ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Фобиите На страница предишна  1, 2
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Хуманитарни науки за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
vanilia_1
Мис Сладкишче
Мис Сладкишче

Пол Жена
Възраст: 31
Регистриран: 30.03.2006
ASL пари: 230

Групи: Богати
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.06.2006 09:27:00
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Нещо не видях някой да споделя моят страх, а именно - паяците.
Изпитвам панически ужас от тези гадини. Дори от най - малкото паяче ме побиват тръпки. Това е малко дразнещо за родителите ми, защото все пак паяците са навсякъде.
А забравих да спомена, че не мога дори на снимка да ги гледам. Ужас!

Click here to see me naked!
горе
Преглед на ASL сайта на vanilia_1 Изпрати лично съобщение на vanilia_1
nadejda_tsenova
Мис ASL 2008
Мис ASL 2008

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 20.02.2006
ASL пари: 123
Откъде е: Бургас
Групи: Играчи, Модератори, Приятелите на marissa_cooper
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.06.2006 09:31:42
vanilia_1, мисля, че ще ти е интересно да узнаеш, че този твой страх се нарича арахнофобия и е една от най-разпространените (и успешно лечими) фобии. Радостен
Аз фобия досега не съм открила у себе си и предполагам, че дължа това на моя татко, който беше категорично забранил да ме наплашват с каквото и да е било, ако не слушам. Именно това наплашване от възрастните често е причина за фобиите, защото малките деца не се плашат от нищо, но е лесно да им бъде внушен страх.

NeVkata
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 18.04.2006
ASL пари: 3
Откъде е: Царево

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.12.2006 12:30:07
Аз имам от мноо неща фобия.Страх ме е от каквито и да е било влечуги,буби.буболечки!Страх ме е от високо,тъмно.Страх ме е да съм сама в нас вечерта когато е тъмно.Обичам да гледам страшни филмчета защото са ми едни от любимте,обаче после умирам от страх като остана сама у нас!Страх ме е да не ми се появят призраци!Става ми страх също от като видя катафалка! Тъжен

EverDream
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 29.08.2006
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2007 10:29:38
Фобия...
Имам една от най-разпространениете фобии - от тесни затворени пространства. Побърквам се като вляза в някой тесен асансüор, а понякога дори под завивката ми става тясно ако я защипя някакси, че да мърдам трудно. Като вляза в пещера на някоя екскурзия си нося с мен хапчетата "Мента глог и валериан". Хора споделят, че и тази фобия се лекува, но доседа не съм намерила начин. Ако някой има идей - моля да сподели Засмян
Само дето не си оставам само с една фобия. Имам страх и от малки деца. Този страх, обаче, не е чак толкова силен. Притесняват ме най-много малките 3-4-годишни руси дечица. Само като някое такова ме погледне започвам да треперя, тъй като винаги имат едно такова никакво изражение. Знам, че не си мислят нищо особено (все пак говорим за дете на 3-4г.), но се плаша и ми е трудно да седя около деца, колкото и да ги обичам.
Имам още няколко фобии, но те не са чак толкова силни и мисля, че с тях ще мога да се справя.
Наскоро в училище правихме писмено изпитване по английски език. Трябваше да пишем съчинение точно за фобиите. Когато госпожата прочете моето съчинение (а аз бях писала за страха ми от тесни затворени пространства, от игли за шиене и от деца), освен че много се забавляваше и се смя от сърце, ми каза, че имало специални лечебни заведения, където можеш да се излекуваш. Там през цялото време човек е под наблюдение, правят непрекъснато някакви тестове... От това, което обясни, разбрах, че ме вкарват в лудница едва ли не. Не знам дали има наистина такива центрове, но лично не бих влязла в такова, не и доброволно.
Заслужава ли си? А ако не успеят да помогнат, а само ви травмират повече? Бихте ли се подложили на това, за да тренират волята и нервите ви и евентуално да излекуват страховете ви?

горе
Преглед на ASL сайта на EverDream Изпрати лично съобщение на EverDream
frosch
Стар познат
Стар познат

Пол Жена

Регистриран: 25.02.2007
ASL пари: 10

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.03.2007 19:40:05
Аз пък имам фобия от игли или остри предмети.Ако си стоят пред мен няма проблем , но ако са срещу мен все едно ще ме боцнат не ги понасям!Като по-малка имах херния и когато ми биха упойката и не успяха да ми нацелат вената и ме бодоха 3-4 пъти.И за това просто изпитвам страх.Дори да са мънички игли.Не че ме боли ми просто при мисълта , че това нещо се завира в кожата и Пребледнял ии бррр!Ужасно е!Изключително гадно е!
горе
Преглед на ASL сайта на frosch Изпрати лично съобщение на frosch
deska
Модератор
Модератор

Пол Жена
Регистриран: 25.04.2006
ASL пари: 62
Откъде е: Ловеч
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.03.2007 20:45:21
frosch написа:
Аз пък имам фобия от игли или остри предмети.Ако си стоят пред мен няма проблем , но ако са срещу мен все едно ще ме боцнат не ги понасям!Като по-малка имах херния и когато ми биха упойката и не успяха да ми нацелат вената и ме бодоха 3-4 пъти.И за това просто изпитвам страх.Дори да са мънички игли ...

