ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Първата или последната любов е по-хубава? На страница 1, 2  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

Групи: няма
СтатусОфлайн

Първата или последната любов е по-хубава? 
Мнение Добавено: 22.01.2008 12:33:07
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Видях тази темичка в едно друго форумче Засрамен и ми се стори интересна. Та какви са предимствата и недостатъците на първата и последната любов? Кое е незаменимо и от кое винаги ни се иска да се отървем и да не изживеем?
горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.01.2008 13:20:46
Последната, според мен е най-хубава, защото при първата още се учим да обичаме - по-инстинктивна и чиста е, но не мога да кажа, че е пълноценна!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.01.2008 13:52:59
Първата любов е най-хубава, когато се превърне и в последна.
Най-истинска, най-всеотдайна, най-страстна и най-съкровена.
До толкова съм компетентна. Смеещ се

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.01.2008 14:04:31
За птичето в клетка, красота и широтата на света стига до нейните стени! Не ме разбирайте погрешно, обаче! Може би свободата на нейните събратя има твърде висока цена, а понякога и ненужно висока... Учуден Така, че подкрепям мнението на Ечи! Радостен

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.01.2008 14:20:12
Само искам да допълня, че качеството на любовта се гради и дължи не на поредно случване, а на отдаването и приемането (духовно и физически във всичките им измерения на взаимоотношенията между половете).
Който е познал пълнотата на чувството "единствено на теб отдаден/а" ще ме разбере.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.01.2008 23:25:52
Според мен всяка настояща любов е най-голямата, така че е логично да смятам, че последната е най- хубава. Първата, колко и невинна и красива да е била, с времето избледнява и в съзнанието ти остава всичко друго, но е и любовта, която е горяла някога. Но пък със сигурност тя е най- забавна. Смеещ се
горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.01.2008 07:42:23
Когато срещнеш истинската и се обречете във вечна вярност, ще разбереш какво имаме в предвид с Ечи! Радостен

горе
GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Възраст: 37
Регистриран: 08.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: Пловдив майна:)
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.01.2008 08:19:24
Аз от скромния си опит съм заключил, че мъжете и жените имат малко различни философии по въпроса: за мъжа е по-важно да е първи, а за жената - да е последна:)

vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.01.2008 08:23:03
Да, така е, но надали на някой мъж ще му е много приятно ако в по-късен етап бъде тактично ''заменен'' с някой друг, по-заслужаващ според момичето индивид. Намигащ

Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.01.2008 10:56:20
GAG написа:
Аз от скромния си опит съм заключил, че мъжете и жените имат малко различни философии по въпроса: за мъжа е по-важно да е първи, а за жената - да е последна:) ...

А аз от своя скромен опит съм заключила, че и за двата пола е най-приятно да е едновременно и първи/първа и последен/последна.
Не че виждам лошо в това да има място за сравнение, нито грях в това да си в търсене на най-подходящия/подходящата, но в голямото разнообразие и дългото търсене се похабява душевното, а то оказва най-силно влияние за здравината и качеството на връзката.
Вярно, че оредяват случаите на успех от първи опит, но това не значи че такъв шанс не съществува.
Смеещ се

Дени Ко
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Регистриран: 05.11.2004
ASL пари: 163
Откъде е: От тук - от там...
Групи: Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.01.2008 11:07:42
Първата любов въобще не е любов (в повечето случаи). Малко по-късно го разбираш. Предполагам, че последната е по-хубава. Като дойде ще ви кажа.

Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.01.2008 11:15:24
Най-хубава е любовта която ти е достатъчна за цял живот.
Откъде си сигурна Дени че това не може да бъде точно първата любов?
Все пак става дума за любов, не за мимолетно увлечение.

vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.01.2008 11:19:56
Аз също мисля, че може първата да остане и последна любов... Не че знам от опит, Радостен просто си го мисля и си създавам някакви теорий. Наистина впоследсвтие се разбира дали това е било любов или само увлечение, но не значи задължително, че не е било истинско.

nadejda_tsenova
Мис ASL 2008
Мис ASL 2008

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 20.02.2006
ASL пари: 123
Откъде е: Бургас
Групи: Играчи, Модератори, Приятелите на marissa_cooper
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.01.2008 07:32:16
Не е в мой интерес да съм първата за едно момче. Той тогава е много неодялан, няма опит, прекалено самоуверен или потиснат е, в мнението си за връзки с другия пол се ръководи от това, което е чувал от "компетентни" връстници. Добре е мъжът да е имал 2-3 връзки, за да се е научил да обича както е необходимо и да има известен опит. По-сигурно ми е така. Разбира се, не трябва да е дон Жуан с безчет момичета зад гърба си, защото ако е бил с толкова много жени и не се е заседял с никоя, много е вероятно грешката да е в неговия телевизор.

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.01.2008 10:54:45
Наде, не мисля, че това дали един мъж има много опит с жените го прави по- подходящ за връзка. Всичко е относително и нищо не е определящо. Смеещ се Разбира се, сигурно е по- възможно да е по- качествен ако е натрупал опит, но щом има мъже на по 30 години, които нямат никаква идея как да се държат значи положението е безнадеждно.
Аз и в двете си връзки бях първа за приятелите ми. В първата си бяхме първи един на друг във всичко, но отношението и отговорността му бяха повече отколкото на повечето "опитни" момчета, които виждам около себе си. За сегашния ми приятел връзката ни е първата му сериозна до сега. И ми е малко трудно пизнавам си... Учуден

горе
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2  следваща
Страница 1 от 2

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©