ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

има ли сексуални бариери за любовта?
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
kissi
Кибик
Кибик

Пол Жена
Възраст: 34
Регистриран: 04.03.2005
ASL пари: 18
Откъде е: sofia

СтатусОфлайн

има ли сексуални бариери за любовта? 
Мнение Добавено: 17.06.2005 16:14:54
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Аз съм леко объркана защото си мислех,че когато обичаш си готов на всичко за другия е да ама при мен е НЕ,защото аз си имам принципи и разбирания,които 'леко'се разминават с тези на любимия и така към въпроса той иска анален секс а за мен това не е нормално и нежелая незнам дали проблема е в мен или в него,незнам и кой трябва да отстъпи,но както и да е ако иска да си хване друга
аз се обърках,защото наистина вярвах че мога да направя всичко за него,а се оказа че нe e така а съм сигурна,че го обичам къде е истината помогнете ми Сконфузен

marta
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 21.10.2004
ASL пари: 85
Откъде е: София
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.06.2005 16:23:31
Ами щом така си решила, това е.ПО-добре си поговорете и му кажи какво те плаши и защо не искаш да правите анален секс Учуден А ако сте отскоро заедно може би с течение на времето ще се отпуснеш и ще се решиш.

П.С-Пиши по-кратки изричения, че така трудно се разбира Усмивка

4ervena_kutiika
Стар познат
Стар познат

Пол Жена
Възраст: 40
Регистриран: 02.01.2005
ASL пари: 3
Откъде е: 6to?

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.06.2005 17:03:47
Да си готов на всичко за другия не го разбирам точно като жертва. По- скоро любовта ме вдъхновява да откривам нови територии, да искам още хубави неща. Обаче жертва в смисъла на болка.. ти смяташ ли, че ако той те обича, ще иска да страдаш? Ще го позволи ли?

Колкото до конкретния случай.. тези неща се правят за удоволствие. Не от жертва. Ако така го усещаш, говори с човека. След като това не те изкушава, не го прави, не изневерявай на себе си- това не е любов. Виж ако ти стане интересно.. тва е друга тема вече :)

Кое е нормално няма да коментирам. Това си е вашата връзка и докато и на двамата ви е хубаво, всичко е нормално. Ама не се жертвай :) Весели се.

горе
Преглед на ASL сайта на 4ervena_kutiika Изпрати лично съобщение на 4ervena_kutiika ICQ номер
raparka_bez_namornik
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 21.03.2004
ASL пари: 172

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.07.2005 21:16:35
Моето НЕекспертно мнение: Така значи любовта не е е жертва а удоволствие и то не удоволствие за един, а за двама (понякога трима, че що не и повече). Взаимното съгласие е нещо хубаво, но да се правят компромиси за сметка на единия или другия малко не върви. Постъпете малко по-демократично. Седнете на кафенце удатере му едно лафче, разберете се. И ако младежа продължава да упорства...кажи му да отиде примерно при Азис и може да му се отвори парашута. Това полследното е малко грубичко.
горе
Преглед на ASL сайта на raparka_bez_namornik Изпрати лично съобщение на raparka_bez_namornik
Irrina
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена

Регистриран: 22.02.2005
ASL пари: 62

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 13.07.2005 12:56:27
Любов ли е- не съществуват бариери...в секса НАЙ-ВЕЧЕ .Иначе за какво сме си заедно.Можем да си бъдем дружки и без да се обвързваме.

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
Страница 1 от 1

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.