И аз имам някаква подобна фобия.Когато видя нож на масата,с насочено срещу мен острие,откачам и веднага го завъртам в посока,която не сочи никого.

Учете граматика от кукумявките, нека кучетата хапят бълхите, нека летят печените пилета, нека по покривите растат питки и всички тръгнат с главата надолу! Един свят, обратен на света, предопределен от Бога, под претекст, че проповядват Божиите напътствия!
горе
Преглед на ASL сайта на deska Изпрати лично съобщение на deska MSN Messenger Skype име
frosch
Стар познат
Стар познат

Пол Жена

Регистриран: 25.02.2007
ASL пари: 10

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.03.2007 15:04:38
deska именно подобна е и мойта.Нещо остро като е насочено към мен и откачм!
горе
Преглед на ASL сайта на frosch Изпрати лично съобщение на frosch
deska
Модератор
Модератор

Пол Жена
Регистриран: 25.04.2006
ASL пари: 62
Откъде е: Ловеч
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.09.2007 19:21:29
Забравих да спомена моята дива фобия от паяци и най-новата- от оси. Чувала съм, че истинската фобия се различава от обикновения страх например по това, че когато нещо само ти напомня за дадения предмет на фобията ти, е напълно достатъчно да изперкаш. И така си е- ако косата ми ме гъделичка, все гледам за паяци. Видя нещо в жълто и черно и вече извръщам поглед. Даже когато трябваше да изчистя едни паяжини се разплаках от ужас... Тъжен

Учете граматика от кукумявките, нека кучетата хапят бълхите, нека летят печените пилета, нека по покривите растат питки и всички тръгнат с главата надолу! Един свят, обратен на света, предопределен от Бога, под претекст, че проповядват Божиите напътствия!
горе
Преглед на ASL сайта на deska Изпрати лично съобщение на deska MSN Messenger Skype име
чаровницата
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 25
Регистриран: 01.05.2006
ASL пари: 0

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.10.2007 11:27:31
Аз пък имам жестока фобия от оси и пчели и всякакви жилещи гадини. Обаче не са ме наплашвали като малка, просто си го имам този страх откакто се помня. Другата ми още по-жестока фобия е от гръмотевици. Обожавам да вали, но почне ли да гърми се свирам в най-тясното ъгълче на стаята. И лошото е, че не знам защо, знам само, че е много детинско и незряло, но просто си умирам от страх при такива бурии Изморен .
горе
Преглед на ASL сайта на чаровницата Изпрати лично съобщение на чаровницата
Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.11.2007 14:25:09
Май и на друго място има тема за фобиите, но какво пък!
Паяците дори няма смисъл да ги споменавам. Всъщност целия набор от буболечки е в състояние да ме накара да усивна на полилея вкъщи, ако видя някой техен представител. Заради един проклет скакалец изкарах 15 минути в банята преди време.
Имам фобия от игли, както съм казвала и в другата тема. От една страна добре, но от друга, когато дойде време за ваксини става малко неудобно. Засмян

jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Регистриран: 19.12.2006
ASL пари: 46

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.11.2007 21:13:06
Мен СТРАШНО много ме е гнус и страх от змийте. Просто такъв страх изпитвам,че..... А като бях веднъж на цирк държаха един питон и ми дадоха да го пипна.... НЕ ГО ПИПНАХ. Щеше да бъде ужасно. А вечер понякога си представям, че змийте ме удошават и направо...... веднага се събуждам. В паника съм и ако видя някой черен плъх. Ужас.... Смеещ се Също гъсеници... оу не ужас...
горе
Преглед на ASL сайта на jani_pippi Изпрати лично съобщение на jani_pippi Skype име
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 25.11.2007 21:47:04
Аз също изпитвам панически ужас дори от най-неотровната змия!!! Могат да ме побият такива тръпки, че да се свия цялата! Друга моя фобия, която не е толкова силна, но все пак - хлебарките! Бляяяяк!!! Като видя такова животна някъде, само след секунда и вече съм на километри! Много щастлив

Evetta
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Регистриран: 01.08.2015
ASL пари: 50

СтатусСкрит

Мнение Добавено: 01.08.2015 21:52:00
Имам фобия от паяци, една от най-разпространените.
горе
Преглед на ASL сайта на Evetta Изпрати лично съобщение на Evetta Посещение на сайт на този потребител извън ASL
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Хуманитарни науки  
На страница предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти можеш да започваш нови теми
Ти можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт