НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Проблем с Mozilla FireFox
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Въпроси и помощ за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Възраст: 24
Регистриран: 18.12.2007
ASL пари: 166
Откъде е: from the place from where noone comes BACK!
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Проблем с Mozilla FireFox 
Мнение Добавено: 27.04.2008 10:07:31
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Като се опитах с мозилата да влеза в Клуб ми излезе това:
var loadImage = new Image(), regexpResult = null; for ( var i = 0; i < newsContent.length; i++ ) { if ( pauseOnMouseover ) newsContent[i] = newsContent[i].replace(//gi, ''); if ( regexpResult = newsContent[i].match(/<]+\/>/gi) ) { for ( var j = 0; j < regexpResult.length; j++ ) { loadImage.src = regexpResult[j].replace(/.+src="(.+)".+/i, '$1'); } } } defaultNewsTimeout *= 1000; newsTimeout *= 1000; var contentIndex = 0, text = null; if ( fade ) var b = startBlue, fadeEvent = null, g = startGreen, r = startRed; document.write(defaultNews); var newsEvent = window.setTimeout('newsNew()', defaultNewsTimeout); function newsNew() { text = newsContent[contentIndex]; contentIndex++; document.getElementById('finewsdisplay').innerHTML = text; if ( fade ) fadeNews(); if ( contentIndex == newsContent.length ) contentIndex = 0; newsEvent = window.setTimeout('newsNew()', newsTimeout); } function fadeNews() { if ( fadeToDark ) { if ( (r >= endRed) && (g >= endGreen) && (b >= endBlue) ) { document.getElementById('finewsdisplay').style.color = 'rgb(' + r + ', ' + g + ', ' + b + ')'; fadeEvent = setTimeout('fadeNews()', 1);
Рефрешвах, но все това излиза. Сега съм с Explorer и всичко си е наред, но мозлилата...

Преглед на ASL сайта на Mage Изпрати лично съобщение на Mage Изпрати писмо на Mage ICQ номер Skype име
GAG
Модератор
Модератор

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 08.01.2006
ASL пари: 0
Откъде е: Пловдив майна:)
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 27.04.2008 22:28:09
Предполагам, че е било временно. Пробвай пак.

Mage
Супер активен
Супер активен

Пол Мъж
Възраст: 24
Регистриран: 18.12.2007
ASL пари: 166
Откъде е: from the place from where noone comes BACK!
Богати, Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.04.2008 08:21:42
var loadImage = new Image(), regexpResult = null; for ( var i = 0; i < newsContent.length; i++ ) { if ( pauseOnMouseover ) newsContent[i] = newsContent[i].replace(//gi, ''); if ( regexpResult = newsContent[i].match(/<]+\/>/gi) ) { for ( var j = 0; j < regexpResult.length; j++ ) { loadImage.src = regexpResult[j].replace(/.+src="(.+)".+/i, '$1'); } } } defaultNewsTimeout *= 1000; newsTimeout *= 1000; var contentIndex = 0, text = null; if ( fade ) var b = startBlue, fadeEvent = null, g = startGreen, r = startRed; document.write(defaultNews); var newsEvent = window.setTimeout('newsNew()', defaultNewsTimeout); function newsNew() { text = newsContent[contentIndex]; contentIndex++; document.getElementById('finewsdisplay').innerHTML = text; if ( fade ) fadeNews(); if ( contentIndex == newsContent.length ) contentIndex = 0; newsEvent = window.setTimeout('newsNew()', newsTimeout); } function fadeNews() { if ( fadeToDark ) { if ( (r >= endRed) && (g >= endGreen) && (b >= endBlue) ) { document.getElementById('finewsdisplay').style.color = 'rgb(' + r + ', ' + g + ', ' + b + ')'; fadeEvent = setTimeout('fadeNews()', 1);

Ето това пак ми излиза и днес!

Преглед на ASL сайта на Mage Изпрати лично съобщение на Mage Изпрати писмо на Mage ICQ номер Skype име
Virosss
Много активен
Много активен

Пол Мъж
Възраст: 33
Регистриран: 28.02.2004
ASL пари: 4
Откъде е: Ямбол

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 26.05.2008 12:08:58
През какъв броузер ти го исакрва?! Пробва ли и с друг броузер?! Възможно е да си сложил някой плугин в броузера си който да ти създава тия грешки :)
горе
Преглед на ASL сайта на Virosss Изпрати лично съобщение на Virosss Посещение на сайт на този потребител извън ASL
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Въпроси и помощ  
Страница 1 от 1

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©

Сайтът се хоства от SEO хостинг.