НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Съвети за начинаещи ;) На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Възраст: 24
Регистриран: 18.12.2007
ASL пари: 166
Откъде е: from the place from where noone comes BACK!
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Съвети за начинаещи ;) 
Мнение Добавено: 02.01.2008 21:26:27
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Здравейте! Аз съм Алекс на 13 :) и нищо не разбирам от любов и момичета! Може би е защото не мога да си харесам никоя! Веднъж си харесах една от Русия ама нямах шанс тя си замина:).
А щом си харесам някоя и съм на ръба да кажа: "I love you!", всеки път намирам нещо, дето не ми харесва в нея и така остава .... Казвайте какво да правя, че само гадже не съм имал и ми е интересно какво е чувството!
Харесвал съм си много момичета, ама само такива по ТВ и повечето са на 15-20 години :))

горе
Преглед на ASL сайта на Mage Изпрати лично съобщение на Mage Изпрати писмо на Mage ICQ номер Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.01.2008 09:13:51
Не търси идеалната - такава няма създадена по default! Трябва сърцето да ти я посочи, не очите! Едва тогава тя ще стане идеална и неповторима (разбира се САМО ако намериш подходящ момент да и го кажеш)! Запомни едно - колкото и очевАдно и логично да ти се струва нещо, не намериш ли думи да и го кажеш, тя няма да ти обърне внимание! И гледай да не вземеш някой приятел "за кураж" с тебе! За някои неща не е нужна публика!
Ако избираш с очите, ще ти кажа една поговорка: "Очи пълни - ръце празни!" Много щастлив

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.01.2008 13:03:23
Е то моето сърце... то само тупка в мен нищо друго не прави :))) А и ... абе не мога да намеря!
горе
Преглед на ASL сайта на Mage Изпрати лично съобщение на Mage Изпрати писмо на Mage ICQ номер Skype име
stoichoa
Кибик
Кибик

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 02.01.2008
ASL пари: 0
Откъде е: София

СтатусОфлайн

Съвети за начинаещи ;) 
Мнение Добавено: 03.01.2008 20:42:16
Алекс, не знам дали въобще съм правилния човек, който да дава съвети, но все пак ще опитам, тъй акто виждам, че никой не се включва:)
1. Любов между двама души е състояние, в което и двамата са готови да правят компромиси с дадени действия и бездействия само и само да съжителстват заедно продължително време. На 60 % от хората които се бракуват си мислят, че има любов в техните отношения - само че грешат:)
2. Думите "Обичам те" - се произнасят със сърце и от сърце. Когато харесваш дадено момиче, но все пак нещо те дразни в нея - може просто да казваш "о, колко те харесвам" и там подобни - това всичко ако искаш да си честен с жените, но ако искаш да станеш обикновен флиртаджия може да си им казваш колко много ги обичаш:) и те да ти вярват:) . Аз лично досега съм ги прозинасял само пред две жени:) А любовта ще я разбереш наистина като почне сърцето ти да тупка като тъпан на сватба:)
3. Препоръката ми е първото ти гадже да е просто едно симпатично момиче и то да си го хванеш през ваканцията - я на морето, я на планина и т.н. защото ако ти е от обкръжението с приятелите със сигурност ще загубиш някой приятел/ка
4. За препоръчване е някое момиче с опит, дори ако е и по-голяма от теб ще е по-добре.

Това е според мен:) дано да не съм те объркал и дасъм ти бил полезен:)

По-добре е да знаеш от всичко по малко, и когато ти се наложи да можеш се развиеш до съвършенство в дадена област. Когато знаеш от едно много винаги ще упреш до приятели, които по еидн или друг начин ще те прецакат.
горе
Преглед на ASL сайта на stoichoa Изпрати лично съобщение на stoichoa Посещение на сайт на този потребител извън ASL
Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 10:21:26
Мерси много. :) То моя най-добър приятел също си няма гадже затова сега лятото ще ходим заедно на летен лагер и ще търсим Радостен !
горе
Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 12:23:12
Давайте още съвети!
горе
sladkoto_mace
Мис Таен Агент
Мис Таен Агент

