ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Някои приказки са страшни На страница предишна  1, 2, 3, 4
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.12.2008 03:23:46
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Премина през мен...
Смеещ се
Поздрав и усмивка.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 22.01.2009 18:30:52
Този път е различно. Харесвам си го, макар на моменти да бие на шизофрения. Установих, че и на други хора им харесва, така че реших да си го запазя и тук! Усмивка

Някъде прочетох за проф. Александър Балабанов, че бил толкова разсеян, че си събувал обувките преди да се качи в трамвая. Слава Богу, не съм само аз! Освен това прочетох, че разсеяността била характерна черта на гениите. Хайде сега пък! По тоя показател трябва да съм Айнщайн на степен от порядъка на „плюс безкрайност”, ама аз съм си скромна по натура, та все едно не съм го казала.
Да си разсеян не е лошо, ако го погледнеш от подходящата страна. Е, вярно, че от време на време някой ти се понацупи задето си го подминал като пътен знак някъде, но скоро свикват. Случвало се е да се блъсна в баща ми на улицата, да му кажа: „Извинете!” и да си отмина. Друг път пък някакъв тип ми се стори познат и в продължение на три месеца го поздравявах, докато се сетя, че ми е познат, защото с една приятелка му нарязахме гумите на колата. (Заслужаваше си го!)
Ама поне съм любезна. Даже на стелажите в библиотеката се извинявам, ако се блъсна в някой от тях, и сама си казвам „наздраве”, когато кихна. Веднъж и на една котка го казах по инерция. Много странно ме изгледа!
Свикнала съм с мисълта, че цял живот ще ми се случва да си прибирам най-прилежно кецовете в хладилника, да мятам в кошчето за боклук бонбона вместо обелката, да си измия косата с препарат за мебели, да излизам за работа ту по домашни чехли, ту без пола, да спирам патрулки вместо таксита... Забавно ми е, че понякога успявам да изненадам сама себе си. Тръгвам например от София за Видин, а се озовавам в Лом, при това посреднощ, с последния възможен влак. Отивам до магазина за сирене и се прибирам с кило ябълки. И т.н. Списъкът е безкраен.
Не се смейте! Сигурна съм, че и вие не сте по-различни.
А дори не съм блондинка. Четири теста за интелигентност съм си правила, и четирите показаха 125-130. Ще рече, че не съм безнадежден идиот или нещо такова. (Не мога да се въздържа и да не уточня, че коефициентът на Джордж Буш-младши е под 100. Явно наистина трябва да ни управлява глупак, за да просперираме.) Всичко това прави още по-необяснимо защо успявам без проблеми да подпаля пода в кухнята, да сваря спагети във водка вместо във вода, да направя салтата със сода за хляб вместо със сол... Да изброявам ли още? Цяло чудо е, че все още не лежа на командно дишане в някоя реанимация. Случва се да се прибирам вкъщи без грам спомен по кои улици съм минала (при това дори не пия или поне напоследък не го правя). Мисля си, че то аз така мога да скоча пред някой автобус, както си блея, и да съсипя живота на някой човечец. Той не е виновен, че на мен тялото и умът ми се прибират у дома по различни маршрути.
Та при това положение взех да се питам, ако случайно на стари години ме връхлети Алцхаймер, дали изобщо ще усетя разлика някаква или... старата песен на нов глас? Чувствам се някак си... подготвена.
Та... за какво говорехме?... :о)))

Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 23.01.2009 15:03:42
Смеещ се
Олеле, Малинче, бе не си ми набор ти,
а като гледам, замязала си също мене.
Алцхаймера не го мисли, щом те навести
без да се светнеш, акъла ще ти вземе...
(каквото е останало де) Намигащ

Поздрав за усмивката!

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.01.2009 00:45:21
„Привет от Разказвача на приказки!”
И само толкова. Без подпис, без обратен адрес.
Получих картичката в средата на септември, тъкмо когато започваше новия семестър. Изпаднах в потрес и удоволствие. Викам си: "Браво! Най-накрая и ти, моето момиче, завъди таен обожател.” Ама то отвътре си ме гложди. Любопитство е второто ми име. Водолей съм – това си ми е генетично, астрологично и космично заложено. Уж девизът ми е „Аз мога”, но по лично усмотрение от време на време си го преработвам самосиндикално в „Аз знам”. Два дни сън не ме ловеше заради тая картичка, докато най-накрая се сетих да погледна пощенското клеймо. (Както се казва, акъл – море, глава – шамандура.)
Варна.
И внезапно ми просветна. Изведнъж Разказвачът на приказки получи лице, име, глас... и всичко останало – да не изброявам, че много място и време ще отнеме, пък и ще взема да се разчувствам нездравословно за дни напред.
Нищо чудно, че не си спомних веднага – тия три дни малко ми се губят на моменти. Мото-срещата, палатки, музика, водка и няколкохиляди души, отчаяно решени да се забавляват на всяка цена. И той – мъжът с най-прекрасните очи, които можеш да си представиш. Тъмни като бездна и точно толкова дълбоки и в същото време бълващи пламъци като кладите на Инквизицията. (За разлика от Жана д`Арк обаче, аз нямах нищо против да изгоря там.) Колкото и водка да е изпила една жена преди това, от погледа на тия очи моментално изтрезнява.
Дали си спомням името му? Помня го, но то няма значение. Усмихна ми се и дъхът му прогори кожата ми, когато ми прошепна: „Искам да ти разкажа приказка!” Така сe роди Разказвачът на приказки. Друго не ми трябваше да знам.
Е, удържа на думата си – превърна следващите три дни в приказка, но от онези, които се разказват на ухо и носят клеймо +18. (Приемаме, че съм се изчервила благоприлично, докато казвам/пиша това.) После всичко свърши, както си му е редът и всеки от нас си хвана своята посока, а два месеца по-късно пристигна картичката, за да ми разкаже една позната и все пак нова приказка.
Мисля си... (да, бе, и на мен ми се случва от време на време)... май всеки има нужда от своите приказки. И от точния човек, който да ги разкаже. В даден момент всеки от нас се оказва в ролята ту на този, който слуша, ту на този, който разказва. И така...
... привет от Разказвачката на приказки! Искам да ти разкажа една!...

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Твоето творчество  
На страница предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.
Сайтът е оптимизиран от гугъл оптимизация - лесно откриване на вашия сайт