НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Може ли да съществува любов по интернет? На страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  

Може ли да съществува любов по интернет?
Да
56%
 56%  [ 46 ]
Не
43%
 43%  [ 36 ]
Общо гласували : 82
Всички анкети

Автор Мнение
Xmax_girl
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 18.08.2003
ASL пари: 77
Откъде е: Варна

СтатусОфлайн

Може ли да съществува любов по интернет? 
Мнение Добавено: 19.08.2003 22:20:59
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Според мен-не. Все пак привличането не е само духовно, а и физическо! Не мислите ли?
горе
Преглед на ASL сайта на Xmax_girl Изпрати лично съобщение на Xmax_girl Изпрати писмо на Xmax_girl
misty
Мис Фана ме липсата
Мис Фана ме липсата

Пол Жена
Възраст: 32
Регистриран: 10.11.2002
ASL пари: 63
Откъде е: София
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.08.2003 23:18:32
И аз съм съгласна, че любов по интернет не може да съществува. Най-малкото, защото за да обичаш някой първо трябва да го познаваш, а интернет някак притъпява общуването и някои дребни, но важни подробности не могат да бъдат забелязани.

горе
Преглед на ASL сайта на misty Изпрати лично съобщение на misty Изпрати писмо на misty Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
bella_donna
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Възраст: 36
Регистриран: 01.10.2002
ASL пари: 6
Откъде е: Стара Загора
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.08.2003 04:16:03
Че що да не може.
Ако любовта съществува и извън И-нет. А той е просто средство за свръзка в даден момент.

горе
Преглед на ASL сайта на bella_donna Изпрати лично съобщение на bella_donna Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
mamuta
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
Регистриран: 26.08.2003
ASL пари: 285
Откъде е: Sofia
Групи: Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Що не? 
Мнение Добавено: 02.09.2003 09:20:24
Съгласен с Хубавата Дона Засмян
Все пак, за да се влюбя в някой човек на първо място трябва да го опозная. Е, по интернет това е напълно възможно. Естествено, че няма начин да знам дали това е иастинския човек, но мога да се влюбя в личността, за която се представя. С какво това е по-различно от случаите, когато някой се преструва, играе роли, и аз се влюбя в него/нея, но аз все пак не съм виждал истинския човек.
Интернето освен това позволява една връзка да се поддържа. Общуването, вярвам ще се съгласите е най-важното нещо в една връзка. Освен това, мога и да виждам човека, съвременните техниологии го позволяват.
Е, да няма да има физически контакт, но и това може да се уреди Засмян

Мимикрия
Гуспойца ASL
Гуспойца ASL

Пол Жена
Възраст: 34
Регистриран: 28.09.2002
ASL пари: 313
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Все на мен се случва... :'( 
Мнение Добавено: 02.09.2003 13:03:45
"Естествено, че няма начин да знам дали това е истинския човек, но мога да се влюбя в личността, за която се представя." :)))
- Ти откога не си ходил на куклен театър? :))
Маските са удобно камуфлажни и непрозирни дотолкова, колкото го позволява твоята наивност, дори глупост. Балон
"...някой се преструва, играе роли, и аз се влюбя в него/нея..."
- Интуиция.
"Все пак, за да се влюбя в някой човек, на първо място трябва да го опозная."
- Точно обратното. :))) Щом си проявил неблагоразумието да се влюбиш, значи изобщо не го познаваш. :) В интернАт единствената форма на близост, е възможността да се спречкаш с купчина осакатени думи.
---
Процеди с половин уста леля Дъмша. С дамска шапка

горе
Преглед на ASL сайта на Мимикрия Изпрати лично съобщение на Мимикрия Изпрати писмо на Мимикрия Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
mamuta
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Разби ме Мимикрия 
Мнение Добавено: 02.09.2003 13:47:01
Е, добре, разби ме. С мойте камъни, по мойта глава.
И все пак ...
Именно това казах, че се влюбвам, а всъщност не познавам истинския човек. Когато се влюбваш в някого обикновенно, поне при мен е така, си мисля, че съм видял нещо хубаво в него, тоест съм опознал част от него, в моя случай нея Усмивка
Това обаче в повечето случаи наистина чисто и просто показва моята глупост и самозаблуда, че толкова лесно мога да опозная един човек. И все пак, аз СИ МИСЛЯ,ЧЕ СЪМ ГО ОПОЗНАЛ. Това имам в предвид. Нима твърдите, че е невъзможно да се влюбиш в образ? Не ви ли се е случвало да се влюбите и после да разберете, че вашия любим в действителност е коренно различна личност по характер?
За театъра ...
Покажете ми друго същество, което да е по-склонно да се самозаблуждава и да бъде наивно от човека.
Дори и ние тука си мислим, че правим нещо кой знае какво с тази дискусия. Всъщност това не е ли просто поредния "сблъсък на осакатени думи"? Има ли смисъл от тази дискусия? Дори и да изложа всички възможни доводи, че интернет любовта е възможна, ако Мимикрия предварително е решила, че е точно обратното и не е готова да допусне, че и аз може да съм прав, т.е., че тя може да греши, тогава тя ще си остане на същото мнение. И обратното за мен.
Айде да не подхващаме темата с маските и самозаблудата, щото как ще ми докажете, че това, в което живеем и наричаме свят и действитеност е найстина действително?

Мимикрия
Гуспойца ASL
Гуспойца ASL

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.09.2003 14:32:00
Радостен Не отричам, че влюбването във виртуалното пространство е невъзможно:))) Влюбвала съм се. И сега отново съм влюбена. Засрамен И изобщо... безобразно недоразумение!!! :) Възмутително!
А конете с капаци винаги са ми били... причудливи:)
Действително е това, което е мислимо. :))) Щом си помислиш за него, щом позволиш да се прокрадне във въображението ти, щом проявиш творчество, то вече съществува. :)

горе
Преглед на ASL сайта на Мимикрия Изпрати лично съобщение на Мимикрия Изпрати писмо на Мимикрия Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
mamuta
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Лелеееееее 
Мнение Добавено: 02.09.2003 15:02:50
Добре, че за секса поне, все още си трябва физически контакт. Пък ако всичко, което си го представях беше реално, знаеш ли колко щеше да се е увеличило населението на България. А аз даже не си фантазирам чак толкова много, в сравнение с някои други хора. Бърборещ

Мимикрия
Гуспойца ASL
Гуспойца ASL

Пол Жена
СтатусОфлайн

Внимание, ръся глупости! При това съвсем невъзмутимо! 
Мнение Добавено: 02.09.2003 15:32:06
Не казвам, че е реално, а че съществува. :))))) Обличаш го в някакъв образ, форма. Мисълта е пластична- можеш да я огъваш, моделираш, придаваш аромат, качества, свойства. Жива е. Създаваш я.
Наскоро гледах по Discovery, че учените са се постарали да изобретят чудодеен костюм (почти водолазен), който е способен да превърне кибер- секса в реалност, посредством някакви сензори. Достатъчно е партнüорът, дебнещ зад монитора, да кликне върху даден бутон, и сензорите започват да вибрират и да загряват определени участъци от тялото. :)))) Веднага да се запасиш с такъв! Стига си мрънкал! :D

горе
mamuta
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Оферта? 
Мнение Добавено: 02.09.2003 15:36:39
Аз ще се запася, ама ти ще кликаш ли? Това на практика би отговорило окончателно на въпроса от темата.
Абе, вие другите, няма ли да се намесите?
Та, да ти намеря и на тебе такъв костюм, а?

gan
Администратор
Администратор

Пол Мъж
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.08.2002
ASL пари: 1580
Откъде е: ASL
Групи: Автори, Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Супер потребители
СтатусСкрит

