НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Творчеството на lovely_D На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Възраст: 23
Регистриран: 22.07.2006
ASL пари: 113
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.06.2007 21:23:28
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Ами аз пиша, но само когато ми дойде отвътре, защото тогава стихчетата са най-хубави! Усмивка Някои пишат просто ей-така,колкото да се изфукат за "таланта" си. Аз тези стихчета ги наречам "празни стихчета". В тях няма истински емоции. Има емоции, във почти всички стихчета, но истинските емоции ги има в по-малко. Аз се старая в моите творби да има само истински емоции и за това са по-малко. Усмивка
горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.07.2007 19:36:57
Ето една случка, която ми се случи докато бях на почивка. Просто си я написах за да не я забравя, но няколко човека я прочетоха и казаха че е интересно, тъй че реших да я напиша! Ето я:

------------Ето на, намерих си приятелка!-------

-Здравей!- казах аз на момичето, като бавно се приближавах към нея...О-о-о! Мисля, че ще е по-добре да почна от самото начало! Добре:
Бях отишла с баба ми на почивка за 2 седмици. Вече бяха изминали 7 дни, а аз още не се бях запознала с никой. Беше ми скучно! Много скучно! Но ето че както си обикалях по стълбището на хотела, защото баба ми беше заключила, а аз нямах ключ, отидох на първия етаж. Реших да се кача до горе и да помоля камериерките да ми отключат. Пред мен вървеше едно момиче с майка си. Беше симпатична. Тръгнахме по стълбите. Бях зад тях. Момичето беше на последния-4-ти етаж, както и аз. През цялото време се обръщаше назад и ме гледаше толкова плахо, че за миг си помислих, че се бои от мен. Момичето и майка й влязоха в стая ¹ 409. След около 10 секунди момичето излезе от стаята и тръгна по коридора.
- Здравей!- казах аз на момичето, като бавно се приближавах към нея.
Тя се обърна и ме погледна изненадано.
- Как се казваш?-попитах.
Вероника. - изрече момичето едвам-едвам. Дори не бях сигурна че съм чула правилно, но не исках да питам отново.
- А аз Даяна. На колко си години?
- На 8. - каза тя още по-тихо. Тогава вече наистина не чух и я помолих да повтори. Е, втория път вече ми го каза малко по-силно.
- Аз ще ставам на 11. От къде си?
- Шумен. - каза Вероника.
Малко ми беше гадно, че не ме пита нищо, но продължих:
- А аз от Видин.
Вече бях близо до момичето. Понеже не исках просто така да си тръгне и аз отново да скучая и да гледам разни сапунки по телевизията, реших да си говоря още малко с нея:
- Чакам някоя от пкамериерките да ми отключи...баба ми е заключила стаята, защото си е мислила че аз съм долу и играя на компютъра, но той е развален! :(
- Ха-ха! - засмя се леко Вероника и направи крачка назад.- Чао!
-Чао!-повторих аз.
Е, не че много разговаряхме, но поне ще я поздравявам когато се виждаме. Може пък и да се сближим! Ха, доста странно а? Е да,но след всичко това....трябва да свършвам! Ще отида долу, за да обядвам! Най-важното е, че....ето на, намерих си приятелка! ;)

------------------------------------Край!------------------------------

Искам само да кажа, че после с момичето си станахме приятелки. Седяхме на една и съща маса, разхождахме се, а след вечеря обикаляхме още малко из хотела да си говорим. Дори знаете ли какво?: Дадох й телефонния си номер и тя ми даде нейния. Сега тя ми стой в GSM-а като "Вероника от почивката" Засмян !

Оу, впрочем, хареса ли ви? Много щастлив

горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 06.07.2007 16:18:12
Ето едно стихче, което измислих вечерта, преди да се върна вкъщи. Липсваха ми бабуните (Знаете ги). Първоначално тръгнах да правя нещо...някво стихче или разказ, в което да скърбя за близките си, но после ми хрумна идеята да напиша стихче, което началото да е тъжно, но със всеки изминал куплет да става все по-весело и по-весело....и мисля че стана много свежо! Усмивка

-----------------------------Смотаняци----------------------------

Не скърби за бившото гадже, недей!
Той не го заслужава!
Наслади се на живота и лудей,
защото да плачеш, сърцето ти не дава!

Гледай телевизия
или се топни във вана,
защото няма по-добро
от отпускащата мека пяна!

При приятели иди
и с тях се весели!
Забрави за момчето лошо!
(Атанас ли беше или Гошо?)

Ще има и други,
не се съмнявай!
Да опиташ отново, но с друг
не се притеснявай!

Не се страхувай
че ще изпуснеш няколко момчета,
защото навън е пълно
с по-готини парчета. Намигащ

Говоря от опит
и знам,
понякога е тежко
да останеш сам!

Но погледни
колко красив е твоят живот!
Вместо да плачеш,
иди и поиграй белот!

