрят и за това колко време седя пред компютъра и че не си лягам в 9 часа...

горе
Преглед на ASL сайта на nellydb Изпрати лично съобщение на nellydb ICQ номер
SKY
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 33
Регистриран: 15.09.2003
ASL пари: 229
Откъде е: Off To Never Never Land

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.12.2004 21:14:08
по принцип няма караници, но като има, то те са предимно за домакинската работа
горе
Преглед на ASL сайта на SKY Изпрати лично съобщение на SKY Изпрати писмо на SKY
Дени Ко
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 05.11.2004
ASL пари: 163
Откъде е: От тук - от там...
Групи: Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.02.2005 21:20:20
При нас се получава едно разминаване.Чувала съм,че колкото по-млади са родителите ти,толкова по-добре те разбират.Но не винаги е така.Просто зависи от начина по който самия родител е възпитан и от това което му е насъдено от неговите родители.И младия родител може да има предразсъдъци и остаряло мислене.
Като бях малка се разбирах чудесно с майка си,споделях и всичко.С годините обаче нещата се промениха.Липсва доверие помежду ни,липсва топлота.Сега се караме почти за всичко.Правим проблем и от най-малките неща.Мисля,че е късно да оправим отношенията си.Много неща не мога да забравя и още ме болят.Много грешки допуснахме и двете и май не можем да си бъдем предишните приятелки.А за ден-два всички караници,обиди,скандали не се забравят.

Depressado
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Възраст: 35
Регистриран: 25.11.2004
ASL пари: 6
Откъде е: От село
Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.02.2005 01:24:14
Аз пък се разбирам страхотно с моите родители...просто не се виждам често с тях Усмивка Като назрее голяма пукотевица,излизам (преди предпочитах да гледам майка си с най-наглия поглед,който мога да намеря,което често я докарваше до нервна криза,а аз вътрешно си ликувах...бъркал съм,щото дори и аз не знам колко много я обичам). Ако пък ме скастрят,че дезертирам,оставам,изслушвам целия концерт от конски подцвилвания,кимам в знак на съгласие и после става пак по мойта.Но те вече са се успокоили и олелия повече няма Усмивка

niki_botec
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Мъж
Възраст: 25
Регистриран: 10.02.2005
ASL пари: 301
Откъде е: Deep,deep into the dark.....
Играчи, Приятелите на niki_botec
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.02.2005 19:41:44
За учението и оценките. Плачещ
И за това винаги говори баща ми а не майка ми.

горе
Преглед на ASL сайта на niki_botec Изпрати лично съобщение на niki_botec Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger Skype име
^FlY_LyLy`
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 30.09.2005
ASL пари: 32

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.10.2005 14:49:48
Хммм,най-често майка ми ми мрънка ,че нищо не съм свършила вкъщи,а по цял ден обикалям улиците,което не е точно така Сконфузен ,но......родители

joretost
Стар познат
Стар познат

Пол Мъж
Възраст: (скрита)
Регистриран: 20.10.2005
ASL пари: 35

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.10.2005 23:33:27
Моите родители постоянно ми се карат,че орделям много време на приятелката си,вместо на ученето.... Шокиран Шокиран Шокиран
горе
Преглед на ASL сайта на joretost Изпрати лично съобщение на joretost Изпрати писмо на joretost Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Страница 3 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©