Мнение Добавено: 02.09.2003 15:53:17
Имаше един сайт (преди година, две сега вече го няма) fuckmefuckyou.com или нещо подобно. Там се продаваха устройства за секс по Интернет.
Накратко устройството за мъже представляваше нещо като CD с дупка за член, а това за жени като CD с издаден вибратор...
Предполагам, че не са имали успех в продажбите :)

ПП Малко изместихме темата. Любов =!= Секс

гугъл оптимизиране - лесно откриване на вашия сайт
горе
Преглед на ASL сайта на gan Изпрати лично съобщение на gan Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер
mamuta
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Амиии Shershe la famme 
Мнение Добавено: 04.09.2003 10:14:55
Ако се върнете малко по-назад в разговора ще забележите, кой с най-голямо удоволствие се хвърли в темата за секас-а Учуден

Добре де, и аз имам участие, ама не бих, казал, че жените само гледаха. Пък само нас - мъжете ни обвиняват, че мислим само за секс. Подиграващ се

Мимикрия
Гуспойца ASL
Гуспойца ASL

Пол Жена
СтатусОфлайн

Слоновете помнят?! Чушки с дръжки! :))) 
Мнение Добавено: 04.09.2003 12:47:42
mamuta написа:
Добре, че за секса поне, все още си трябва физически контакт.

Много щастлив Гр-хм-м... прочистваме гърлото, заемаме патетична стойка, главата нагоре, дясна ръка- вдигната в непреодолимо желание да докосне синевата, глътваме корема, отново "гр-хм-м"...
... Разкажи защо "интернет любовта е възможна" след като общуването е половинчато. Разчита се на празнодумствата и умението да си закърпваш изречения, да ги завържеш с флüонга и да натиснеш enter. :))) В какво съзираш ти любовната омая? :D

"Сън беше всичко. Крал видях се в него.
Очи отварям - кралството ми де го?
"
У. Шекспир

горе
mamuta
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Ами иии 
Мнение Добавено: 04.09.2003 13:31:57
Виж аз по принцип имам малко по-комплицирана дефиниция за любов от общоприетото, но ако приемем за момент, че същността на любовта се съдържа в това да изпитваш онази особена тръпка, то тя се получава дори и само когато си в една стая с човека. Нали?
Е, същото може да се изпита и когато пишеш писмо на любимия човек. Дори и само процеса на писане на писмото ме изпълва с приятни и тръпнещи емоции, защото си представям, как тя го чете и какво ще си мисли и т.н. Съгласна?
ОК, не може ли същото да важи, че дори и повече ако си пишем множество малки писъмца и аз мога да чета реакциите и В МОМЕНТА. Най-малкото се е случвало. В такъв случай просто ще говорим за платонична любов. знам една истинска история за подобно нещо. Ако искаш ще ти я напиша. Мноооооооооооого е романтична. Засрамен

Мимикрия
Гуспойца ASL
Гуспойца ASL

Пол Жена
СтатусОфлайн

Може би темата се изчерпва само с анкетата. Еднозначно. 
Мнение Добавено: 04.09.2003 18:05:24
mamuta написа:
... онази особена тръпка се получава дори и само когато си в една стая с човека. Нали?
Е, същото може да се изпита и когато пишеш писмо на любимия човек.

Доколко едно изсечено от клавиатурата "обичам те" може да се превърне в усещане? И как така ще си позволиш да усещаш едно подобно, покосено от бобонна чума (бутонно), "обичам те"? Кое прави така, че думите да не са просто купчинка от прегорели шлюпки и пресовано кюспе?

P.S. Най- хубавото на пубертета е, че... само с един рязък замах на томахавката си мислиш, че си разфасовал всички чувства, които те вълнуват, и че можеш да ги вземеш в шепа, за да им направиш дисекция отблизо. След което уж всичко е малко по- ясно. Думите са томахавки. Вероятно касапи се срещат не само сред пуберите.

Хайде, разказвай ми приказки. :)))

горе
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  следваща
Страница 1 от 6

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©