ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Творенията на Жани На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
LUIZA
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 27.02.2006
ASL пари: 6
Откъде е: Видин
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.06.2007 20:15:54
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Дени Ко написа:
jani_pippi написа:
Аз смятам, че не е нужно да си изпитал нещо, за да знаеш какво е и за да съчиняваш стихове затова. Има и други на моята възраст, които не са преживели истинскат ...

Ей тука много бъркаш.Не бива да сядаш пред листа хартия и да натаманяваш рими.Иначе казано да си измисл ...

Съгласна съм!Стиховете наистина са добри,но не можеш да опишеш чуство,което просто не си изпитвала,не можеш да разказваш за неща,които не си преживяла.Би могла да не пишеш толкова философски,а просто нещо,което го чувстваш,нещо което си изживяла.Това е моят съвет,съвсем приятелски,продължи да пишеш,защото го умееш,но не се впускай в неща,които са ти непознати. :)

Преглед на ASL сайта на LUIZA Изпрати лично съобщение на LUIZA
Ашли_4
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 30.05.2007
ASL пари: 61
Откъде е: Бургас
Групи: Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на Ашли_4
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.06.2007 20:30:25
Всичките много ми харесват(досега ги четох).Може би след време ще напишеш книга-Творчеството на Жани! Радостен

lovely_D
Клуб маниак
Клуб маниак

Пол Жена
Възраст: 23
Регистриран: 22.07.2006
ASL пари: 113
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.06.2007 21:27:04
"ТВОРЕНИЯТА на Жани"!!!!!!!!!! ТВОРЧЕСТВОТО е на lovely_D. (не се ядосвам, казвам го на шега...или не съвсем! Абе както искате го приемете! Смеещ се )
горе
Преглед на ASL сайта на lovely_D Изпрати лично съобщение на lovely_D Изпрати писмо на lovely_D Skype име
jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 19.12.2006
ASL пари: 46

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.06.2007 11:32:44
Приятелството
/мисли/

Преди да напиша мислите си искам да кажа, че отдавна исках да ви покажа и моето мислене по различните въпроси.

Приятелството е чувство, което не всеки човек познава, но е прекрасно да го изпита. За да поясним на един човек какво е приятелството той първо трябва да знае, че приятелството не е да се разхождаш по улиците с някой и да си говорите за нещо. Приятелството е чувство, което може да се познае на улицата, в училище, пред компютъра, на детската площадка- въобще навсякъде. Едни ще кажат, че приятелите се разпознават от самосебе си, други ще кажат, че приятелите се познават в нужда и наистина е така. Ако си преживял нещо ужасно по този начин ти можеш да разпознаеш своите приятели- тези, които винаги слагат ръка на рамото ти и не те оставят в бедата, а намират начин да ти помогнат чрез съвет или по друг начин. Приятелството е държава без граници- приятелството може да е виртуално или пък не. Не е казано, че щом не си видял един човек той не може да ти бъде приятел- напротив. Приятелството не се разпознава по външните черти и красота на един човек, а по вътрешната му красота. Има много случаи когато и по виртуален път хората се влюбват и женят. Както приятелството няма граници така и любовта също е една безгранична държава.

Често пъти съм чувала някой хора да казват, че имат много приятели, но в нужда тези приятели не се отзовават на приятеля си.
Тогава си задавам въпроса" Тези пък защо се хвалят?. Има ли значение колко приятели ще имаш? Важното е те да са истински".
И тогава разбирам, че някой, които се хвалят, че имат много приятели са бедни и неуки на темата приятелство просто, защото нямат истински приятели. Докато други имат по 2-3-4 приятеля, но те имат истинско богатство и могат да говорят на темата приятелство, защото са разбрали нейното значение.

Какво мислите за тези мисли? Смеещ се Радостен

горе
Преглед на ASL сайта на jani_pippi Изпрати лично съобщение на jani_pippi Skype име
Дени Ко
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Регистриран: 05.11.2004
ASL пари: 163
Откъде е: От тук - от там...
Групи: Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.06.2007 11:40:43
Първо приятелството не е чувство. Второ адски е трудно да намериш такива хора каквито ти описваш. Да, съгласна съм, че това са истински приятели. Но колко хора могат да се похвалят с това? Малцина вероятно... Малко преди това писах в една подобна тема. Какво правим когато липсват истински приятели? Заместваме ги с други, които не са ни чак толкова близки, но запълват празнотата. Не разбрах и ти имаш ли истински приятели и ако да може да напишеш нещо за тях. Ще ни бъде интересно.

jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.06.2007 11:49:01
Ами първо имах предвид приятелски чувства.

Сега ще ви разкажа за моите най- добри приятелки.

Те се казват София, Доника и Мими.

Моите три най- добри приятелки се казват Дони, София и Мими. Първо ще ви разкажа за Дони. Тя е трети клас и е по- малка от мен, но винаги знае как да ме разсмее- мен и София. Пада си малко хумористка. Другата ми приятелка се казва София и си пада откачалка и хумористка. И тя знае как да ни разсмее на бързо и мн ни обича и двете. Третата ми приятелка се казва Мими- тя ме научи да играя на федербал. Трите ми приятелки винаги ми помагат когато имам нужда. И трите мн си ги обичам.

Мн се извинявам за това, че се отклоних от темата, но това е един вд завършек на мислите ми.

горе
Преглед на ASL сайта на jani_pippi Изпрати лично съобщение на jani_pippi Skype име
sladkoto_mace
Мис Таен Агент
Мис Таен Агент

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 28.01.2006
ASL пари: 18
Откъде е: Благоевград
Групи: Богати, Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.06.2007 12:00:52
Стихчетата не са лоши, но щом не си изпитала нещо как можеш да го опишеш? В стихотворенията и разказите не се съкращава. Това "много" можем да го напишем "мн" в чат или някакъв разговор в по-свободен стил, но така да се употребява...Аз никога не съм видяла в някое литературно произведение да е съкратена някоя дума чак до такава степен, така че другия път може би ще е по-добре да не използваш това "мн", а да си напишеш "много" както би направила една истинска поетеса. Намигащ

*За Тези Които Някога Съм Обичала Бих
Направила Всичко.....Но Не и Да Ги Обикна Отново.....**
горе
Преглед на ASL сайта на sladkoto_mace Изпрати лично съобщение на sladkoto_mace Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.06.2007 12:26:06
А аз ви описах приятелите си. Това не е произведение.
горе
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.06.2007 12:19:58
Жани, едва сега прочетох творенията ти, но те ме вдъхновиха и ми харесаха страшно много! Радвам се, че все още има хора, които пишат такива невероятни неща и радват останалаите с творчеството си! Продължавай в този дух! Намигащ

jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.06.2007 20:40:26
Много ти благодаря. Знам, че някой неща все още не съм ги изпитала на гърба си, но просто любовта ме вълнува. Много се радвам, че има хора като теб- да ме разбират. Усмивка
горе
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 24.06.2007 20:47:36
Ами аз съм на мнение, че най - лесно ти идва вдъхновение, когато си преживял нещо, но пък от друга страна, вдъхновението ти може да дойде и когато изпитваш силна емоция и вълнение от непознатото, така че може да се каже, че те рабирам, защото аз също имам някои работи! Но стихчетата ти наистина много ми харесват и на мен лично не ми се струват празни и то никак даже! Усмивка

jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.06.2007 08:19:29
Много ти благодаря и много се радвам, че ме разбираш. Сега ще си помисля по каква тема да пиша стихчета, защото те не са малко.
горе
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.06.2007 09:58:52
Жани, понеже виждам, че ти пишеш доста бели стихове, мога ли да ти пратя на ЛС да погледнеш нещо?

jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.06.2007 10:24:30
Топлина

Отново ме затопля нещо
във мрака, в тази пустота
отново кипва ми кръвта,
щом чуя тази новина,
щом разбра,
че ще се върнеш
при мен отново с цвете във ръка
и ще поискаш прошка за
всички лоши случки и дела.
Празнотата си отива,
отиват си и тези бури,
затопляш ме със нежни думи
и дела и чувствам топлина,
чувствам, че ще възтържествува
отново любовта, над омразата
на таз земя.

Какво мислите? Написах стихче за нещо непознато за мен, но което ме вълнува. Мисля, че не съм сгрешила.

горе
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.06.2007 11:17:54
Браво Жани, много ми хареса, но съм убедена, че можеш да го направиш и по - дълго, ти имаш талант!

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество  
На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  следваща
Страница 6 от 9

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт