ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Грешка ли е да станеш гадже с най-добрият си приятел/ка? На страница предишна  1, 2, 3
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
nadejda_tsenova
Мис ASL 2008
Мис ASL 2008

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 20.02.2006
ASL пари: 123
Откъде е: Бургас
Групи: Играчи, Модератори, Приятелите на marissa_cooper
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.08.2007 17:10:21
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Твърдо съм на мнението, че преди да стана гадже на някого, трябва първо да му стана приятелка. Ако не мога да споделям, обсъждам и да получа помощ от него, както от приятел, какво правя с тоя мъж въобще?!

Cless
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
Възраст: 33
Регистриран: 10.10.2002
ASL пари: 0
Откъде е: Казанлък\Пловдив

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.08.2007 19:03:55
Задоволяваш първичните си нужди ?
горе
Преглед на ASL сайта на Cless Изпрати лично съобщение на Cless Изпрати писмо на Cless Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.08.2007 19:26:21
Това не е важно за всички въпреки, че всички сме хора и всички ги имаме. Някои все пак предпочитат да ги пренабрегнат и да търсят само сериозни връзки.

nadejda_tsenova
Мис ASL 2008
Мис ASL 2008

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.08.2007 20:06:27
Aко една връзка се крепи на първични нужди, тя не е връзка, ами чиста взаимна експлоатация! За какво ми е да се занимавам с нещо, което ще ми донесе немалко проблеми и никаква полза за в бъдеще? Нали човек трябва да си прави добре сметката - ако си губя времето с неподходящи индивиди, как ще свърша накрая?!

GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Възраст: 37
Регистриран: 08.01.2006
Откъде е: Пловдив майна:)
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.08.2007 20:20:55
nadejda_tsenova написа:
Твърдо съм на мнението, че преди да стана гадже на някого, трябва първо да му стана приятелка.

Ми той Michael Bolton си го е изпял:

How can we be lovers if we can't be friends
How can we start over when the fighting never ends
Baby, how can we make love if we can't make amends
Tell me how we can be lovers if we can't be,
Can't be friends

Много хубава песен и напълно подкрепям припева! Което всъщност изказва и мнението ми по темата Усмивка

vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.08.2007 20:27:48
Да ни беше казал как се казва песента, така само разпалваш любопитството ни... Намигащ

nadejda_tsenova
Мис ASL 2008
Мис ASL 2008

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.08.2007 21:37:16
Понеже GAG е офлайн, аз потърсих в Google и открих, че текстът на песента отговаря на заглавието How Can We Be Lovers. Сега ще я изтегля да видя дали ще ми хареса, но текстът явно си струва и се радвам, че много хора са съгласни с мен - не може да обичаш някого, с когото не би бил близък, ако беше от непривличащия те пол.

misty
Мис Фана ме липсата
Мис Фана ме липсата

Пол Жена
Регистриран: 10.11.2002
ASL пари: 63
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.08.2007 02:26:28
nadejda_tsenova написа:
Нали човек трябва да си прави добре сметката - ако си губя времето с неподходящи индивиди, как ще свърша ...

Както ще свършиш, ако и продължително време не си го губиш с никого - с някакви отклонения от нормата. Никоя крайност не е хубава.

Не го приемай лично, говоря принципно.

горе
Преглед на ASL сайта на misty Изпрати лично съобщение на misty Изпрати писмо на misty Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.08.2007 06:59:52
Любовта не може да се планира Наде! Тя е онази, която се случва, когато ти си правиш други планове! Или се влюбваш и нарушаваш всичките си принципи или няма да изпиташ това чувство никога, премазвайки го с "тежки планови ремонти на личността"!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Cless
Старо куче
Старо куче

Пол Мъж
Регистриран: 10.10.2002
Откъде е: Казанлък\Пловдив

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 13.08.2007 09:29:11
Въпросът беше "Какво правя с тоя мъж въобще ?" И аз отговарям Радостен
Аз лично правя разлика между "гадже", "половинка", "приятел/ка". Гадже ми звучи най-несериозно по отношение дълбочина на чувствата Учуден . Та затова в една повърхностна връзка, простият секс може да е често явление..

горе
Преглед на ASL сайта на Cless Изпрати лично съобщение на Cless Изпрати писмо на Cless Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.02.2008 11:08:11
nadejda_tsenova написа:
Твърдо съм на мнението, че преди да стана гадже на някого, трябва първо да му стана приятелка. Ако не мога да споделям, обсъждам и да получа помощ от него, както от приятел, какво правя с тоя мъж въобще?! ...

Даа, и аз съм така. Мисля, че всеки, а и най- вече по- улегналите АСЛъци ще кажат,че съпругите и съпрузите им са най- добрите им приятели. Тогава защо да е грешка!? След като започнете връзка и влезете в леглото отношенията не би трябвало да се трансфоримират, а да се обогатят(ако мога да се изразя така) Ако не се получи пък- ок - спираме и продължаваме както преди.

ПП: Разбира се, има го и момента с несподелените чувства и любовта само от едната страна, но това вече е друга тема.

горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
^Tedi^
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Регистриран: 06.02.2006
ASL пари: 13

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.02.2008 21:41:12
Грешка ли е да станеш гадже с най-добрият си приятел?

Поне за сега (надявам се искрено и за още дълго време) мисля че не е грешка. От година и малко имам връзка с най-добрия си приятел и мисля че никога няма да съжалявам за нея, защото на базата на една прекрасно приятелство сега градим една също толкова прекрасна връзка. След като вече се бяхме опознали ни беше много по- лесно да преминем една крачка напред и да стигнем до интимни отношения. Вече знаехме как реагира всеки от нас в различни ситуации и нямаше неприятни изненади и караници за безмислени неща.
За съжаление обаче не мога да бъда сигурна, че ако някога се разделим, ще запазим предишното си приятелство. Ето това е коварното на тези връзки.

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©