ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Съвети за начинаещи ;) На страница предишна  1, 2, 3, 4
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.01.2008 21:54:40
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Направи го, но както каза Мастъра, гледай да сте само двамата, защото иначе можеш да я притесниш и да я пренастроиш в позиция отбрана. РадостенА това, повярвай, никак няма да ти помогне!

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.01.2008 23:31:16
Такава позиция "отбрана" е по-характерна за момчетата, когато ги свалят, а както знаем, ние сме от различни планети! Засмян За момиче е нормално... пък и те харесват да им обръщат внимание... по подходящ начин, разбира се! Все пак говори с нея насаме, защото на тази възраст съучениците ти може да си позволят да ви коментират и това да я смути! Бъди себе си - тя ще го оцени!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.01.2008 10:05:25
Да, но забравяш, че съм момиче и аз съм минала по този път. Намигащ Повярвай ми, когато едно момиче е притеснено може да премине в позиция ''защита'' и в повечето случаи това нанася доста емоционални повреди на момчета... Особено ако е някое мяалко зло, каквото бях аз. Учуден

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.01.2008 11:51:58
Оооо знам ги тези малки зли момичета! Навремето, като малък, съм им ял шамарите... Смеещ се Но да не казвам тук една поговорка по този случай.... Намигащ Такава "негативна" реакция обаче, в никакъв случай не означава онова, което изглежда на пръв поглед - тя дори е едно добро начало Подиграващ се

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.01.2008 13:13:28
Ами като начало може на мен да ми върнеш, защото и от мен са яли шамари. Подиграващ се Но такава реакция наистина е едно добро начало - показва, че не й е все тая. Да не говорим, че не знам защо, но когато децата, и особено момчетата, харесват някого, започват с боя. Странен начин за изразяване на чуства, ама е такъв. Много щастлив

Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Възраст: 25
Регистриран: 18.12.2007
ASL пари: 166
Откъде е: from the place from where noone comes BACK!
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.02.2008 12:35:48
Е, как мина първата ти "среща"? Весел

Преглед на ASL сайта на Mage Изпрати лично съобщение на Mage Изпрати писмо на Mage ICQ номер Skype име
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Регистриран: 13.06.2007
ASL пари: 0

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.02.2008 11:51:11
Ауу, че си лош! Не се смей на момчето!

vili-sweet написа:
Направи го, но както каза Мастъра, гледай да сте само двамата, защото иначе можеш да я притесниш и да я пренастроиш в позиция отбрана. РадостенА това, повярвай, никак няма да ти помогне ...

Ммм... лично аз не съм съгласна. Не знам, момичетата обичат, когато ги свалят Намигащ

MasterCop написа:
Такава позиция "отбрана" е по-характерна за момчетата, когато ги свалят, а както знаем, ние сме от различни планети! Засмян За момиче е нормално... пък и те харесват да им обръщат внимание... по подходящ начин, разбира се!...

Ох, да, от тези момчета съм препатила. Не знам, просто момчетата на 12 (и аз съм на 12) са много... "задръстени". Лигавят се, а ако те харесват... е още по-зле - само те зяпат тъпо и се закачат. Е, и аз не съм "експерт" в тая област, ама не съм от най-срамежливите. Всъщност когато харесвам момче - отивам и му казвам. Ама момчетата май се стряскат, катоим го кажеш, все едно си ги полял със студен душ. Е, да, малко е "фрапиращо" ама излиза, че те са по-срамежливи и от момичетата! Брей! Смеещ се Смеещ се

горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.02.2008 12:41:59
За тях е фрапиращо, защото колкото и да са малки и начинаещи все знаят я от мама, я от тати, я от някой друг филм, че те трябва да направят нещо по въпроса и че обикновено от тях се очаква да направят първата крачка и да свалят момичето, а не обратното и не знаят какво да направят. Намигащ
А за позицията отбрана при момичетата - да, момичетата обичат да ги свалят, но нека е сигурен, че тя го харесва също, защото има момичета, аз лично съм от тях, кооито не обичат да ги свалят момчета, към които самите те нямат никакъв интерес. Тогава може да бъде много кофти отрязан. Другия вариант е ако момичетао е много срамежливо, тогава то също се защитава от ''непознатото'' един вид, още повече ако е по-малка и не знае какво да прави, по простата причина, че досега не й се е случвало.

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.02.2008 17:16:55
mir4etyyyy написа:
...ама не съм от най-срамежливите. Всъщност когато харесвам момче - отивам и му казвам...

И аз на 11-12 правех така и бързо осъзнах, че не тази възраст не му е времето. То и по- нататък не е сигурно, че е дошло ама пак има по- голям шанс момчето да благоволи поне да ти каже дали изпитва същото, а не да започне да бяга като дявол от чесън от теб. Смеещ се

горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 01.03.2008 00:51:14
Окей. Ще ви кажа какво стана днес. Един мой съученик (М.) е голямо лигаве и се закача с всички. Та тръгна да ме дърпа. Аз бягам - той ме гони и т.н. Тогава В. (момчето, което харесвам) видя че М. ме закача и леле... В. изгледа М. адски злобно... (може би ревнуваше?) И после ме заговаря за нещо (а ние не се познаваме добре с него). Пита ме дали сме правели контролно и ме глеееда някакси... Абе, често го хващам да ме зяпа и когато "загрее" че го виждам си отклонява погледа. Мноооого особен тип. Много щастлив Много щастлив
горе
Преглед на ASL сайта на mir4etyyyy Изпрати лично съобщение на mir4etyyyy Skype име
deska
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 25.04.2006
ASL пари: 62
Откъде е: Ловеч
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.03.2008 11:59:43
Защо да е особен според теб? На мен ми се струват нормални реакциите му.

Учете граматика от кукумявките, нека кучетата хапят бълхите, нека летят печените пилета, нека по покривите растат питки и всички тръгнат с главата надолу! Един свят, обратен на света, предопределен от Бога, под претекст, че проповядват Божиите напътствия!
горе
Преглед на ASL сайта на deska Изпрати лично съобщение на deska MSN Messenger Skype име
mir4etyyyy
Старо куче
Старо куче

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.04.2008 23:47:55
Ама е задрсътен! То само с гледане бизнес не се прави Смеещ се Шегувам се! Но наистина, задръстен е! И не искам да се занимавам с него. Проблемът е, че където и да отида, той цъфва там след секунди. Веднъж си гоорех с една приятелка и той идва и почва да се меси! Станал е ужасен... не ми допада вече Сконфузен
горе
moni_sk
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена
Възраст: 26
Регистриран: 24.09.2006
ASL пари: 131
Откъде е: Ловеч

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.08.2009 22:51:34
И аз съм от категория "начинаещи", ама според мен до една определена възраст и момичетата, и мочетата реагират супер странно на такива неща. Правят всичко възможно да си прикрият мислите и все пак толкова се провалят, че можеш да надникнеш до последната гънка в мозъка им!

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.08.2009 21:40:54
"Ако жената познава един мъж - познава всички. Дори и да познава всички жени - мъжът не разбира нито една от тях."
Хелен Роланд

горе
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©