НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Творчеството на lovely_D На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
lprullz
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 27.07.2007
ASL пари: 58

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.08.2007 14:49:05
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Стихотворенита са страхотни направо! Май притежаваш дарба, ама в една тема видях как критикуваш чужди стихотворения и е малко странно... Както и да е! Важното е, че ти наистина го можеш. Пиши по- често, за да си доразвиеш дарбата Смеещ се !

lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Възраст: 23
Регистриран: 22.07.2006
ASL пари: 113
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 15.08.2007 14:39:05
lprullz написа:
Стихотворенита са страхотни направо! Май притежаваш дарба, ама в една тема видях как критикуваш чужди стихотворения и е малко странно... Както и да е! Важното е, че ти наистина го можеш. Пиши по- често, за да си доразвиеш дарбата Смеещ се ! ...
Благодаря ти! Ам...аз бях измислила едно стихотворение и го бях записала на лист, но го изгубих и сега не си спомням какво беше! Изморен
горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
lprullz
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 27.07.2007
ASL пари: 58

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.08.2007 20:33:53
Еее, бива ли така Изморен ? Сигурна съм, че пак ще съумееш да измислиш нещо оригинално като предишните ти творения Радостен !

lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.08.2007 01:46:42
Аз сега пиша нещо като разказ само, че е доста дълъг и май ще стане роман. Засмян Като го свърша ще го публикувам непременно!
горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 13.06.2007
ASL пари: 0

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.09.2007 13:53:29
Хмммм.... Май днес нямаш муза, а? Плийз, публикувай скоро нещо, толкова харесвам стиховете ти!
горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.10.2007 21:24:58
Ох аз каквото и да напиша все го забутвам някъде. Тъжен Ама сега съм хванала едно стихче и скоро ще го довърша. Любовно е и е много хубаво, аз много си го харесвам. Усмивка

А разказа... майка ми без да иска е изхвърлила листовете. Изморен

горе
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.10.2007 10:33:16
Ох.... познато ми е. Майка ми е по-лоша и от прахосмукачка! Само да намери нещо, дето според нея не си струва да бъде пазено, и го изхвърля!
горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
monika_f_123
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 24
Регистриран: 14.06.2006
ASL пари: 18
Откъде е: ВарнЪъ
Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.10.2007 20:36:19
Ууу,доста добре!!!Браво Ди...а казваш че си само на 11... Учуден Много си добра в тази област!!!Гледам все по-хубави неща пишеш!! Усмивка Бравос много!!!
горе
Преглед на ASL сайта на monika_f_123 Изпрати лично съобщение на monika_f_123 Изпрати писмо на monika_f_123 Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.10.2007 20:29:24
Мерси, Моника! Усмивка Стихотворението е почти готово. Може би утре ще го публикувам, ако се сетя, че сега точно не сядам много на компютъра.

Мирче, явно с тебе много си приличаме! Смеещ се

горе
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.05.2008 19:52:11
Хей.... очаквам с нетърпение новите ти произведения!
горе
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.02.2009 01:08:44
Мале, хора, от кога не съм влизала тук? Направо ми е хипер странно... Ех спомени, спомени! Смеещ се Повечето момичета, с които се бях сприятелила вече не посещават често сайта, също както и аз. Все пак се надявам някой да ми прочете новия ъъъ... боклук! Много щастлив Ам... аз сега на любовна вълна съм го ударила...незнам защо... та ще си напиша новото така да се каже... "произведение"! То не е едно, много са, но съм ги изпогубила...това го написах преди около час, така че си е чистак ново! Много щастлив Плс, след като го прочетете...напишете коментарче, искам да узная мнението ви! Усмивка

*****Ъъъ...няма име...моля ви се, предложете нещо!*****

Какво направи ти със мен, кажи!
Нима ми наговори куп лъжи?!
Казваше,че ме обичаш, нали?!
Защо тогава сега ме боли?!

Спиралата се стича по лицето,
тя тече от моите очи
а болката изгаря ми сърцето
и от мен текат сълзи!

Искам да бъде както преди,
искам весели да са моите очи!
Но какво правя аз сега...
Отчаяна и тъжна съм, искам да умра!

Любов ли е това?
Не, разумът друго говори!
Но сърцето казва: Любов е, да!
То със разумът спори!

И така, по лицето ми спиралата се стича...
Но ти не знаеш това, нали?!
На любов това ми прилича,
0, разум, прости ми, прости!...

горе
viv28
Мис Мери Джейн
Мис Мери Джейн

Пол Жена
Възраст: 43
Регистриран: 04.04.2005
ASL пари: 6
Откъде е: Пловдив
Групи: Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.02.2009 00:17:42
Радвам се да те видя отново тук, но не се радвам на поста ти. Чудех се как да го редактирам, така че да не го трия, но още повече се чудех, защо публикуваш нещо, което наричаш "боклук"??

За добрият човек не е нужно да има добри закони, за да се държи добре!
горе
Преглед на ASL сайта на viv28 Изпрати лично съобщение на viv28 Изпрати писмо на viv28 ICQ номер Skype име
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.02.2009 23:07:20
Ам... аз просто се...ъъъ...пошегувах... иии това...
Произведението е мое, ако го редактираш или направиш някаква промяна в стихотворението, то вече няма да е мое, а твое... Не знам дали има нови правила или нещо подобно, но мисля че започвам да съжалявам, че въобще се сетих за сайта... Ако нещо не ти хареса...просто изтрий целия коментар, но не прави промени в стихотворението!

горе
masterpiece207
ASL пират
ASL пират

Пол Мъж
Възраст: 25
Регистриран: 24.04.2006
Откъде е: София
Богати, Играчи, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.02.2009 13:53:09
Най-вероятно тя няма да направи корекция в стихотворението а в останалия текст.
А за новите правила, не мисля, че има подобни...

Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.02.2009 15:39:44
Не съм видяла стихотворението преди редакцията, но съдейки от коментара ти, предполагам че Вив има предвид редактиране на правописни грешки.
Колкото за ритъм и рима… всички се учим и усъвършенстваме с времето, стига наистина да го пожелаем.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество  
На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт