НачалоНачало СтатииСтатии КлубКлуб ИгриИгри АлбумАлбум ЦентърЦентър За да видиш своите лични съобщения първо влез в сайта с твоите име и паролаКутия РегистриранеРегистриране ВходВход

Оргазъм при мъжете На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Сега в тази тема: регистрирани: няма, скрити: 0 и гости: 0
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Секс за печат
Предишна тема :: Следваща тема  
Автор Мнение
rap_ku4ka
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

Регистриран: 28.10.2002
ASL пари: 0
Откъде е: SOFIA

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 14.12.2002 21:28:07
Отговор с цитат Прати на приятел връзка към това мнение
problema e 4e mnogo riadko pravia seks v trezveno sastpiani i nemoga da se setia na sledva6tata no6t s koi sam spala 4atka6li a ako spa s edno mom4e 6te e 2-3 pati az ne se zadarjam s edin i sa6ti pove4e ot 3 sedmici!!!!!
горе
Преглед на ASL сайта на rap_ku4ka Изпрати лично съобщение на rap_ku4ka Изпрати писмо на rap_ku4ka
Rand_al-Tor
посетител

Мнение Добавено: 15.12.2002 20:27:47
Ami ko toi sashto e v netrezvo sastoqnie,znachi v pochti vsichki sluchai mu sa dostatachni dve minuti i gotovo.Ako toi e trezv,togava dai nai-dobroto ot sebe si.Bi trqbvalo da stane.Vse pak ne e tolkova trudno da poluchi edno momche orgazam.Ako pak ne se poluchava sigurno problema ne e v teb a v nego.
горе
Ассссс
Слабо активен
Слабо активен

Пол неопределен

Регистриран: 19.10.2002
Откъде е: от София

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 04.01.2003 03:13:28
mi i az tva im vikam ama te jiv me izqjdat s parcalkite daje Сконфузен

Rand_al-Tor
посетител

Мнение Добавено: 04.01.2003 14:36:25
V kakav smisal-izqjdat te ot sex ili ot obvinenie,che nqmash orgazam?
горе
vesi_cool
Слабо активен
Слабо активен

Пол неопределен

Регистриран: 11.02.2003

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.02.2003 13:00:00
[B]Aee zdraveite na si4ki vi,ta predi malko se registrirah i reshih da razgledam foruma na tema sex i me zaintriguva tva orgazam pri majete,taa prochetoh vsi4ki izkazvaniq eee sorry ama ne videh nikade edin svesten otgovor!Taa dokolkoto pomnq mai rap ku4kata zadavashe vaprosa kak da dovede vseki put edin maj do orgazum...mi mila az si imam priqtel i s nego seriozno pravim sex,svirki i tem podobni i seki put uspqvam da go doveda do orgazam...ne sum saglasna s izkazvaneto naaa zabraih koi beshe ama deto kazvam 4e shtom momchetata sa v netrezvo sastoqnie dostigat po-barzo do ograzam..daje naprotiv...pod vliqnieto na alkohola kura namalqva funkciite si...taii che ne se nadqvai mnogo..po-dobre zemi da go praish pove4e s momcheta v trezvo sastoqnie i s takiva deto izpitvash nekvi chuvstva kum tqh..gadno e kato go praish edva li ne po zadaljenie ili samo za da dostavish kef na nego..nachi ima mnogo nachini za da go dokarash do orgazam...tva zavisi i kvo shte praite...svirka,sex ili ti da mu praish chikiq...shto se otnasq za sex-a prosto trebva udobna poza za dvamata vi i da ste dosta aktivni...a ako e za svirka..daje v net-a ima rakovodstvo za jeni kak se pravi oralen sex..za neopitni...no az moga da ti kaja nekoi neshta...naprimer znaesh che majete se vazbujdat kato se drazni glavi4kata im,no tva ne e dostatachno...naprimer parvo obliji hubavo topkite kato prodaljish nagore kum penisa i go oblizvash hubavo celiq dokato dostignesh glavi4kata i sled tva zapo4vash s ezi4eto da pravish kragovi dvijeniq i da draznish glavi4kata i mestoto kade glavi4kata se saedinqva s stvola...ti pri oblizvaneto na penisa trebva da usetish kade mu e priqtno da go dokosvash...sled kato si poigraesh s nego lapash celiq i po4vash nadolu nagore parvo vnimatelno<vnimavai s zabite> i postepenno se zasilva tempoto....i taka po-barzo i po-barzo dokato svarshi,a moje i mejdu tova po nqkoe vreme da go izvadish ot ustata si i da go hvanish hubavo s ruka..kato q obviesh dobre okolo penisa mu za da moje da q useshta po-dobre i s rukata davash nagore i nadolu..mi tova e gore dolu za oralniq sex... ehh az moe da pisha oshte mnogo ama aide da ne staaam mnogo dosadna..nadqvam se da sum bila polezna pone malko :) bye vi hora i za napred kat pishete otgovor na dadena tema gledaite da sa po-qsni i svestni ;))
Life is cool with very cool sex!!!

Модератор: Внимавай със синтаксиса! Справка: http://asl-bg.com/club/rules.php#18

горе
Преглед на ASL сайта на vesi_cool Изпрати лично съобщение на vesi_cool
Kyxa
Старо куче
Старо куче

Пол Жена
Възраст: 27
Регистриран: 04.11.2002
ASL пари: 163
Откъде е: Chirpan

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.02.2003 14:34:08
xa xa xa xa, wow! ам аз мисля че беше достатъчно изчерпателна.......ти да не би да си писала някое от ръководствата из интернет, за които спомена?:)хм.......а защо така изчерпателно обясни за това как да го доведем до оргазъм, но се обраничи само с оралния секс?????......защо никой не каза наистина съществен отговор на въпроса на рап ку4ка???верно, че предния върши работа, но....все пак става въпрос само за орален секс......тцтцтцтц ама все пак се съмнявам някой да каже нещо което да върши работа при всички......аз ще се въздържа от коментар понеже "опита ми" не ми го позволява:)
горе
Преглед на ASL сайта на Kyxa Изпрати лично съобщение на Kyxa Изпрати писмо на Kyxa
vesi_cool
Слабо активен
Слабо активен

Пол неопределен

Регистриран: 11.02.2003

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 11.02.2003 22:47:03
Kyxa, ogranichih se samo s oralniq,shtoto se pak ne sum ti nekoq daskalka po seksologiq da ti prepodavam tva..prosto za tva mi se pisheshe, to pri sex-a mnogo qsno kak mojesh da dovedesh do orgazam momche...za tva nema kvo da se obqsnqva:) a shto se otnasq do sashtestveniq otgovor na rap ku4kata...tq pita kak da dovede seki put..mi zavisi tq kvo iska da pravi i kak go pravi Усмивка

Модератор: Пиши на кирилица! Справка: http://asl-bg.com/club/rules.php#18

горе
Преглед на ASL сайта на vesi_cool Изпрати лично съобщение на vesi_cool
Cyril
Изключително активен
Изключително активен

Пол Мъж
Възраст: 30
Регистриран: 06.12.2002
Откъде е: Compton

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 13.03.2003 19:17:07
vesi_cool ти направо ми скри шапката! Много щастлив аз ще отговоря на рап кучка - ако жената не може да доведе мъжа до оргазъм, значи или той не я харесва, или е импотентен...

rap_ku4ka
Гърмян заек
Гърмян заек

Пол Жена

Регистриран: 28.10.2002
Откъде е: SOFIA

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 15.03.2003 19:12:14
xubavo e da znae6 ne6tata na teoria vaprosa mi e kak se zadovoliava6 samo s oralen???spored men seksa si e veliko ne6to evala na toia det e izmislil analnia pa za drugo neznam:))))) Радостен Радостен Радостен Радостен

a za orgazama mislia 4e prosto triabva da se postarae6 mom4eto da se po4uvstva supermen az tai prodcediram:))))) ДА ВИДИм мАЖКАТА чАСТ КО ШЕ КАЖЕ

Модератор: Пиши на кирилица! Справка: http://asl-bg.com/club/rules.php#18

горе
Преглед на ASL сайта на rap_ku4ka Изпрати лично съобщение на rap_ku4ka Изпрати писмо на rap_ku4ka
sladco_kotence
Фен на клуба
Фен на клуба

Пол Жена
Възраст: 25
Регистриран: 28.02.2005
ASL пари: 2
Откъде е: София
Групи: Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 29.11.2005 22:10:29
Ооо,единмъж толкова лесно може да бъде доведен до края. На него му е сигурно-било то фелацио...ръчно...или по същество. Вяскак става. За съжаление, при нас, дамите, е малко по-трудно
горе
Преглед на ASL сайта на sladco_kotence Изпрати лично съобщение на sladco_kotence Изпрати писмо на sladco_kotence Skype име
dessim
Активен потребител
Активен потребител

