ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Кога казвате "Обичам те"? На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
divo_kote
Строго наказан
Строго наказан

Пол Жена

Регистриран: 09.03.2006
ASL пари: 0
Откъде е: sofiq

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 30.08.2006 17:08:24
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Да кажеш думата обичам те не е трудно.
По трудно е да я докажешВсеки има нужда от обич и всеки обича да чува че е обичан.Аз го повтарям постоянно на човека, когото обичам, показвам го на семейството си и приятели те си.Казвам го тогава, когато го чувствам,когато е в сърцето м"Обичам те"-Това е нещо,което можеш да кажеш на човекът,който ти е дал нещо повече от любов,а именно доверие.Обичам казвам,когато наистина го чувствам с цялото си тяло.То идва само от вътре.
Любовта е всичко наведнъж: Тръпка; вълнение ; страст; ревност; студ ; топлина; желание; нежност; доверие ; уважение и още поне
стотина неща. Тя трудно се описва от непоети-тя трябва лично да се усети."Обичам те" казвам много често но не просто така а защото ми идва от вътре, просто имам нужда да му го кажа както се случва и при него и това ме радва твърде много.

nadia_yovcheva
Слабо активен
Слабо активен

Пол Жена
Възраст: 34
Регистриран: 21.06.2006
ASL пари: 50
Откъде е: София

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.11.2006 15:45:25
Казах го, когато бях напълно сигурна в чувствата си, понеже преди това го казвах на друг, просто за да стане на моето.
Няма правило, няма и обяснение - примерно на 25 ден в 12 часа се казва! Човек го казва когато е сигурен!

gerito_3
Кибик
Кибик

Пол Жена
Възраст: 30
Регистриран: 21.07.2006
Откъде е: ПлОвДиВ

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.12.2006 21:24:36
Напоследък го казвам доста често. Усмивка По принцип казвам 'обичам те' когато наистина го чувствам, когато изпитвам силни чувства към някой и по някакъв начин искам да зарадвам този човек. Мисля, че преди да изречем тези думи, трябва добре да помислим дали си заслужава. Намигащ

manson_fenka
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 31.05.2006
ASL пари: 4
Откъде е: Марс
Играчи, Приятелите на masterpiece207
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2006 01:31:20
Ще го кажа кратко и ясно.Казвам "Обичам те"когато ми идва от вътре и наистина го чуствам!

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.09.2007

Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 01.12.2007 10:39:45
Аз мога да казвам "Обичам те" винаги когато го почуствам без никакви задръжки. С приятеля ми обаче си го казваме по- малко заобиколен начин. Явно тази фиксирана фраза е малко плашеща за него и обикновено израза е: "Ето за това те обичам!" или "Е как да не те обичам ми кажи!" или нещо от сорта. Намигащ
горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
dari72
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Възраст: 47
Регистриран: 06.03.2006
ASL пари: 32

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.12.2007 10:19:12
PrettyGreenEyes написа:
... обикновено израза е: "Ето за това те обичам!" или "Е как да не те обичам ми кажи!" или нещо от сорта. :win ...

Аз нямам проблеми с изказването на чувствата си стига само да ги усетя! Не съм казвала "обичам те" обаче по този начин, защото не съм чакала да бъде заслужено, а не се обиждай точно така звучат тези фрази! Казвала съм го дори без никой да очаква просто така, защото съм обичала! Усмивка

Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.12.2007 17:13:32
Няма от какво да се обиждам. Просто сме се събрали прекалено емоционален (моя милост) и доста по- затворен по отношение на чувствата си човек(той). В случая знам, че трябва да съм по- предпазлива в изразяването на своите защото иначе нищо чудно да избяга Много щастлив Както казах това просто са по- безопасни фразички, а заслугата да му ги казвам е само и единствено Той! Усмивка
горе
Преглед на ASL сайта на PrettyGreenEyes Изпрати лично съобщение на PrettyGreenEyes Skype име
stoichoa
Кибик
Кибик

