ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Автори На страница предишна  1, 2
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Въпроси и помощ за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
gan
Администратор
Администратор

Пол Мъж
Възраст: (скрита)
Регистриран: 23.08.2002
ASL пари: 1580
Откъде е: ASL
Групи: Автори, Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Супер потребители
СтатусСкрит

Нова система 
Мнение Добавено: 05.02.2007 09:22:02
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
Съвсем скоро ще има нова система за качване на статии.
Ще има нови правила за качването на статии и за включване в група Автори. Когато това стане ще има връзка тук и в страница Начало.

гугъл оптимизиране - лесно откриване на вашия сайт
горе
Преглед на ASL сайта на gan Изпрати лично съобщение на gan Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер
deska
Модератор
Модератор

Пол Жена
Възраст: 29
Регистриран: 25.04.2006
ASL пари: 62
Откъде е: Ловеч
Групи: Богати, Модератори
СтатусОфлайн

Re: Нова система 
Мнение Добавено: 05.02.2007 14:20:28
gan написа:
Съвсем скоро ще има нова система за качване на статии.
Ще има нови правила за качването на статии и за включване в група Автори. Когато това стане ще има връзка тук и в страница Начало. ...

Това обяснява защо не можех да качвам статии известно време и съм спокойна.

Учете граматика от кукумявките, нека кучетата хапят бълхите, нека летят печените пилета, нека по покривите растат питки и всички тръгнат с главата надолу! Един свят, обратен на света, предопределен от Бога, под претекст, че проповядват Божиите напътствия!
горе
Преглед на ASL сайта на deska Изпрати лично съобщение на deska MSN Messenger Skype име
зорничка):
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Възраст: 24
Регистриран: 19.12.2006
ASL пари: 3
Откъде е: ДоБрИч
Групи: Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.02.2007 14:27:32
На мен наскоро ми одобриха две статии.Много се радвам!
Да си автор е отговорност.Аз отначало много не разбирах нещата, но сега вече всичко схванах. Много щастлив

Пожелавам на тези които още не са станали автори да ги одобрят!!!

горе
Преглед на ASL сайта на зорничка): Изпрати лично съобщение на зорничка): Посещение на сайт на този потребител извън ASL Skype име
deska
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 17.02.2007 17:14:03
Новата система малко ме озадачава,ако трябва да съм искрена.Това,което ме шокира,беше,че не трябва да изчакваш одобрение от редактор,но ако имаш изтрита статия,ще ти бъде отнет достъпа до този раздел.При предишната система нямаше такава опасност,поне не при такова условие.

Учете граматика от кукумявките, нека кучетата хапят бълхите, нека летят печените пилета, нека по покривите растат питки и всички тръгнат с главата надолу! Един свят, обратен на света, предопределен от Бога, под претекст, че проповядват Божиите напътствия!
горе
Преглед на ASL сайта на deska Изпрати лично съобщение на deska MSN Messenger Skype име
gan
Администратор
Администратор

Пол Мъж
Групи: Автори, Богати, Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на ramona, Супер потребители
СтатусСкрит

Мнение Добавено: 17.02.2007 19:14:48
Да. Ето защо като качваш статия трябва много да внимаваш и да спазваш правилата за качване на статии http://asl-bg.com/ar
Най-важното условие е статията да бъде авторска. Статии които са копирани от друг сайт се изтриват!

горе
Преглед на ASL сайта на gan Изпрати лично съобщение на gan Посещение на сайт на този потребител извън ASL ICQ номер
sonya95
Много активен
Много активен

Пол Жена

Регистриран: 11.02.2006
Откъде е: Велико Търново

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.02.2007 19:34:46
Ами, аз мога ли да попитам как да стана редактор? Защото писах там нещо, подадох молба и ми казаха, че ще получа писмо, но не получих!
Ако е възможно.....

горе
Преглед на ASL сайта на sonya95 Изпрати лично съобщение на sonya95 Изпрати писмо на sonya95
deska
Модератор
Модератор

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.02.2007 19:41:54
Според мен новата система ще наводни статиите прекалено много,и много хора ще пострадат заради неволни грешки или неосведоменост.

