НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Наказание за копиране на чужди произведения. На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Възраст: 23
Регистриран: 22.07.2006
ASL пари: 113
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.07.2007 16:01:10
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
viv28 написа:
Ванилия вече каза, че тази потребителка има вече 5 или 6 наказания. До кога да чакаме да се научи и поправи? Не вярвам че има такова желание. ...
Оу, да. Не видях мнението на Ваня. Сори. Сега вече и аз мисля че трябва да се изгони.

А може ли само да кажете кои произведения са копирани или кои произведения са нейни, та да знам дали има поне малко талант момичето. (не искам да ставам нахална. Ако не ви затруднява кажете. Не ви карам.)

горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
viv28
Мис Мери Джейн
Мис Мери Джейн

Пол Жена
Възраст: 43
Регистриран: 04.04.2005
ASL пари: 6
Откъде е: Пловдив
Групи: Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.07.2007 17:15:41
Аз лично не намерих две само, от къде са, но това не ги прави нейни.

За добрият човек не е нужно да има добри закони, за да се държи добре!
горе
Преглед на ASL сайта на viv28 Изпрати лично съобщение на viv28 Изпрати писмо на viv28 ICQ номер Skype име
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 13.06.2007
ASL пари: 0

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 17:43:39
Темичката й вече я няма - изтрили сте я нали? Нищо чудно... Може и аз да не съм я видяла де, щото съм си "недоскив". Тъкмо смятах да видя дали е копнала и мои стихчета. Както и да е, аз винаги давам втори (...пети, шести...) шанс на хората, но им намирам начин да спечелят "червена точка". Смятам че е ужасно да си присвояваш заслугата и да обираш лаврите, които се полагат на другите, но моля ви, не я гонете! Щом все пак сама не се е отписала от АСЛ-бг, може и да се поправи! Според мен е справедливо да я глобите с около 500-1000 АСЛ-пари и да й забраните да пише в клуба за половин година. Има разлика между наказание и изгонване. Нека не се стига до второто. А ако пак покаже, че правилата не важат за нея...тогава правете каквото искате - аз няма да се меся! После ще ми кажете какво сте решили, нали? Искам да съм в крак с новините! Намигащ
горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
vanilia_1
Мис Сладкишче
Мис Сладкишче

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 30.03.2006
ASL пари: 230

Групи: Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 19:21:21
mir4etyyyy написа:
Темичката й вече я няма - изтрили сте я нали? ...

Ей я темичката й.
Айде сега, чак от сайта на никого не е крала стиховете, твърде очевадно е де.

mir4etyyyy написа:
Щом все пак сама не се е отписала от АСЛ-бг, може и да се поправи!

Ама разбира се - що ли не чакаме всеки който нарушава правилата сам да се отпише от сайта, а? gan, моля те, вземи го под въпрос.

Тук не става дума, за това че е писала неграмотно (май и за тва има наказание, ама хайде), ами че е лъгала всички - не само потребителите на този сайт, ами и истинските автори си нямат и на идея какво е правила тя, под носа им.
До кога мислите тя щеше да си качва стихчета? Докато се разкае ли? Ми да взема да си отбележа в календара кога ще е този ден, щото от цялото й поведение не личи тя да се разкайва или да има и най-малкото намерение да си промени поведението.

Щом е избрала така да действа, ми и ние ще действаме както ни харесва.

Click here to see me naked!
горе
Преглед на ASL сайта на vanilia_1 Изпрати лично съобщение на vanilia_1
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 19:30:52
Е, стига де! Не бива така! Не може всички да действаме както си искаме. Трябва ли да бъдем като нея? Трябва ли да нарушаваме правилата? Не. И все пак, съгласна съм - всеки, който ги нарушава трябва да си бъде наказан, НО НЕ И ИЗГОНЕН! Е, не аз решавам, но... не мисля че трябва да се ГОНЯТ хора, нали надявам се, всички искаме сайтът да е известен, да е с много потребители, а не замрял, неизвестен, с двама-трима? Пък и не ми се вярва, че всеки, който е нарушил правилата, макар и няколко пъти, е бил изгонен....
горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
vanilia_1
Мис Сладкишче
Мис Сладкишче

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 19:42:26
Ми не виждам с кои наши действия ще нарушим правилата, но щом казваш.

mir4etyyyy написа:
Пък и не ми се вярва, че всеки, който е нарушил правилата, макар и няколко пъти, е бил изгонен....

Пак казвам, че не става въпрос за подмяната на няколко буквички в нейните мнения, ами за сериозно провинение, което засяга авторските права!

Когато се регистрирате вие се съгласявате да спазвате Правилата на този сайт, а щом не го правите бивате наказвани. (Тя вече е била наказване и то неведнъж, така че стига по този въпрос)
Щом пък не разбирате от наказание, се стига до крайна мярка, а тя е изгонване.