Пол Мъж
Възраст: 36
Регистриран: 02.01.2008

СтатусОфлайн

Кога казвате "Обичам те"? 
Мнение Добавено: 03.01.2008 12:01:09
Искам да кажа, че според мен думите „обичам те” се произнасят само когато си влюбен в дадения човек. Да си влюбен според мен е, когато срещнеш човек от срещуположния пол, които харесваш не само външно, но и вътрешно (харесваш държанието му, разговорите с него, харесва ти всичко, което прави независимо дали е правилно или не и т.н.). Когато си влюбен в дадения човек доста често се „отнасяш някъде в облаците”. Когато си влюбен в дадения човек си готов кажи речи на всичко, само и само да го видиш или чуеш поне за малко всеки ден.

По-добре е да знаеш от всичко по малко, и когато ти се наложи да можеш се развиеш до съвършенство в дадена област. Когато знаеш от едно много винаги ще упреш до приятели, които по еидн или друг начин ще те прецакат.
горе
Преглед на ASL сайта на stoichoa Изпрати лично съобщение на stoichoa Посещение на сайт на този потребител извън ASL
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
Регистриран: 05.03.2007
ASL пари: 30
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2008 22:56:10
Вчера ми се роди в главата един въпрос по темата. Освен кога казваме ''Обичам те'', говорейки за почуствано, запитах се след колко време сте го казали за първи път. Учуден Мислите ли, че има определен период, който трябва да мине и че има такова нещо като ''прекалено рано''? Аз лично тук съм малко раздвоена та си викам я да ви питам вас. Много щастлив

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2008 23:03:00
Охх Виленце, нали знаеш колко са страшни тези две думички. И лошото е, че когато все пак излязат от сърцето ти за пръв път и имаш нужда да ги кажеш на човека срещу теб почти винаги се замисляш "Трябва ли?", " Сега ли е моментът?", "Ами ако се уплаши.." и така или не ги изричаш, или ти проличава, че си притеснен.
Иначе аз по- нагоре написах, че специално аз го казвам по по- заобиколен начин. Но като се замисля ми се струва, че директно съм го казвала само около 2-3 пъти и то най- вече от несигурност в отсрещната реакция.. Сконфузен
Но все пак си мисля, че трябва да мине време. Да речем 2-3 месеца. Нали влюбването и любовта са различни неща, така че трябва време да излезеш то розовата мъгла и да видиш какво точно ти се случва. Усмивка

горе
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2008 23:27:39
Да разбира се, това с розовата мъгла е голяма обърквация за всички. Много щастлив Както и да е, аз не говорех специално за мен, ти знаеш как стоят нещата с мене. Намигащ Говорех по принцип, защото вчера случайно стана дума за това. Аз лично не съм от хората, които искат да чуят тези думи за успокоение, а да ги е страх да разберат дали всъщност те са истина. Предпочитам да ги чувам само когато човекът отсреща наистина ги чуства. Дори не говоря само за отношенията между момиче и момче. Бих искала така да бъде и с приятелите ми. Но да не се отклонявам толкова много от темата. Учуден

PrettyGreenEyes
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2008 23:33:44
Да де, аз говоря по принцип защото това се отнася и за мен.
А има и един момент, в който хората не си казват "Обичам те", за да не изглеждат вързани в кърпа на човека срещу себе си... Свиреп

горе
vili-sweet
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.01.2008 23:38:42
Ами аз обикновено този момент го забелязвам при мъжете, но май и жените го правят напоследък. Вече наистина стана като игра на котка и мишка. Всеки се стреми да запази интереса на партнüора си, а това като че става все по-трудно. Не говоря за тинейджърските връзки и авантюри, или по-точно не толкова за тях. Наблюденията ми са и за зрялата част на населението, което мен лично започва да ме отчайва отсега. Оо Че е забавна тази игра на котка и мишка, забавна е, ама в един момент ти иде да Биещ някого. Много щастлив

Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Любов  
На страница предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©