Пол Жена

Регистриран: 03.12.2005
ASL пари: 78

Играчи
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 05.12.2005 17:46:58
Мисля че не големия брой партнüори ще те научат как (въпреки, че и това си е начин). Начините са много, въпросът е на твоя партнüор какво най-много му харесва... така че или експериментирай или питай (него) Намигащ

Преглед на ASL сайта на dessim Изпрати лично съобщение на dessim
JIMBEAM
Познат потребител
Познат потребител

Пол Мъж
Възраст: 39
Регистриран: 26.11.2004
ASL пари: 217
Откъде е: Варна

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.12.2005 10:38:54
Ако ме питате мене лично,един мъй може да има и 2-3 оргазма,стига да може да го вдигне пак Засмян
Сега сериозно.Всеки казва че на нас ни е лесно,но никой не се замисля ,че ние трябва да стискаме яко докато на жените им дойде оргазма.Или поне докато се направят че им идва

горе
Преглед на ASL сайта на JIMBEAM Изпрати лично съобщение на JIMBEAM Изпрати писмо на JIMBEAM ICQ номер
usmivka
Много активен
Много активен

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 26.03.2004
ASL пари: 16

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 07.12.2005 11:25:46
Абе аз си имам достатъчно опит, но не ми се е случвало да не доведа мъжът до края. Изключвам естествено, ако го правим 3-4 пъти последователно и накрая просто не може. Но предполагам че е нормално. Аз мисля че мъжете повече се изморяват и влагат повече енергия. При нас чувствата са повече. Усмивка
горе
Преглед на ASL сайта на usmivka Изпрати лично съобщение на usmivka MSN Messenger ICQ номер Skype име
Alina
Кибик
Кибик

Пол Жена
Възраст: (скрита)
Регистриран: 12.09.2005
ASL пари: 34
Откъде е: София

СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 10.12.2005 20:39:29
Прави ми впечатление, че мъжкият оргазъм много се подценява. И мъжете са хора, и те имат нужда от внимание и подход. Жените често си мислим, че щом е мъж оргазма му е в кърпа вързан. Вярно е, че чисто физиологично мъжете стигат до оргазъм по-лесно....ама дами замислете се колко различен може да е един оргазъм. Наистина е трудно да накараш един мъж да загуби ума и дума след оргазъм...трябва хем да познаваш препочитанията му, хем да му предложиш нещо ново...хем освен физическото удоволствие да има въздействие и над психиката. За съжаление няма универсални методи. Все си мисля, че за да докараш истински, силен, запомнящ се оргазъм на един мъж трябва малко или много да го познаваш...
горе
Преглед на ASL сайта на Alina Изпрати лично съобщение на Alina Посещение на сайт на този потребител извън ASL
bat_pa4o
Мистър Джони в Крачка
Мистър Джони в Крачка

Пол Мъж
Възраст: 37
Регистриран: 23.11.2005
ASL пари: 74
Откъде е: Стара Загора
Групи: няма
СтатусОфлайн

Мнение Добавено: 12.12.2005 01:15:10
Alina написа:
Прави ми впечатление, че мъжкият оргазъм много се подценява. И мъжете са хора, и те имат нужда от внимание и подход. Жените често си мислим, че щом е мъж оргазма му е в кърпа вързан. Вярно е, че чисто ...

Браво миличка много точно си го казала Ръкопляскащ
Винаги ме е дразнело как жените си мислят че мъжете са много лесни и с фелацио или ръчно(както казва sladco_kotence)ще докарат мъжа до оргазъм.
Лично при мен стигането до оргазъм е до психиката.Ако нещо ми е кофти или скапано,и каквито и да е свирки да ми прави няма да ме докара до оргазъм.

горе
Преглед на ASL сайта на bat_pa4o Изпрати лично съобщение на bat_pa4o Изпрати писмо на bat_pa4o ICQ номер
Покажи мнения:   
Начало на нова тема   Отговор на тема    Списък с клубове -> Секс  
На страница предишна  1, 2, 3, 4  следваща
Страница 3 от 4

Изпрати имейл до приятел с връзка до този клуб

Скок на:  
Ти не можеш да започваш нови теми
Ти не можеш да отговаряш на мнения
Ти не можеш да променяш свои мнения
Ти не можеш да изтриваш свои мнения
Ти не можеш да гласуваш в анкети

Версия на сайта 2.5 © 2002-2014 от gan ::: phpBB 2.X.XX club ©