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 28.01.2006
ASL пари: 18
Откъде е: Благоевград
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 13:08:04
Mage написа:
Мерси много. :) То моя най-добър приятел също си няма гадже затова сега лятото ще ходим заедно на летен лагер и ще търсим Радостен ! ...
И какво ще търсите? Любов?! Любовта сама ще те намери, няма нужда да я търсиш Намигащ

*За Тези Които Някога Съм Обичала Бих
Направила Всичко.....Но Не и Да Ги Обикна Отново.....**
горе
Преглед на ASL сайта на sladkoto_mace Изпрати лично съобщение на sladkoto_mace Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 13:54:25
sladkoto_mace написа:
Mage написа:
Мерси много. :) То моя най-добър приятел също си няма гадже затова сега лятото ще ходим заедно на летен лагер и ще търсим Радостен ! ...
И какво ще търсите? Любов?! Любовта сама ще те намери, няма нужда да я търсиш Намигащ ...

По думите ти бас ловя, че сега имаш гадже! Готин Нали? (Вече съм експерт в областта)!
А и де да знам какво ще търсим! Аз да не съм ти Ванга?!

горе
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 14:43:12
Не е нужно да си има гадже, за да ти го каже това. Намигащ Наистина е така, поне при мен. Търсиш, търсиш и нищо не намираш, а когато си най-отчаян, тя самичка те намира. :) Не бързай за никъде, няма смисъл от това. Идва си му времето в един момент на всичко. Най-важното е да се научиш да разбираш срещуположния пол, това май е най-големият проблем и на момичетата и на момчетата. Учуден

Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 16:45:13
vili-sweet написа:
Не е нужно да си има гадже, за да ти го каже това. Намигащ Наистина е така, поне при мен. Търсиш, търсиш и нищо не намираш, а когато си най-отчаян, тя самичка те намира. :) Не бързай за никъде, няма смисъл от това. Идва си му времето в един момент на всичко. Най-важното е да се научиш да разбираш сре ...

Хехе! Ама аз въобще не бързам! Само ми е интересно! Мисля че за една две седмици ще ми стане тъпо! И си много права, нищо не им разбирам на момичетата! Какво е това да пазаруваш 6 часа и да купиш целия Mall of Sofia?! Шокиран Или пък това гримиране и обличане по 2 часа??!?!?! Няма да се примиря!

горе
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 16:54:16
Ще трябва да се научиш и на отговорност към човека, който ти е доверил чувствата си! Това не е някоя игра, която като ти омръзне я изтриваш от харда! Момичето, което е повярвало на думите ти, може жестоко да нараниш, ако просто си поиграеш с нея и я зарежеш (или се похвалиш на всички твои приятели какво сте правили) Бърборещ

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 17:07:10
Не се бях сетил! Ама аз, каквото съм зомби(цъкам на ПС-то) никоя няма да ме вземе :) Сконфузен
горе
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 17:52:24
Ще се наложи да намериш повече време за нея! Бъди откровен - ако тя знае, че прекарваш много време пред ПС-то няма да се почувства излъгана! Ако пък на теб ти хареса и започнеш да и отделяш повече време, още по-добре! Любовта иска жертви! Намигащ

горе
Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 18:10:53
Ем... Аз съм пред PС-то защото по цял ден тъпея особено през тази ваканция!
горе
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2008 19:42:57
1. Ако наистина има нещо, няма хич да ти омръзне бързо, повярвай ми. Намигащ
2. Сега играеш много на ПС - то, като малък си си играл с колички, но и това ти е омръзнало, нали. Ще дойде време, когато ще има някое момиче, много по-важно от компютъра. Усмивка
3. Вярно, че повечето момичета обичат да пазаруват с часове, но не всички. Смеещ се Колкото и да не ти се вярва, има такива, аз съм една от тях. Усмивка Мразя да ходя с други момичета, защото винаги се мотаят много и ненавиждам безцелното шляене. Като реша да си купя нещо отивам, харесвам си и толкова. Така че не е толкова безнадеждно. Намигащ
4. Това гримиране и контене по 4 часа обикновено е заради някой представител на твоя пол. Ако не заради определен, то тогава за да изглеждаме добре в очите на всички. Много щастлив Но и тук си има изключения, има момичета, които мразят да се оправят по много време. Пък и ще видиш, че когато си влюбен, всички недостатъци на половинката ти изглеждат дори сладки. Намигащ

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница 1, 2, 3, 4  следваща
Страница 1 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©