горе
зорничка):
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
Групи: Играчи, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на ramona, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.02.2007 19:56:31
Аз не разбирам много тази нова система.Писах две статии, и двете ми бяха изтрити.При положение, че са напълно авторски и нямаше правописни грешки. Сконфузен

Някой ще обясни ли ЗАЩО? Сконфузен Засрамен

Блъсках си главата много, но така и не разбрах каква е причината.
Това означава ли, че вече НЯМА да имим възможност да стана автор?

Ако някой може да обясни това да каже.

Знам, че е обяснено но не го схващам.Само едно просто да или не ще ми е напълно дастатъчно... Изненадан Изморен

горе
Преглед на ASL сайта на зорничка): Изпрати лично съобщение на зорничка): Посещение на сайт на този потребител извън ASL Skype име
jani_pippi
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
ASL пари: 46

Групи: Играчи, Приятелите на krisi_kote, Приятелите на marissa_cooper, Приятелите на masterpiece207, Приятелите на niki_botec, Приятелите на Ашли_4, Приятелите на зорничка):
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 18.02.2007 20:21:33
Ами в зависимост в коя рубрика си написала мненията щом те са изтрити ти няма да имаш достъп до тях. Прочети правилата преди да питаш.
горе
Преглед на ASL сайта на jani_pippi Изпрати лично съобщение на jani_pippi Skype име
gan
Администратор
Администратор

Пол Мъж
СтатусСкрит

Мнение Добавено: 19.02.2007 00:13:45
Няма такова нещо като неосведоменост. Който има желание да качва статии ще прочете много внимателно правилата за статии http://asl-bg.com/ar
Всички да прочетат това
http://asl-bg.com/club/rules_article.php#6
беше добавено днес.
Много добра идея е да гледаш най-долу кога за последно е променена страницата с правила за статии. И ако е след като си я чел за последно да я прочетеш отново, защото може да има важни промени.

При всички положения писането на статии няма да бъде лесно както беше досега.
Ще се подбират само авторски статии с достатъчно дълъг текст и написани добре. Истината е, че не всеки може да пише статии. Например аз не мога.
Ще бъдат избирани само добри статии.

зорничка): в твоя случай статиите все още не са изтрити, а са скрити.
Текста им е прекалено кратък и в момента групата на Редакторите решава дали статиите да останат. Освен това твоите статии са обвързани с дати, които са в бъдещето. Ако бъдат одобрени ще бъдат показани, малко преди да настъпят тези дати. Ако статиите ти бъдат изтрити ще "усетиш". Дотогава може да пишеш още, но се постарай повече.

И стига вече с въпросите от вида "Защо ми изтриха статията?" или "Кои са Редакторите?". Ще има наказания за такива въпроси.

горе
gan
Администратор
Администратор

Пол Мъж
СтатусСкрит

Мнение Добавено: 19.02.2007 00:36:09
sonya95 написа:
Ами, аз мога ли да попитам как да стана редактор? Защото писах там нещо, подадох молба и ми казаха, че ще получа писмо, но не получих!
Ако е възможно..... ...

Не знам дали имаш предвид Редактор или Автор, но прочети внимателно цялата страница http://asl-bg.com/ar

горе
зорничка):
Жител на ASL град
Жител на ASL град

Пол Жена
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 19.02.2007 14:09:08
Добре, много съм ти благодарна.
Благодаря за всички разяснения.

За напред ще се старая все повече и повече! Много щастлив

горе
MasterCop
Мистър Таен агент
Мистър Таен агент

Пол Мъж
Възраст: 47
Регистриран: 08.09.2004
ASL пари: 94
Откъде е: 42° 26' N, 25° 39' E
Групи: Богати, Играчи, Модератори
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 03.03.2007 10:01:36
От сега да предупредя всички пишещи статии за сапунени сериали - Получават оценка (1) независимо колко е добра статията им! Това си мой личен избор!

If you pick up a starving dog and make him prosperous, he will not bite you. This is the principal difference between a dog and a man. Mark Twain
горе
Преглед на ASL сайта на MasterCop Изпрати лично съобщение на MasterCop Изпрати писмо на MasterCop Посещение на сайт на този потребител извън ASL MSN Messenger ICQ номер Skype име
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Въпроси и помощ  
На страница предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2019 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©