Не скърби за ония глупаци
и не забравяй:
Почти всички момчета
са смотаняци!!!!!! Подиграващ се

----------------------------Край!------------------------------

Искам само да кажа, че не говоря от опит! Просто така се римуваше! Много щастлив

горе
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 13.06.2007
ASL пари: 0

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 18:17:58
Ха-ха! Сериозно, това наитина е яко. Много сладко си отбелязала "от опит глава не боли" и си права! Зарежи смоняка, дето те те намрази, тръги с маняка, НА КОЛЕНЕ ДА ЛАЗИ!!! А, стана римичка! Много щастлив Чао и Даянче, ПРОДЪЛЖАВАЙ ВСЕ ТАКА - С ВИРНАТА ГЛАВА ДА ПИШЕШ НА ЛИСТА СТИХЧЕТА ЗА ВЪЗРАСТНИ И ЗА ДЕЦА! Със сигурност ИМАШ бъдеще като писателка, а щом Жанет смята че стихчетата ти са детски, а есетата ти са скучни...ще цитирам Прасето Порки: Жанет, "ВЪРВИ ДА ПАСЕШ!!!" А и...Даяна! Нали ще пускаш и ти коментарчета в "Творчество от Мир4етууУУуУУуУу"? Плийс! Цунки, чао! Усмивка
горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
viv28
Мис Мери Джейн
Мис Мери Джейн

Пол Жена
Възраст: 43
Регистриран: 04.04.2005
ASL пари: 6
Откъде е: Пловдив
Групи: Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 18:22:00
Това не е място за груби изрази, та било то и под формата на цитати на разни прасета. Предържайте се към добрият тон и уважавайте мнението на останалите потребители.

За добрият човек не е нужно да има добри закони, за да се държи добре!
горе
Преглед на ASL сайта на viv28 Изпрати лично съобщение на viv28 Изпрати писмо на viv28 ICQ номер Skype име
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 19:37:53
Права си... Извинявай, поувлякох се Много щастлив
горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 20:55:32
Мира, разбира се че ще напиша още някое коментарче. Аз всъщност вече съм написала, но ако имаш нови творби ще кажа какво мисля за тях. А, и благодаря за мнението. Много се смях като го прочетох. Е, можеше и по лично да кажеш цитата от прасето, щото ако беше казала още нещо щеше да си имаш неприятности. Ама аз съм си същата тъй че няма да говоря повече. Много щастлив
горе
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 21:10:16
Ами. да...Но според тогава просто реших да поразведря обстановката. Радвам се, че си се смяла. Намигащ И да, имам ново произведение, обаче не е като предишните. То е Бял стих. Надявам се да ми кажеш какво мислиш за него. Бърборещ
горе
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.07.2007 21:13:54
Хей, Ди, забелязала ли си, че нашите теми са станали "горещи"? Страшна мания, а? Аз много се кефя! Подиграващ се
горе
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.07.2007 09:27:17
Да, ама стига сме говорили извън темата, че ще вземат да ни лепнат някое наказание!
горе
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.07.2007 11:38:10
Пишеш интересно, виждам че влагаш душа и мисъл, описваш простичко и със сърце нещата.
Текстовете за учителката, ме върнаха към отдавна отминали спомени, това означава че успяваш да предадеш идеята на творбата си.
Тепърва пристъпваш по тези пътеки, но личи че носиш заряд, развивай го спокойно и с усмивка на лице и в душата си.

Поздрав и усмивка от мен.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.07.2007 13:04:32
Etchi написа:
Пишеш интересно, виждам че влагаш душа и мисъл, описваш простичко и със сърце нещата.
Текстовете за учителката, ме върнаха към отдавна отминали спомени, това означава че успяваш да предадеш идеята на творбата си.
Тепърва пристъпваш по тези пътеки, но личи че носиш заряд, развивай го спокойно и с у ...
Много ти благодаря!
горе
lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мечти 
Мнение Добавено: 12.07.2007 17:21:36
Аз постоянно мечтая. Обичам да го правя. Мечтите са един измислен свят, за който се борим да стане реалност. В мечтите на човек никога няма болка, омраза и тъга. Мечтата-нещо измислено, за което всеки копнее да бъде реалност. Мечтите са едно от най-хубавите неща в живота на човек! Представете си хората да не можеха да мечтаят- колко щеше да бъде жалко! Но, ние можем да мечтаем! И мечтаем! Особено аз! Ах, колко много обичам да легна на голямото легло в спалнята, да затворя очи....и да почна да мечтая. Мечтая че живея в голям дворец, имам легло с балдахин, много приятели и разбира се...как идва принца на бял кон и ме взима със себе си! Представете си абсолютно всички мечти да бъдат реалност....щеше да е прекрасно нали?! Да, но не точно! Защото тогава нямаше да има какво да искаме, нямаше да има за какво да копнеем, нямаше да сме развълнувани....въобще, половината чувства, които изпитваме нямаше да ги има! И все пак, аз мечтая мечтите да се сбъднат. Мечтая да дойде принца на бял кон, мечтая да съм принцеса, мечтая, мечтая и пак мечтая! Най-хубавото е, че можеш да мечтаеш по всяко време! А когато някой ти каже да не мечтаеш, почваш да мечтаеш да мечтаеш! Но за да мечтаеш, трябва да вярваш! А за да вярваш, трябва да мечтаеш! И когато вярваш, че мечтите ти ще се сбъднат, те стават още, по-силни, по-приказни и по-хубави! И най-интересното от всичко е, че когато мечтите ти се сбъднат, почваш да мечтаеш за нови, млади мечти, в които вярваш още-повече и още повече ги искаш! За това мечтите никога не свършват....и това е страхотно!
горе
jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 19.12.2006
ASL пари: 46

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Re: Мечти 
Мнение Добавено: 12.07.2007 17:25:49
lovely_D написа:
Аз постоянно мечтая. Обичам да го правя. Мечтите са един измислен свят, за който се борим да стане реалност. В мечтите на човек никога няма болка, омраза и тъга. Мечтата-нещо измислено, за което всеки копнее да бъде реалност. Мечтите са едно от най-хубавите неща в живота на човек! Представете си хор ...

Много ми хареса. Усмивка Само дето беше сбъркала две думички, но това сигурно е било без да искаш.

горе
Преглед на ASL сайта на jani_pippi Изпрати лично съобщение на jani_pippi Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество  
На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5  следваща
Страница 3 от 5

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт