НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Между любовта и омразата има една крачка??? На страница предишна  1, 2, 3
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Възраст: 37
Регистриран: 08.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: Пловдив майна:)
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.12.2007 20:01:29
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
jani_pippi написа:
Ами то след като ти превърне в пепел сърцето какво още остава? Изморен

Ами може да се върне за още, че не му е стигнало само един път Сърдит

jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 19.12.2006
ASL пари: 46

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 02.12.2007 20:13:21
Имам предвид какво ще разруши. Изморен Щом сърцето на някого е станало на прах какво остава. Да го зарови. Изморен
горе
Преглед на ASL сайта на jani_pippi Изпрати лично съобщение на jani_pippi Skype име
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.12.2007 10:30:53
Няма да го зарови, само ще го облицова с гранит и на следващия(тата) ще е много по-трудно да стигне до него! Изморен

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
killaruna
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: 33
Регистриран: 08.02.2006
ASL пари: 210
Откъде е: София
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.12.2007 15:56:37
MasterCop написа:
Няма да го зарови, само ще го облицова с гранит и на следващия(тата) ще е много по-трудно да стигне до него! Изморен ...

Едно от най-ужасните неща, които могат да се случат начовек! Изморен За съжаление такива хора под път и над път Сконфузен

Малинче
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 42
Регистриран: 26.10.2006
ASL пари: 8
Откъде е: Видин
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.12.2007 23:39:02
За съжаление повечето примери, на които съм ставала свидетел, само потвърждават тезата, че от любовта до омразата има само крачка, а понякога и по-малко. За щастие обаче при мен не се е случвало. Любовта мога да заменя в най-лошия случай с пълно безразличие (което може би е дори по-лош вариант), но не бих могла да намразя човека, когато до вчера съм обичала. Твърде лесно би било, не мислите ли? А може би е заради това, че аз съм от онези, които трудно се доверяват, камо ли да обикнат. Да, мога да харесам човека срещу мен, но за да го обикна, доста старание ще трябва да вложи. Време също. А именно времето помага да прозреш що за характер имаш насреща си. Това спестява необходимостта да събираш парчетата от разбитото си сърце.
От друга страна е трудно да налагаш доводите на разума над тези на сърцето. И кръгът в повечето случаи се затваря. Невинен

Cold_Wind
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Регистриран: 04.12.2005
ASL пари: 18
Откъде е: Тайна гробница, пазена от елфи, с достъп до интернет...
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.09.2008 21:26:35
Любов - силна привързаност към някого. Омраза - силна ненавист към някого. Две толкова различни понятия, а в същото време границата между тях е толкова тънка. И най-странното е, че не разбирам кога е свършило едното и се е появило другото... Много интересно, нали? През последния месец ми се случиха много неща, твърде много, може би... И все пак достатъчно, за да стигна до горните заключения... Допреди седмица и нещо аз се опитвах да направя живота на любимия си човек като приказка, но разкривайки истината за него, и разобличавайки лъжите му, реших че... Аз не обичам него. Аз обичам друг човек... Никога не съм си отмъщавала, никога не съм била жестока, но сега мисля, че болката, която изпитах, раните, които още не са заздравели и всичката мъка и болка, която изпитах заради него, трябва да бъдат отмъстени по някакъв начин... Затова, моля ви, не пишете коментари как не трябва да правя еди-кво си, колко съм жестока и пр., защото просто няма да им обърна внимание... Искам идеи! И то не какви да са, а идеи как да му направя живота Ад, да му стъжна дните, да бъде живота му не черен, а ТЪМНОчерен!!! Мерси за вниманието... Надявам се админите и модераторите не изтрият темичката ми... (think)

We`re all grieving, lost and bleeding!!!
горе
Преглед на ASL сайта на Cold_Wind Изпрати лично съобщение на Cold_Wind Изпрати писмо на Cold_Wind Посещение на сайт на този потребител извън ASL
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.09.2008 23:33:41
Ако ти си осъзнала, че вече не го обичаш, защо трябва да продължаваш да мислиш за него? Истината е че Любовта не си отива толкова лесно, колкото си мислим и често не я губим заради грешките на другите!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Cold_Wind
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.09.2008 13:52:11
MasterCop написа:
Ако ти си осъзнала, че вече не го обичаш, защо трябва да продължаваш да мислиш за него? Истината е че Любовта не си отива толкова лесно, колкото си мислим и често не я губим заради грешките на другите! ...

MasterCop, какво да ти кажа? За 2 месеца този човек успя да унищожи всичко хубаво в живота ми... Скарах се със наште, сега изобщо ми нямат доверие, бях в болница, заради нещата и хората, с които ме забърка, дори и в училище не мога да мина по коридора без хората, които го познават да започнат да подмятат какви ли не гадости в лицето ми... Как бих могла да го обичам все още като заради него се превърнах в нещо, от което цял живот бягам? Не е мястото тук да разказвам цялата история, но щом аз, която никога не съм отмъщавала на никого и винаги съм прощавала, би могло само да се предполага какво ми е сторил бившия за да искам да го унищожа, унижа и просто да му съсипя живота по най-гадния начин?!

горе
Преглед на ASL сайта на Cold_Wind Изпрати лично съобщение на Cold_Wind Изпрати писмо на Cold_Wind Посещение на сайт на този потребител извън ASL
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.09.2008 18:43:07
Явно при теб обстоятелствата са доста по-тежки, но мисля, че при повечето раздели се случват неща, които ако наистина обичаш, можеш да простиш. Аз също бях силно разочарована (не искам да използвам други, по-силни думи) от един човек, но явно омразата е най-далечното чувство от мен...

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.09.2008 10:22:53
Cold_Wind написа:
MasterCop, какво да ти кажа? За 2 месеца този човек успя да унищожи всичко хубаво в живота ми... Скарах се със наште, сега изобщо ми нямат доверие, бях в болница, заради нещата и хората, с които ме забърка, дори и в училище не мога да мина по коридора без хората, които го познават да започнат да подмятат какви ли не гадости в лицето ми...

Затова се казва "Любовта е сляпа..." - виждаш през розовите очила само онова, което би искала да видиш... Когато ги свалиш обаче, сякаш "проглеждаш" - вече забелязваш какво отразяват лицата на околните. Така виждаш и себе си отстрани, трупаш опит и както се казва, "Не си живял, ако не си се опарил от пламъка на Любовта" Весел Остави отмъщението - от него не се трупа опит! От него само се потъва повече... Когато дълго се вглеждаш в бездната и тя започва да се вглежда в теб! Отстъпи от нея и безпокойството ще изчезне! Пренебрежението е много силно оръжие срещу злото, защото то печели от действията, особено от необмислените постъпки на човека воден от сляпата жажда за мъст! Заменяш една страст с друга, а всяка страст е пагубна! Родителите ще ти простят, хората които си струва да бъдат до теб, също! Останалите... не те интересуват - тяхната загуба е изпушен фас за теб! Гледай напред. Радостен

горе
viv28
Мис Мери Джейн
Мис Мери Джейн

Пол Жена
Възраст: 43
Регистриран: 04.04.2005
ASL пари: 6
Откъде е: Пловдив
Групи: Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 20.09.2008 13:50:57
Не ми се иска да повтарям написаното от Мастъра, така че ще допълня само едно нещо. Ако усърдието, което влагаш в отмъщението, го вложиш в това, да поправиш допуснатите грешки, не само ще спечелиш отново хората, които смяташ за загубени, а и много нови. Изключително трудно се печели отново доверие, но пък ако го направиш, то ще е много по-здраво от преди. И сега като родител ти казвам, че това е единствения начин, да накараш родителите ти да се чувстват горди със себе си и с теб. Защото са отгледали човек, способен да стане след като е паднал в лайната, а не останал там, че и продължил да се окопава в тях.

п.п. Извинявам се за грубия израз.

За добрият човек не е нужно да има добри закони, за да се държи добре!
горе
Преглед на ASL сайта на viv28 Изпрати лично съобщение на viv28 Изпрати писмо на viv28 ICQ номер Skype име
Cold_Wind
Супер активен
Супер активен

Пол Жена
Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 21.09.2008 10:03:44
Хора, много ви благодаря за съветите! Наистина сега мисля, че е по-добре да забравя за отмъщението, да се опитам да попаравя грешките си и да направя нещо с живота си. Просто нямам думи да ви опиша колко се радвам, че има хора като вас, да се занимават с чужди проблеми и да дават винаги най-добрите съвети!... (GROUP HUG!!!)

горе
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 16.11.2008 21:35:55
И ние много ще се радваме да има повече хора като теб, които да търсят нашата помощ и житейски опит! Би било глупаво да си го държим за нас и да не го споделяме с потребителите, които са ни гласували доверие! Радостен

горе
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2020 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©