ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Правите ли секс по време на Менструация На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Секс за печат
Предишна тема :: Следваща тема  

Правите ли секс по време на менструацията?
Да, много го ми хареса
23%
 23%  [ 16 ]
Да, но неискам повече да го правя
17%
 17%  [ 12 ]
Не, но искам да опитам
11%
 11%  [ 8 ]
Не, не искам и да пробвам
47%
 47%  [ 33 ]
Общо гласували : 69
Всички анкети

Автор Мнение
Kavalera
Слабо активен
Слабо активен

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 06.10.2002
ASL пари: 0
Откъде е: Кюстендил

СтатусОфлайн

Правите ли секс по време на Менструация 
Мнение Добавено: 22.08.2005 20:37:54
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Здравеите! Искам да ви попитам дали често правите секс, когато сте в цикъл. Ако да, харесвали ви? Как и къде го правите? Със или без презерватив и много ли се цапате? И знаете ли дали такъв секс е опасен и вреден?

marta
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 21.10.2004
ASL пари: 85
Откъде е: София
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.08.2005 23:01:02
Доколкото съм запозната секса по време на цикъл не крие рискове. Дори на момичетата като че ли тогава им се иска най-много Учуден Аз съм правила секс по това време, с презерватив, но преди това пия витамин С и нямам никакви проблеми. Колкото за мястото - както дойде...Останах приятно изненадана, че момчето изобщо не се притесняваше, а все си мисля, че цилътът действа отблъскващо...

Веси
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 12.05.2004
ASL пари: 6

Групи: Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.08.2005 14:50:36
Ами случвало ми се е, не смятам, че има нещо опасно, страшно или неприятно, макар че ако мога бих го избягвала, защото малко или много си ограничен и трябва да внимаваш. Радостен
горе
Преглед на ASL сайта на Веси Изпрати лично съобщение на Веси
Cless
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
Възраст: 33
Регистриран: 10.10.2002
Откъде е: Казанлък\Пловдив

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.08.2005 18:14:27
Ако питате мен момчетата не са толкова песимистично настроени към секса по това време. Момичетата май повече се притесняват да не изцапат обстановката... и май съм прав Подиграващ се
горе
Преглед на ASL сайта на Cless Изпрати лично съобщение на Cless Изпрати писмо на Cless Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
marta
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.08.2005 19:20:09
Така е. Давам за пример повечето от приятелките ми, които са възпитани, че това е нещо гадно, гнусно, отблъскващо, мръсно...А всъщност това е признак, че си здрава и готова за оплождане Намигащ

^_tweety_^
Мис Потайност
Мис Потайност

Пол Жена
Регистриран: 07.10.2002
ASL пари: 6
Откъде е: Бургас
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.08.2005 20:27:04
Ами точно по време на менструация е доста малко вероятно да си готова за "оплождане" ... По-скоро някъде около седмица по-късно...

Секса по време на менструация не е "опасен", но естествено крие своите рискове предимно от хигиенична гледна точка... В тези дни от месеца организма се освобождава от нещо излишно и през това време е изключително податлив на инфекции...

Затова моето мнение е, че по принцип няма нищо лошо в това, ако и двамата партнъори го искат и не се притесняват, но все пак трябва да се внимава за замърсявания, които могат да доведат до инфикции...

Поздрави!

marta
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.08.2005 23:00:33
^_tweety_^ написа:
Ами точно по време на менструация е доста малко вероятно да си готова за "оплождане" ... По-скоро някъде около седмица по-късно....

Аз исках да кажа, че самата менструация ( да се разбира първият път, когато това стане) е признак , че тялото ти се развива и вече си (почти) готова Намигащ

Дива Орхидея
Слабо активен
Слабо активен

Пол Жена

Регистриран: 29.05.2005
ASL пари: 5

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 31.08.2005 22:42:54
Правила съм, но гледам да избягвам такива ситуации... не знам... не се чувствам особено комфортно. Къде ли... ами през първите 2-3 дни под душа, после може и в кревата :) Без презерватив (отдавна не използвам такова нещо - имам постоянен партнüор и пия ОК). Не, не се "цапам" много, даже бих казала почти никак. Не е опасен и вреден, но все пак е добре да имаш предвид, че по време на менструация жената е по уязвима откъм възпаления на половите органи, гъбички и болести предавани по-полов път, така че ако не разполагате с баня и не можете да си осигурите необходимата хигиена по-добре пропуснете Намигащ
горе
Преглед на ASL сайта на Дива Орхидея Изпрати лично съобщение на Дива Орхидея
seksi_kote_f
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 26.10.2005
ASL пари: 20
Откъде е: varna

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.10.2005 13:50:06
Да правила съм го и не ме срам да си го кажа чувството е едно и също когато нямаш.Аз по принцип като съм неразположена го права в банята
горе
Преглед на ASL сайта на seksi_kote_f Изпрати лично съобщение на seksi_kote_f Изпрати писмо на seksi_kote_f ICQ номер
sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 28.10.2005 22:47:05
Само един единствен път Петко се жертва (той поиска) а на мен ми беше доста некомфортно,но в крайна сметка всичко се подреди (пък и ми беше последен ден). Но ако мога да го избягвам ще го избягвам
горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
Jovana
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Регистриран: 07.08.2004
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.10.2005 01:33:28
Случвало ми се е,но лично на мен не ми хареса.Едва ли ще го направя отново,малко гнусна работа е това за мен.

Mila
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Регистриран: 19.09.2002
ASL пари: 28
Откъде е: твърде много станаха

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.10.2005 04:30:05
И аз знам,че по това време си по уязвим към болести и може да се получи някаква инфекция. Но шанцовете не са толкова големи.Все пак и тогава организма ти се пречиства. Според мен иначе няма нищо лошо или пък срамно,защото това е нормално нещо при всяка жена и особено ако си с един партнъор дълго време той трябва да свиква с тази мисъл също и ти.Въпреки, че в повечето случай на мъжете(момчетата) не има прави никакво впечатление.И доколкото знам през този период ти си малко повече възбудена от обикновенно.Аз съм го правила веднъж по време на цикъл и с презерватив, но лично аз не се чувствам някак си комфортно и гледам да избягвам това време от месеца за такива неща Усмивка

skoklio
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена

Регистриран: 29.07.2005

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 15.11.2005 22:58:31
ами правила съм го 2-3 пъти и то ми бяха последните дни!само 1 път без презерватив!не ми беше особено приятно!
горе
Преглед на ASL сайта на skoklio Изпрати лично съобщение на skoklio
zvetenze
Много активен
Много активен

Пол Жена
Регистриран: 26.10.2002
ASL пари: 31
Откъде е: Бургас/Варна

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.11.2005 10:04:32
Правила съм го...какво да ти кажа средна работа. Веднъж страшно много ми хареса ...друг път изобщо. И с презерватив и без...все същата работа. Не искам повече да го правя защото е вредно. Така четох поне в една статия. По време на менструация женския организъм е изгубил способността си до голяма степен да се защитава от болестотворни организми и така по време на секс партнüора ти може да ти причини някоя инфекция. На мен Слава Богу не ми се е случвало.

ивка
Познат потребител
Познат потребител

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 23.10.2004
ASL пари: 2

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.11.2005 19:23:01
По принцип не правя. Но веднъж тъкмо вече ми свършваше в рамките на няколко часа нямах нищо и решихме с приятеля ми да действаме :))) Но уви не ми беше свършило- бяха само няколко капки-но беше накакси гадно подтискащо. Е,поне за мен.

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Секс  
На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Страница 1 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©