ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Любовта и лъжата На страница предишна  1, 2
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
stoichoa
Кибик
Кибик

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 02.01.2008
ASL пари: 0
Откъде е: София

СтатусОфлайн

Любовта и лъжата 
Мнение Добавено: 05.01.2008 13:11:29
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Дори и да няма любов между двама души трябва да се говори само истината, защото лъжата рано или късно винаги излиза наяве и тогава е по-лошо:)
Аз лично за мен предпочитам човека срещу мен да е искрен и да ми каже истината в очите, отколкото да ме накара да си създам грешна представа за нещата и да си губя времето за развиване на нещата в грешна посока (насока).

По-добре е да знаеш от всичко по малко, и когато ти се наложи да можеш се развиеш до съвършенство в дадена област. Когато знаеш от едно много винаги ще упреш до приятели, които по еидн или друг начин ще те прецакат.
горе
Преглед на ASL сайта на stoichoa Изпрати лично съобщение на stoichoa Посещение на сайт на този потребител извън ASL
dari72
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Възраст: 47
Регистриран: 06.03.2006
ASL пари: 32

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.01.2008 10:57:32
Аз лично никога, никого не лъжа! Много мразя лъжата и това е причината да казвам само истината. Понякога отлагам да казвам неща, които биха наранили мои близки, познати и т.н, но... никога не лъжа!
Какво остава за любимия човек, дори не мога да си го представя. Знам, че е много права приказката, че на лъжата краката са къси и винаги бива разбрана истината, не мога да помисля как бих погледнала в очите излъган от мен човек! Шокиран

Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.01.2008 07:54:57
Сигурно ти е било доста трудно...Дон Кихот не може да вирее в 21-ви век, си мисля! И... "Никога не казвай никога"! Засмян

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.01.2008 08:19:50
Аз не лъжа половинката си, защото не мога да кажа лъжа и да не се издам.
Двамата си знаем и кътните зъби вече, така че не минават опити за лъжа, не ми се налага да го правя. Но ако опитам, дори с нещо минимално и "благородно", веднага ще съм "заловена".
Освен това, не мисля че е редно да има лъжа между партнüорите, защото неминуемо тя ще бъде усетена рано или късно и нишката между тях ще започне да изтънява и да се нищи.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 08.01.2008 20:45:53
Добре, че винаги истината излиза наяве защото иначе всеки щеше да лъже и мотае само и само да се скътае и да отърве последствията. Да кажеш истината е проява на смелост и дори благородната лъжа не знам доколко е благородна, имайки предвид, че я изричаме, за да предпазим някого от нещо, а всъщност така му поднасяме още една злина плюс тази, за която го лъжем...
горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Откъде е: София
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.01.2008 13:26:37
Може би не точно злина, но един вид го вкарваме в някаква илюзия... Сконфузен И въпреки това съм на мнение, че понякога е добре някои неща да си останат само за тебе, все пак както Дари каза някъде(а и както майка ми повтаря), не е хубаво човек да се разкрива на 100 %, добре е да запази поне мъничка част вътре в сърцето си. Не знам до колко точно е така.... но може би има нещичко вярно.
А относно лъжата - когато двама партнüори са наистина близки и имат силна емоционална връзка, тази нередност се усеща от излъгания. Винаги. Като че природата се е погрижила да узнаваме когато близък човек прикрие или ни излъже. Учуден

MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 09.01.2008 20:34:46
За един млад човек живота е изпълнен с идеали! Затова не вярвам на хората, които отдавна са минали този период от живота си! Може да има единични случаи, но няма толкова вятърни мелници - няма да стигнат за всички Засмян Много щастлив !

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
dari72
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Регистриран: 06.03.2006
ASL пари: 32

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2008 23:48:31
MasterCop написа:
Сигурно ти е било доста трудно...Дон Кихот не може да вирее в 21-ви век, си мисля! И... "Никога не казвай никога"! Засмян ...

Никак даже, просто най-лесно се казва истината! Наистина опитайте да видите, че е така!

Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007
ASL пари: 50

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.02.2008 19:15:29
Не съм много съгласна, щото съм забелязвала, че хората изкушат ли се да излъжат или да извъртят и видят, че става това им се превръща в навик. Точно защото е по- лесно- виждат, че могат да се измъкнат, да отърват критиката и се поувличат...
горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
Etchi
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 48
Регистриран: 08.07.2007
ASL пари: 60
Откъде е: Варна
Групи: Модератори, Приятелите на ramona
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.02.2008 22:30:30
MasterCop написа:
За един млад човек живота е изпълнен с идеали! Затова не вярвам на хората, които отдавна са минали този период от живота си! Може да има единични случаи, но няма толкова вятърни мелници - няма да стигнат за всички Засмян Много щастлив ! ...

Абонирала съм се за моята, стопанисвам си я и винаги се грижа да е в равномерен ход. Смеещ се

Казвайки истината сърцето е чисто и бие със спокоен ритъм, на душата е леко, не се замисляш какво и как говориш и правиш (за да не те уловят в лъжа). При това положение и връзката е здрава - без възли и прокъсвания.

Преглед на ASL сайта на Etchi Изпрати лично съобщение на Etchi Изпрати писмо на Etchi Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©