Начало
Статии
Клуб
Игри
Албум
Център
Кутия
Регистриране
Вход
Списък с клубове
->
Албум
->
Абсурди в България
Какво става с откраднатите коли?
Заглавие на снимка:
Какво става с откраднатите коли?
Описание на снимка:
Открадната кола захвърлена на детска площадка в София.
Чети тук http://asl-bg.com/t8487
Автор:
gan
Добавено:
02.05.2006 09:09:17
Видяна:
324
Коментар:
1
Автор:
digita
@ 04.04.2007 11:41:29
Това е ужасно! Дано да е нямало деца когато това се е случило.
:
по нарастване
по намаляване
Страница
1
от
1
Версия на сайта
2.5
© 2002-2026 от
gan
:::
phpBB
2.X.XX club ©
Сайтът се хоства от
SEO хостинг
.
Сайтът е оптимизиран от