горе
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 19:46:35
И сега какво? Изгонихте ли divo_kote?
горе
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 20:48:39
Мира, имала е време да се поправи. Щом не го е направила до сега няма и да го направи! Тя никога няма да се отпише от сайта, а ще продължава да лъже! Аз толкова й се възхищавах, а то.....за нищо! Мн ме е яд!!!!! Сърдит
горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 21:12:32
Ама изгонихте ли я или е просто, както пише, "Строго наказана"
горе
Pesho_az
Мистър ASL 2008
Мистър ASL 2008

Пол Мъж
Възраст: (скрита)
Регистриран: 26.07.2004
ASL пари: 962
Откъде е: ПЛОВДИВ
Групи: Играчи, Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 21:31:33
Поради всички горе изброени причини, аз също съм за изгонване. А за други потребители, да се стига най-много до две предупреждения за "тренировката copy - paste", като второто да вече изгонване.

Обичам да обичам и мразя да мразя
горе
Преглед на ASL сайта на Pesho_az Изпрати лично съобщение на Pesho_az Изпрати писмо на Pesho_az ICQ номер Skype име
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.07.2007 09:40:08
Не схванах мн предното мнение ама го разбрах горе-долу. Ето какво ще кажа: То вече е имало предупреждения преди ами и наказания! Но момичето продължава и продължава! Няма да я оставим да ни върти всичките на малкия си пръст я!
горе
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.07.2007 18:00:22
Здравейте.
Не зная какво може да е достатъчно като наказание, но доколкото разбирам потребителя който си е позволил да плагиатства е получил многократно предупреждение, но не се е замислил и не си е вземал поука.
Трябва ли да го чакате сам да се засрами и да каже Извинявайте.
Не мисля.
Аз примерно, бих се почувствала много зле, ако съм харесала нейните творби, възхищавала съм се, писала съм "браво", "прекрасно" "можеш го" и т.н. и в един момент да разбера че всичко е било измама, грозно е, много грозно.
Не желая да казвам как да постъпите с този потребител, защото в случая съм пристрастна - "Меню:)" и "Като в приказките" са мои стихове и не бих желала някой да мисли че е лично разчистване на сметки.
Постъпете както смятате за добре и както е най-правилно за спокойното общуване в сайта.

Поздрав и усмивка от мен.

горе
Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
vanilia_1
Мис Сладкишче
Мис Сладкишче

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.07.2007 08:46:57
Пускам това по молба на divo_kote:

divo_kote написа:
"Ванилия вече каза, че тази потребителка има вече 5 или 6 наказания. До кога да чакаме да се научи и поправи? Не вярвам че има такова желание. ..."това са грешки за правопис защото не се справях много добре с клавиетурата а не са лъжи спрямо някой а колкото до решението "временно наказан" добре но нежелая да го коментирам,а идеята за анкетата е много гадна,защото ако ти примерно сбъркаш (казвам примерно) няма да ти е приятно ако някой прави за това анкета.Незнам какво си проверила и се извинявам,но имам обяснение и то е,че АЗ от полувин година не съм влизала в този сайт,а братовчетка ми е влязла от мое име и ги е пуснала тя без да мисли за последствията.Сега съм се погрижила това да не се повтори и моля това мое изказване да се вземе под внимание и да бъде пуснато в страницата с "анкетата за която благодаря,че не е направена".Защото аз сега си сядам на компютъра и имам наказание и незнам си още какво.Много се извинявам и от името на братовчетка ми след като и обясних какво е направила!Благодаря предварително!Надявам с да ме разберете извинявам се още веднъж и наистина бих желала това да се пусне в онази страница много съжелявам за грешката!

горе
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.07.2007 09:20:27
Здравейте.
Дано не ви досаждам с постояните си изказвания и не се меся прекалено много (все пак съм нова тук и може би не е редно да съм толкова активна :) ), но наистина съм заинтригувана от случая с този потребител divo_kote .
Копирането с цел измама и плагиатството е неприятно нещо, време е вече всеки да разбере, че съществува опция в която пускаш текста в търсачката и веднага можеш да видиш - кога, къде и от кой е пуснат текста. Но това е игра на котка и мишка, не е нужно да се стига до там.
Ако грешката (с копираните текстове) наистина не е нейна, ако останалите и провинения (допускане на правописни грешки доколкото разбирам) не са нещо много сериозно, може би трябва да има "амнистия" :). Не зная подробности, нито докога е наказанието, това е само едно мое мнение.
Вярвам в доброто и го търся в другите. Дано не съм на грешен път.

Поздрав и усмивка за всички.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество  
На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Страница 2 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт